ЮЛИ 2007!

  • 44 400
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 329
И аз таблета напоследък го ползвам само за четене на книжки Laughing
Дани, вие как сте?Вероничка добре ли е?
Аз съм чувала ,че карането на кънки при деца ,които често боледуват от бронхити е много полезно.Дишането на изпаренията от леда ,било много подходящо и облекчавало кашлиците newsm78Не съм опитвала...
Бубе, малкият ти говори ли?Моят е много зле, казва толкова малко неща, но на общуването с мимики е цар, обяснява дори и на сестра си разни неща Laughing.

# 226
  • София
  • Мнения: 17 591
Скрит текст:
за случките в държавата напоследък - не ми се коментира, че изпадам в потрес  Sad Мислех си че сме се върнали в  1990 година, но не сме - много по - лошо ми се вижда напоследък  Sad За атентата -навсякъ
де се случват такива неща, но последващата саморазправа на ДЕЛЕГАТИ т.е. смята се че са интелигентни хора, избрани от определени група да ги предствляват , ме отврати. 10 човека да ритат  1 паднал и несъпротивляващ се човек, та бил той и престъпник, не мога да приема  Sad Потресена и отвратена съм честнo...


 
Скрит текст:
По-скоро на '85 ми напомня...

Но за саморазправата не си права - аз напълно си го представям... това е инстинктивна реакция. При това на група - а групата по начало има по-агресивно поведение, и адреналина е... ами, повечко - дори от нормалния, а нормално е адреналинът да се покачи до небето при вида на човек с пистолет на няколко крачки. Общо взето дивото животно в теб крещи "Убий го! Убий го! Убий го! Убий го, изяж го, преди той да те е убил, не спирай, не спирай, не спирай, спреш li може да стане и да те захапе той". И ... ами, в такъв момент никой човек без специална подготовка и тренировка - и в подходящо обкръжение, т.е. с водач, ако така е бил трениран, няма да може да заглуши дивото животно в себе си. Мен ако питаш, постижение си е, че в един момент все пак са забелязали, че не се съпротивлява...
[/b][/color]

# 227
  • София
  • Мнения: 17 591
Аз съм чувала ,че карането на кънки при деца ,които често боледуват от бронхити е много полезно.Дишането на изпаренията от леда ,било много подходящо и облекчавало кашлиците newsm78Не съм опитвала...

Тц. Единственото, което прави, е да разтваря дробовете - от учестеното дишане - но това всеки спорт го прави.
Полвзно е плуването, особено бруст, особено в море.

# 228
  • София
  • Мнения: 254
Били, сега ме вкара в размисли - правя си предположения за името на вашето бебче, че ти нали даде подсказка по Ивановден, сега трябва да добавя и трибуквено във факторите  Laughing

Ками, това е съвсем типично за 2-годишните момченца, които съм виждала. Никола на Мариса можеше такива неща да ти обясни с жестове и мимики - за багери и т.н, много беше сладък, много изразителен.  Laughing После изведнъж се отприщват много да говорят.

# 229
  • Мнения: 329
Момичета, обади ми се сетрата от детската градина, разглеждала документите на Вико и забелязала ,че няма 3-та хепатитна ваксина EmbarassedТя се поставя нан 6 месеца, чували ли сте за по късното й поставяне и реакции след нея?

# 230
  • Мнения: 766
Не знам Кати   Thinking явно при мен има дефицит на такъв инстинкт, а за психологията на тълпата си абсолютно права  Peace
Кънки на лед съм карала веднъжв живота си и то бях на .... известно количество водка  Mr. Green на трезво не бих се качила, страх ме е   Embarassed Виж за ролковите кънки е друг въпроса - не слизах от тях по цяло лято. Ина на кънки на лед не съм я водила - няма кой да се пързаля с нея, но съм се замислила за ролери за лятото да и взема. И все да питам, но забравям - карат ли колела вашите деца?  Ина точно 3 пъти пробва лятото и не пожела повече  newsm78 а специално и купихме хубаво ново колело да и е кеф да го кара, ама цъ не иска     Rolling Eyes

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Бубе, и от мен честит ти рожденик, па макар и със закъснение, да е здрав и щастлив   bouquet

подсказка по Ивановден, сега трябва да добавя и трибуквено във факторите  Laughing
Ива...  Rolling Eyes (имаме ли сделка?)

Ками, навремето и аз бях категорично че крИвчо няма да проговори скоро защото се справяше чудесно с мимики и жестове, обаче ме опроверга диването, а сега просто не спира да бърбори.

В тази връзка, миналата седмица в градината ме сюрпризираха с една бележка да сме се явяли в кабинета на логопед Х. При което аз леко с тон зададох въпроса в каква връзка? Обаче госпожата не ме отрази. Много се ядосах. По думите на Кривчо имали преглед от логопед и той не изговорил едната дума правилно и за това. Детето се беше притеснило, че се е "провалило", а пък после я изговорило правилно.  Confused Ядосах се защо така бързо слагат децата в калъпи. Още повече Кривчо говори ясно и изразително, а на повече от половината деца поне едвам им се разбира. Аман от комерсиализацията им и от всичкото им.  Crossing Arms

Там там, и кривчо не кара много много колелото. До дете е. Ще има други приоритети детето.  Peace

# 232
  • Мнения: 984
Там-там писнало ми е от колелото... разнасям го до парка или до дрора на училището и там на 3тата мин решава, че няма да кара и пак си го нося. В края на миналото лято взехме ролери и на тях повече им се радва. Понаучи се, но започна да вали и до там беше. Надявам се това пак да му стават и още да има мерак. А Йосиф ще наследи колелото.

# 233
  • sf
  • Мнения: 10 124
Пуф!  Grinning
Ками, питай педи за ваксината, интересно защо не ви е привикала, нейно задължение е да следи графика.
Шуше, добре,че минало добре, да няма повече подобни гадории  Hug

Яна къде се губи?  Thinking

Виктор много кара колело, вече две години е без помощни. За рд му взехме ново/ второ употреба,де/ на Драг, ама му е тежко и трудни натиска спирачките, за това си кара старото ,докато не се разпадне съвсем  hahaha
зимни кънки не обичам, ски също, знаете -хиих

За имената на децата- много ми харесва всички деца да са с една и съща буква, аз имам още няколко идеи  Joy ама няма да имам обекти на действие за жалост  Mr. Green

много се разписах, не ме четете  hahaha

# 234
  • София
  • Мнения: 17 591
Не знам Кати   Thinking явно при мен има дефицит на такъв инстинкт, а за психологията на тълпата си абсолютно права  Peace
Кънки на лед съм карала веднъжв живота си и то бях на .... известно количество водка  Mr. Green на трезво не бих се качила, страх ме е   Embarassed Виж за ролковите кънки е друг въпроса - не слизах от тях по цяло лято. Ина на кънки на лед не съм я водила - няма кой да се пързаля с нея, но съм се замислила за ролери за лятото да и взема. И все да питам, но забравям - карат ли колела вашите деца?  Ина точно 3 пъти пробва лятото и не пожела повече  newsm78 а специално и купихме хубаво ново колело да и е кеф да го кара, ама цъ не иска     Rolling Eyes

То това не е нещо, дето човек го предполага за себе си, преди да се е озовал в критична ситуация - да оцениш как би реагирал... не е тривиално. Но при наличие на група най-вероятно е онези с късна реакция да се "поведат" по първия реагиращ - а вероятността да има поне един със :здрав: (в действителност това е правилния) инстинкт е твърде голяма.

А за колелото - Давид не кара. Има колело, ама не ще, страх го е. Споменах ли, че е цял тати? Краката здраво стъпили на земята. Племенникът ми кара много, племенницата - хич.

# 235
  • Мнения: 329
Ева е на моменти с колелото, кара ,но с помощни и бързо й писва, иначе има желание Mr. Green
Някой има ли Колите 2 , да ми го прати на скайп HugВиктор е луд фен и баща му също Laughing

# 236
  • София
  • Мнения: 17 591
Може и да ги имам (не съм сигурна), но ако ги имам ще са на английски - бива ли?

# 237
  • Асеновград
  • Мнения: 45
подсказка по Ивановден, сега трябва да добавя и трибуквено във факторите  Laughing
Ива...  Rolling Eyes (имаме ли сделка?)
Имаме  Laughing.От тъпо суеверие не го казвам , макар че вкъщи си говорим по име вече на корема.

Ками , да не би да е някаква грешка , да е сложена ваксината , само да не е отразено в документа ?

Тедо не говореше на 2 , изобщо като го сравнявам с момичетата на неговата възраст , е много назад с материала.Но това е и до характер , той има нужда да е сигурен за нещо , за да опита да го прави.Колело почти не кара , страх го е , а има желание.Веднъж бяха излезли със свекър ми да карат , тръгнали към стадиона , но Тедо паднал с колелото , уплашил се и не пожелал повече да се качи.Прибраха се и двамата сърдити - единия , че дядо му го натискал да си кара колелото , другия - че е трябвало да носи колело по пътя към вкъщи.Той беше така и с тротинетката - видя , че е трудно и се отказа , след време сам я поиска и се научи.И за колелото чакам да му дойде просветление , защото с натиск от моя страна мога само да го откажа окончателно.

Кати , пиши по-често , виж като се обади каква говорилня стана , а иначе никой не пише  Laughing.
По онзи въпрос - то хубаво инстинкт , критична ситуация , ама като мина критичното , що не се осъзнаха и не казаха публично "не се прави така , сгрешихме"? Щото акъла им стига до "аз не работя , аз съм депутат" ooooh!.

Ками , аз го имам, но е 1,50 Gb и е mkv файл. Ако мислиш , че би стигнал бързо от нас до вас , ще ти го пусна , моят е на български.

# 238
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте  Grinning Докато ви изчета и забравих по кои въпроси щях да се изказвам.  Embarassed
Бубе, честит ти рожденик. Много да ви радва и да е чаровен като батко си.  Heart Eyes
Шуши, малкото зло.  Hug А това пръскане ще има ли последствия за баща ти? При мен баща ми е страшен хипохондрик, пък майка трябва насила да я водя на лекар. Онзи ден я заведох при един хомеопат и 3 човека преди да ни дойде реда й стана лошо и каза, че си тръгва, но аз бях гадна и я убедих да изчака. Добре, че ни пуснаха хората с предимство.
Кати, привет и от мен.  Wink
Били, Айка, мн. хубави имена сте измислили.  Hug При нас С искаше момченце и до ден днешен ми натяква как не съм й родила точно момче. А и И иска братче. Забелязала съм, че май искат противоположния пол на вече наличното бебе.  Laughing
Ками, и И до късно не говореше, пък сега не мога да й затворя устата. Според мен Викор е ваксиниран, но са пропуснали да отразят ваксината. Често се случва като преписва сестрата да пропусне.
Дани, успех! Дано успееш сега да я напишеш дипломната.
За колелетата И мин. лято не искаше да кара колело, защото й беше тежко, но това изведнъж се отпусна и доста кръгчета въртеше из градинката, но е с помощни гуми още. А гледам момченца на същата възраст хвърчат без помощни вече. И тротинетка караше, а сега иска и ролери, защото сестра й получи за Коледа.

# 239
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ками, на скайпа съм пусни си твоя иведнага ще ти го пусна! Аз съм си направила една колекция от филми на компа и ги пускам на Вреоника само когато сме в болницата!!! Че тям и писва и няма с какво да я забавлявам! Точно този го имам, даже май две части имам!!!!
А иначе ние не сме добре, Вероника е болна, и хрипове има, на инхалации сме пак и на АБ, но поне сме си в къщи. В петък ще ходим на нов УНГ в Пирогов, много ми го препоръчаха.
Ние си караме колелото вече уж, но само лятно време, сега е студено.
Ками тая ваксина сигурно са ви я сложили, просто педиатърката е пропуснала да я впише в картона, не се шашкай толкова първо провери.
От тези трибуквени имена моето предложение е ИВИ, някак си много незно ми звучи! Hug
За кънките и мен ме караха тук едни приятлеки да ходим събота или неделя, имало доста учители, и било хубаво, но и много деца имало, лудница било. За ползите от кънките и аз съм чувала добри отзиви, но ние не сме за този студ определено, а и все сме болни, когато останем поне за месец здрави, що да не отидем и ние на кънки!!!!

Общи условия

Активация на акаунт