Пазаруване от немски сайтове

  • 182 235
  • 902
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 357
Здравейте момичета Simple Smile

Харесах си един кухненски робот, а в този немски сайт www.nullprozentshop.de е на страхотна цена.
Дали сте поръчвали от там?
Някакви отзиви?
Поздрави от мен Simple Smile
Благодаря за сайта ! Има невероятни предложения!!!  http://www.nullprozentshop.de/haushaltsgeraete/kuechengeraete+kl … 6s40+styline.html Ето това много ме впечатли - имам подобно с по-малко функции и съм много доволна.

# 76
  • Мнения: 1 163
Аз днес си поръчах от тоя магазин : http://www.c-and-a.com/de/de/shop/index.html
Много качествени дрехи бях купувала в Будапеща от техния магазин. Безплатна доставка до немски адрес когато плащате с карта виза или мастър. Сега да видим дали са бързи в доставянето и съм се влюбила в магазина. Пратила съм ги до превозвач.

# 77
  • София
  • Мнения: 553
mimi_msm да се похвалиш Simple Smile че и аз харесах доста неща
Аз днес си поръчах от тоя магазин : http://www.c-and-a.com/de/de/shop/index.html
Много качествени дрехи бях купувала в Будапеща от техния магазин. Безплатна доставка до немски адрес когато плащате с карта виза или мастър. Сега да видим дали са бързи в доставянето и съм се влюбила в магазина. Пратила съм ги до превозвач.

# 78
  • Мнения: 2 787
За момичетата, дето са направили поръчки от C&A /любим/, моля дайте малко ориентация с размерите, те са +6 на нашите, или +4 беше newsm78, имам техни неща, но съм ги мерила на място и не помня какви размери са,
Благодаря предварително и успешни покупки!  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 163
cveti__petkova ще разкажа непременно.
Jane2013 моята щерка е луда по Виолета а само в тоя магазин виждам много интересни дрехи на идолката й. Размерите за децата са точни това ви го гарантирам, но за нас незнам.
 Друго което искам да ви кажа е, че ми дръпнаха парите а никъде не получих потвърждение за поръчката  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Никъде няма да се регистрираш в сайта или поне аз не видях.При плащането ти дава да си въведеш данните и това е там нататък пълна мъгла с поръчката ми. Аз съм свикнала от Амазоните и от ибей да си я следя но тука няма такова нещо. После преведох, че поръчките се обработват от три до пет дена и все още чакам известие на имейла. Ще помоля ако някой е пазарил или знае нещо повече да каже. Ако аз съм първата пък от темата ще ви информирам в последствие.
За информация чакам ето тия неща:
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/maedchen-gr-92-176/maedchen-gr … irt-148835-1.html
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/maedchen-gr-92-176/maedchen-gr … ngs-148839-1.html
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/maedchen-gr-92-176/maedchen-gr … eid-148837-1.html

Ако някой пазари предварително да ми се обади, защото намерих код за десет процента отстъпка. Пише да го използвам в срок от 14 дена но понеже не мисля да пазаря друго в близките дни ще го отстъпя или просто ще ви кажа къде може да се абонирате и вие. Аз избързах да поръчам и после четох  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 84
Здравейте! Миналата година септември-октомври поръчвах от СА, много доволна, бързо обработиха и изпратиха пратката. Нещата, които получих, са все още много добре, понеже имах притеснения малко. В тази тема съм писала за поръчката:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=442629.msg29197152#msg29197152

  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 050
От C&A пазарувам от няколко години (и от френският и от немският сайт). Качеството е много добро. Когато има намаления и цените стават хубави. Simple Smile От време на време махат доставката. Има код за -10 % в немският и -20% за френският. Важат само еднократно, при първа регистрация и трябва да си го поискаш (пишеш в полето на банера за отстъпка). Потвърдителният мейл обикновено пристига със закъснение. Проследяване има. След като изпратят колета пращат мейл в който е указано номера на пратката.  Много е възможно, някой от поръчаните артикули да се е изчерпал. Това се вижда пак в този мейл, парите връщат веднага в сметката.
Относно номерацията,  за деца отговаря на сантиметрите в размера, за възрастни трябва да се гледа таблицата с размерите. Има разлика м/у френските и немски номера( 1 номер). Има разлика и в цените на едни и същи артикули в двата сайта. По време на намаления вида на стоките се променя през деня и е въпрос на късмет да нацелиш хубави дрехи и на 3-5 Е.
Това накратко Simple Smile))

# 82
  • Мнения: 2 787
elen4eto5 Hug,milagena Hug, mimi_msm Hug,

Много благодаря за бързият отговор  bouquet  bouquet  bouquet

А това ,че нямаш акаунт е доста интересно Grinning, не ми се е случвало преди Wink

Качеството им е страхотно за парите си, е има номерация за по-закръгленки като мен Joy

Ще се радвам да споделите покупките си, оставам с пожелание за прекрасни покупки на ниски цени.

# 83
  • Мнения: 176
При размери:
бюст 88, талия 70, ханш 96-98 зависи в какъв период съм,
купувам дънки 34, блузи S.
Според мен са ориентирани към немския пазар и размерите им са по-големички

# 84
  • Мнения: 1 163
Момичета много ви Благодаря за разяснението.  Аз все още нямам известие от тях. Ще чакам да станат пет дена и ще им пиша.

# 85
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз също съм много доволна от С§А. Дрешките там са определено за по-слаби дечица. Пазаря предимно по намаления, защото и оттам са ми идвали дрехи със криви ръбове или дефектни.

# 86
  • Мнения: 26
Здравейте, интересувам се bonprix.de и kik.de приемат ли бг карти (по-точно виртуална виза на дск)? Задължително ли е да ползвам paypal? Предварително благодаря за отговорите Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 163
Момичета да ви се оплача от C&A продължавам да нямам никаква информация за поръчката си. Оня ден им писах, получих отговор - пратете си номера на поръчката. Ми какво да пратя като нямам никакво писмо и известие от тях. Парите ми стоят блокирани в картата ще ги отблокират до 45 дни, детето чака тоалети на Виолета  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! цирка е пълен. Днес се ядосах направих си едно копие на извлечението от картата и им го пратих с гневно писмо. Съответно ще чакам отговор до два дена. Ще се замисля дали да купя нещо от там пак  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 1 163
Оле ми то аз съм била за убиване  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! в момента, в който чух смс че са ми дръпнали парите и оставих нещата без да продължа поръчката  Laughing Laughing Laughing Laughing Вчера направих нова и я изкарах до края веднага получих съобщение на имейла, че съм направила поръчка с номер еди си кой, малко по късно вечерта получих имейл че всичко  е било налично пакетирано и пратено и до четвърти трябва да стигне до адреса на Габковците. Сега трябва да се разбера с тях да ми освободят другите две суми от кредитната карта или да изчакам 45 дена и сами да се актуализират.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
За тия които ще поръчват, четете и превеждайте с преводача /за тия като мен които не знаят немски/ По доволна бях, че успях и да си ползвам 10% код за намаление  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Като дойдат нещата ще пиша.

# 89
  • Мнения: 176
Оле ми то аз съм била за убиване  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! в момента, в който чух смс че са ми дръпнали парите и оставих нещата без да продължа поръчката  Laughing Laughing Laughing Laughing Вчера направих нова и я изкарах до края веднага получих съобщение на имейла, че съм направила поръчка с номер еди си кой, малко по късно вечерта получих имейл че всичко  е било налично пакетирано и пратено и до четвърти трябва да стигне до адреса на Габковците. Сега трябва да се разбера с тях да ми освободят другите две суми от кредитната карта или да изчакам 45 дена и сами да се актуализират.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
За тия които ще поръчват, четете и превеждайте с преводача /за тия като мен които не знаят немски/ По доволна бях, че успях и да си ползвам 10% код за намаление  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Като дойдат нещата ще пиша.

А дали успяхте да се преборите да освободят блокираната сума или чакате 45 дни ?
На мен от френския сайт ми отказаха поръчка, но сумата все още ми е блокирана.
Писах им с преводача на гугъл, не знам дали нещо се разбира въобще. Получих стандартния отговор - след 2 работни дни ще ми отговорят

Общи условия

Активация на акаунт