Новите ни козметични похождения 36

  • 45 797
  • 692
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 692
Каква йм е цената на тези пудри? Бялата ме заинтригува, така като гледам се ползва за хайлайтер, нали? А аз точно от това имам нужда.

# 676
  • Мнения: 252
От днес:

Скрит текст:



# 677
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
medissa, 20.50 лв са, но понеже са на изчерпване са с 50% намаление. От аптеки Ремедиум  Peace

# 678
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Най-сетне намерих Shimmer Panstick.  Heart Eyes



И аз го имам, много ми харесва, защото блести в по-студен нюанс, не в златно.

# 679
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 429




# 680
# 681
  • Canada
  • Мнения: 3 461
a.l.e.n.a, заинтригува ме с продуктите на Filorga, ще споделиш ли отзиви нататък  bouquet

# 682
  • София
  • Мнения: 1 573




Всички са подаръци. Четката е реплика обаче, но пък изглежда отлично и се сработва с Метеоритите по-добре от всичките останали, които имам.

# 683
  • Мнения: 1 282
Основата за сенки на Ейвън не е тъмна. Аз съм много бяла и се слива чудесно с кожата.  Peace

# 684
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
NovemberRain, откъде поръча четката? Аз не мога да намеря подходящата четка за метеоритите Confused-консултантката ми препоръча една на Барбара Хофман,но много косми падат от нея ooooh! Ако продължавам да ползвам перлите всеки ден,четката ще оплешивее Wink
medissa,според мен,белия шоколад на Буржоа не става за хайлайтър-просто е една приятна пудра,с хубав аромат-при мен стои безцветно на лицето,няма видими блестящи частици-за разлика напр.от пудрата на Есенс-Здрач,или лимитираната на Катрис... Thinking зависи какво търсиш,най-добре -пробвай на място Wink

# 685
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз ги нанасям с една кабуки четка на Буржоа, добре се справя (не съм пробвала да ги нанасям с герленската четка, така че не мога да направя сравнение):


Да не остана назад, преди малко си купих това, много хубаво мирише и се нанася лесно, дано и наистина има ефект:

# 686
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз от 2 дни се мажа като за световно с толкова хвалената пудра на Катрис и съм доста разочарована, за мен е супер незабележима, най-вероятно ще я подаря на майка ми или на приятелка. Confused
Ако белия шоколад е по-незабележим и от нея Stop

# 687
  • Мнения: X
Аз днес загледах тази палитра на Катрис.



Това бялото по средата според мене е хайлайтер и стои много приятно. Сините също са хубави, едното е мат. Само че розовото беше много слабо и ги подминах. Може пък да е било изсъхнало или намокрено, утре ще отида пак да ги прегледам.  Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 1 573
О, тази четка ми я донесе приятелка от Италия, която обаче я е поръчала от... китайски сайт  Joy Пратили ѝ две по грешка и тя веднага решила, че втората е за мен... а аз през цялото време си мислех, че ще ми носи оригинална четка и чак ми беше неудобно, че ми е взела толкова скъп подарък   hahaha
Не се оплаквам, де. Четката е с много добра изработка и ми върши работа, макар хич да не обичам "реплики". Предпочитам нещо куча марка пред менте на някоя голяма такава, ноо на харизан кон...  Mr. Green

Ето го сайта - http://www.buyincoins.com/
Гледам, че и на японката на NARS са направили менте тия китайци  ooooh!
Има ги и четките, за които писах вчера, но са малко по-скъпи отколкото излизат в ибей на търг  Peace

# 689
  • Мнения: 2 805
Аз от 2 дни се мажа като за световно с толкова хвалената пудра на Катрис и съм доста разочарована, за мен е супер незабележима, най-вероятно ще я подаря на майка ми или на приятелка. Confused
Ако белия шоколад е по-незабележим и от нея Stop

Aз се чудя тези пудри с каква точно цел са - матиране, блясък, хайлатър...или просто симапатично мазилце,за което да си дадем парите Simple Smile?

Общи условия

Активация на акаунт