Пазаруване от немски сайтове

  • 182 709
  • 902
  •   1
Отговори
# 90
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,кой превозвач използвате,аз досега с Кд ,но нещо ми се бавят пратките....Искам да поръчам от немския Страдивариус и от Бершка...някой поръчвал ли е  Peace

# 91
  • Мнения: 1 163
polyq същата работа и при мене. Писах те ми пратиха писмо да им звънна по телефона ама с тоя перфектен немски закъде  да се разбираме  Joy Joy Joy Joy Joy сумата не е голяма и предпочетох да изчакам 45 дни.

Belloslava аз използвам Габко. Не съм поръчвала от тия магазини.

Най-после утре ще ми пристигне пратката от C&А вече пътува от София към Варна.

# 92
  • Мнения: 76
Момичета, може ли един съвет - искам да си поръчам бански от baur.de - по техните таблици трябва да взема размер 40. Аз имам два стари бански /единият купен миналото лято/, на немски производители - и двата са размер 38. И ме е налегнала една чуденка - 40 или 38. Та който има по-голям опит с номерацията - ще съм благодарна за споделеното мнение.

# 93
  • Мнения: 1 163
Ако клониш към 38 по добре си вземи него размер иначе 40 пък да ти виси и да не ти стои добре а и лятото се свалят килограми  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy аз бих си купила 38

# 94
  • Стара Загора
  • Мнения: 839

Ако някой пазари предварително да ми се обади, защото намерих код за десет процента отстъпка. Пише да го използвам в срок от 14 дена но понеже не мисля да пазаря друго в близките дни ще го отстъпя или просто ще ви кажа къде може да се абонирате и вие. Аз избързах да поръчам и после четох  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тези кодове не са някаква тайна, ето тук може да се следи за тях, и не само за C&A, а и за други немски онлайн магазини:
http://www.gutscheinsammler.de/gutscheine/c-und-a

# 95
  • Мнения: 1 163

Ако някой пазари предварително да ми се обади, защото намерих код за десет процента отстъпка. Пише да го използвам в срок от 14 дена но понеже не мисля да пазаря друго в близките дни ще го отстъпя или просто ще ви кажа къде може да се абонирате и вие. Аз избързах да поръчам и после четох  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Тези кодове не са някаква тайна, ето тук може да се следи за тях, и не само за C&A, а и за други немски онлайн магазини:
http://www.gutscheinsammler.de/gutscheine/c-und-a

Не съм казала че са тайна. Просто моя код остана неизползван затова щях да го отстъпя на някой друг. Не сте ме разбрали какво съм написала.

# 96
  • Мнения: 357
Може ли някой да ми каже този сайт взима ли някаква такса-месечна или годишна затова ,че предоставя кодове.

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
Може ли някой да ми каже този сайт взима ли някаква такса-месечна или годишна затова ,че предоставя кодове.
Не, разбира се PeaceМоже да се абонираш и да получаваш новите кодове.

# 98
  • Мнения: 76
Благодаря за отговора, mimi_msm.
Поръчах си банския, както и едни сандали от zalando. Поръчах и бански за детето от next (много интересна поръчка - поради проблеми с картата, поръчах до адрес в Германия. Така платих с PayPal вместо с банкова карта). Доставката отне точно 2 дни, направо съм изненадана от бързината. И двете поръчки вече са в склада на Габиели, сега с нетърпение чакам да видя дали съм нацелила всички размери Simple Smile
И да се самопохваля, че не разбирам грам немски  Laughing

Последна редакция: ср, 20 май 2015, 13:40 от Омайница

# 99
  • Мнения: 76
Моите пратки пристигнаха. Бях ги поръчала до склад на Габиели в Германия. Дойдоха точно за една седмица. Пратката от Заландо беше разделена на две части, но в немския склад на Габиели са я събрали, а също така и с пратката от Next. Така че вчиско пристигна накуп. От Габиели съм много доволна /като за първи опит Simple Smile/. През цялото време знаех какво се случва, защото пращат мейли.
За поръчката: Поръчах си бански в размер какъвто имам досега. Става ми Simple Smile. Сандалите, които си поръчах, също ми стават и са най-удобните, които някога съм имала.
Остава само да премеря и банските на детето, за да кажа, че всичко е наред.

# 100
  • Мнения: 357
Момичета, от два дни не мога да си отлепя погледа от детските дрехи на "C and A". Искам да направя поръчка за мен и за приятелки ,но не открих вариант за регистрация. Някой може ли да помогне. Дали не  е направено така ,че в края на поръчката да се прави регистрацията.

# 101
  • Мнения: 1 163
Момичета, от два дни не мога да си отлепя погледа от детските дрехи на "C and A". Искам да направя поръчка за мен и за приятелки ,но не открих вариант за регистрация. Някой може ли да помогне. Дали не  е направено така ,че в края на поръчката да се прави регистрацията.
Няма регистрация. Почваш да попълваш всичко след като напълниш кошничката. Получаваш известие на имейла. Но си превеждай с преводача аз за първи път като поръчах не извървях нещата до края и се чудя какво става нямам нищо на имейла та се наложи да поръчам втори път.

# 102
  • Мнения: 357
Момичета, от два дни не мога да си отлепя погледа от детските дрехи на "C and A". Искам да направя поръчка за мен и за приятелки ,но не открих вариант за регистрация. Някой може ли да помогне. Дали не  е направено така ,че в края на поръчката да се прави регистрацията.
Няма регистрация. Почваш да попълваш всичко след като напълниш кошничката. Получаваш известие на имейла. Но си превеждай с преводача аз за първи път като поръчах не извървях нещата до края и се чудя какво става нямам нищо на имейла та се наложи да поръчам втори път.
Надявам се ,че веднъж попълнената информация се запазва , защото в противен случай е доста досадно отново да попълваш адрес на доставка при всяка нова поръчка.

# 103
  • Мнения: 2 281
Питах вече в друга тема, но с надеждата да получа отговор питам и тук


Здравейте, спецове по пазаруването! Притеснена съм, защото ми пратиха от немския амазон фактура за Verkaeufergebuehren. Пише, че не било искане за плащане, не мога да разбера що за чудо е това? Моля помогнете, ако знаете нещо! Благодаря предварително!


Datum Dienstleistung Preis(ohne Ust.) USt.% USt. Gesamtsumme

01.05.2015 Verkaeufergebuehren EUR 39.00 19.00% EUR 7.41 EUR 46.41

GESAMT EUR 39.00 EUR 7.41 EUR 46.41


А това е имейлът

Скрит текст:
anbei senden wir Ihnen die elektronisch erstellte Steuerrechnung für den Monat 05/2015 als PDF-Dokument. Bitte beachten Sie, dass es sich hierbei nicht um eine Zahlungsaufforderung handelt.

Bitte melden Sie sich in Ihrem Verkäuferkonto in Seller Central an, um sich im Bereich „Berichte“ über den Link „Steuerdokumente“ die Übersicht für Ihr Konto anzeigen zu lassen oder Kopien anderer Steuerrechnungen anzufordern.

Falls Sie dazu weitere Fragen haben, wenden Sie sich bitte an unseren Verkäuferservice.

Freundliche Grüße
Amazon Services Europe

# 104
  • София
  • Мнения: 3 179

Giada Ти като продавач ли си се регистрирала?

Общи условия

Активация на акаунт