Хайде ритай ЮНСКО бебче, мама е нетърпелива вече

  • 25 348
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Имам едно бързо въпросче-защо не мога да видя в групичката ни във фейса албумчето с пупите.Виждам снимките от срещата и още няколко, но не виждам албумчето.

# 61
  • Мнения: 7
Здравейте коремчета,разписвам се и аз в новата темичка,която е със страхотно заглавие.Аз вече се ослушвам за ритниче но уви още няма нищо  newsm12

# 62
  • Мнения: 195
dietka, албума, за който говориш е в www.snimka.bg
lili, хайде дано скоро да го усетиш  Hug
И леко бременеене на всички нови мамчета !

# 63
  • София
  • Мнения: 116
Запис и от мен  Hug

Успях да се запиша най-накрая по ЗК и сега ще пускат кръв и урина за първи път, много съ Hugм несериозна  Rolling Eyes Надявам се всичко да наред  Peace

# 64
  • Мнения: 195
kleche , с теб сме !
Мами, някоя да знае в коя седмица се прави изследването с глюкоза, мисля че беше за установяване на гестационен диабет, ама може и глупости да говоря - знам ли и аз..

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте Юнски майчета,
аз съм съвсем нова в сайта и ще се радвам да намеря нови приятели тук!
Преди от около седмица усетих леко продължително побутване по-скоро вляво и бях сигурна, че е бебето. Но от няколко дни не усещам нищо! Коремът ми едвам се личи, а искам вече да е явен Simple Smile Не съм напълняла изобщо, дори и след Коледните празници Sad
Това, което ме притеснява е изключителното ми ниско кръвно налягане, заради което ми призлява доста често. Предполагам, че това се дължи на бременността...
Нямам търпение на видя бебо на ехограф на 30 Януари и да се уверя, че всичко е наред!

# 66
  • Мнения: 192
тирири, мисля,че тестът с глюкоза се прави през 26-та г.с.

# 67
  • Мнения: 11
Здравейте мамчета.Вчера бяхме на преглед и бебо не спря да шавърника.Доки каза че е момче,но не на 100%.Тежи 66 гр и върви с 2 седмици назад.

# 68
  • Мнения: 200
Ето ме и мен. Супер тема,както винаги  Hug.
Радвам се за хубавите новини от прегледите ви,за усещанията ви от движенията на бебоците.
Аз бях на преглед онзи ден,на частно. Доктора пак обстойно го разглежда,бяхме с таткото.  Док каза,че ще е момче,но не е 100% сигурен.Показа ни нещо,което и двамата с таткото не различихме и каза,че това му е атрибута  Mr. Green.  Вече е 110гр.   Поне вече зняам в  коя седмица съм-16. вървя с 1 седмица назад,заради дългият ми цикъл.      Иначе вчера трябваше да си взема направление от моята АГ за ЛКК комисия,защото ми свърши болничния и минагме само за направление с мъжо и малкия,а докторката искаше да ме прегледа.   Разгледа ме обстойно,видя се мозъчето,стомахчето,стъпалцата дори,фалангите на пръстите...махаше ни с ръчичка и док каза,че е толкова интересно,даже въздушни целувки ни праща  Joy.  Беше много сладко. Даже видяхме,че много усилено си стиска крачетата и не иска да се покаже,но док каза,че в такъв случай се гледат някакви други показатели и показа някакви точки,които при момче били 2,а при момиче 3. Та нашите бяха 3 и каза,че спооред нея е момиче,но не е на 100%..... newsm78съвсем ни обърка.  Аз не исках да зная пола въобще,но заради таткото решихме да не е изненада,а то какво стана...хаха,да е живо и здраво само,другото не е от значение.

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

честити сини гащи на всички мамчета и едно розово щъркелче до колкото успях да преброя Hug

тирири
и аз открих в нета,че теста се прави в 26 седмица...

yoatih и diet_attack
добре дошли и леко бременеене Hug момичета.

Видях коремите в албумчето, много са симпатични -Nagaina добре дошла в албумчето Hug.
,Алекс имам чувстовто че твоя не е по-голям просто се е качил нагоре (поне така изглежда на тази снимка).
Канарче ти водиш класацията ама ти си с двечки Hug Hug Hug

Вашите са едни окръгленки,а моя е един със странна форма все още Mr. Green по-кусно и аз ще кача една снимчица срам не срам Blush да ме видите какъв съм цоцолан Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 15
Здравейте коремчета! Абе да ви кажа с първата бременност, нищо ми нямаше, не усетих че съм бременна ( е все пак разбрах и в 5-ти месец че чакам бебо, но това е др. въпрос) , сега с тази бременност уж пак така до тази сутрин.... Shocked Ставам.... жадна съм,  пия една чаша вода, правя една закуска и още преди да съм я започнала и ми прилошава, толкова зле ми стана, че направо се свлекох на земята, стана ми топло, цялата в пот.... абе грозна картинка, добре че беше малката, че да ми даде шоколадче, водичка че да се съвзема, направо съм шах  Shocked  Shocked  Shocked ... надявам се в следствие на тази случка нищо да не се  е отразило на бебо, че доста се притесних.

milisa при момичетата наистина има три точки, много правилно подредени в триъгълник, това са съответно срамните устни и клитора  Hug .

Целувки по коремчетата  Hug  Hug  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 533
Привет и от мен,
вчера ходих при док да си взема най-после направление за изследванията. Показах на док резултатите от БХС и каза че са прекрасни (с предната бременност ми беше 1:25000, сега е 1:15000, но то и аз удъртях вече, така че е нормално да е по-нисък от преди). Разправях се и с тъпата акушерка, написа ми направленията и най-накрая я накарах да ми направи картон и да ми попълни анкетната карта (което тя не беше направила досега предвид че съм ходила 3 пъти  #2gunfire), да не говорим че не ме бяха нито мерили нито теглили, ужас. Тя ме увика че това не било нейна работа, а на доктора  newsm78, което е странно, защото с предната ми бременност само акушерките се занимаваха с документацията и мерките и теглилките.
Док малко ми се скара че съм качила 3 кг, но аз мисля че е добре. Според калкулатора съм на горната граница на кг но в норма, предвид че почнах от много (поне за мен 55 са много). Говорих си с него и му казах че втората фетална искам да я правя при Марков, но се сетих много късно и вече няма часове за Марков, и док каза че с Марков са приятели и веднага му звънна и ми уреди час, та на 05.02 съм на фетална, тогава ще съм 20г.с+3дни, което е идеално. Бебето не сме гледали понеже предната седмица като бях болна го гледахме и си беше наред.
Уф аз да ви се оплача, снощи докато гледах телевизия и виждам в коридора в тъмното как тича малчо, видимо уплашен и плачещ. И аз веднага се затичах и инстинктивно го вдигнах и гушнах и го занесох в леглото, без да се замисля че не трябва да вдигам толкова тежко (все пак е 12кг), после пих но-шпа и диаспорал за всеки случай, но цялата нощ си въобразявах че ме боли корема (а сега си мисля че не е нищо по-различно от преди), но много се ошашках и не можах да спя добре. Другите мами как се справяте с носенето на хлапетата?

# 72
  • Мнения: 1
снежна мама и аз съм на 05.02 в МЦ Марковс / не знам точно при кой лекар - бях много разсеяна като си записвах часа и забравих да попитам/, та исках да питам от колко часа си, дали пък няма да се засечем  Simple Smile моят е от 14:00

# 73
  • София
  • Мнения: 28
Снежна мама, наистина ли са много 3 килограма? Аз вече съм 5-6 отгоре....уф  ooooh!

# 74
  • София
  • Мнения: 533
снежна мама и аз съм на 05.02 в МЦ Марковс / не знам точно при кой лекар - бях много разсеяна като си записвах часа и забравих да попитам/, та исках да питам от колко часа си, дали пък няма да се засечем  Simple Smile моят е от 14:00
хехе ами може и да се засечем, аз съм от 13.30, трябва да взема най-накрая да сложа една снимка и аз в албумчето.
Ама пупата няма да ви я показвам, то при мен почти я няма, имам чувството че кг съм ги качила на паласки (леле талията ми хич я няма вече  newsm45), дупе и гърди, само не и на корем. Добре че вечер малко ми се поиздува корема та да приличам малко на бременна. А като гледам другите мами какви са финни ме хваща комплекса

Общи условия

Активация на акаунт