Пазаруване от немски сайтове

  • 179 892
  • 897
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 444
Днес на мен при опит за поръчка bestsecret ми изписа, че за доставка се плаща 9,50 лв.

# 391
  • Мнения: 4 402
И аз да предложа един сайт, току-що изпробван, вчера пристигна поръчката. Сайтът е за детски и бебешки стоки, има директна доставка до България, която си заслужава за обемисти неща ( аз поръчах столче за кола) - 19.95 евро е. Поръчката пристигна за 5 работни дни.

https://www.all-4-baby.de

# 392
  • гр.София
  • Мнения: 47
Днес на мен при опит за поръчка bestsecret ми изписа, че за доставка се плаща 9,50 лв.
Да, толкова е цената за доставка до БГ, но много често поне 2 пъти в месеца пускат free shipping....

# 393
  • Мнения: 357
Някой пазарувал ли е скоро от https://www.c-and-a.com/
Имам закъснение за изпращане повече от 10 дни.

# 394
  • Мнения: 726
И аз да предложа един сайт, току-що изпробван, вчера пристигна поръчката. Сайтът е за детски и бебешки стоки, има директна доставка до България, която си заслужава за обемисти неща ( аз поръчах столче за кола) - 19.95 евро е. Поръчката пристигна за 5 работни дни.

https://www.all-4-baby.de

Цената на доставката е била 19.95?
С пощите ли пристигна?
Кое столче си поръчахте, че оглеждам тези стоки Simple Smile

# 395
  • Мнения: 4 402
И аз да предложа един сайт, току-що изпробван, вчера пристигна поръчката. Сайтът е за детски и бебешки стоки, има директна доставка до България, която си заслужава за обемисти неща ( аз поръчах столче за кола) - 19.95 евро е. Поръчката пристигна за 5 работни дни.

https://www.all-4-baby.de

Цената на доставката е била 19.95?
С пощите ли пристигна?
Кое столче си поръчахте, че оглеждам тези стоки Simple Smile
Да, 19.95 евро беше доставката на столчето до вратата. Дойде със Спиди, до България имаше проследяващ номер с DHL. Взехме Joie i-spin 360E. Много сме доволни, на детето му е много удобно, с удоволствие се вози. Минавало е краш тестове и оценките му са чудесни.  Гледам, че само варианта joie i-spin 360R е наличен в момента, разликата между двата модела е, че R има подложка за новородено. Други съществени разлики не забелязах. Има тема за столчета ако искате и там да попитате за мнение. Гледам, че и 2-3 модела на Бритакс са намалени в момента в сайта, може да ги разгледате.

# 396
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте. Някой да е поръчвал от бестсекрет? Да е получавал поръчката си и моля да сподели с коя фирма пристига. Че очаквам пратка от тях, но засега само пише, с австрийски пощи пътува и уж е в сф, но нищо повече. В гугъл открих, че МиМБ експрес работи с тях, но дали е така? Благодаря за отговора.

# 397
  • Мнения: 1 285
Здравейте. Някой да е поръчвал от бестсекрет? Да е получавал поръчката си и моля да сподели с коя фирма пристига. Че очаквам пратка от тях, но засега само пише, с австрийски пощи пътува и уж е в сф, но нищо повече. В гугъл открих, че МиМБ експрес работи с тях, но дали е така? Благодаря за отговора.

 МиБМ експрес доставят. Връщането е безплатно със Български пощи.

# 398
  • Мнения: 357
Някой пазарувал ли е скоро от https://www.c-and-a.com/
Имам закъснение за изпращане повече от 10 дни.


Получих си най-после поръчката и сега съм в драма как да отслабна. Пробутали са ми яке с два номера по-малко от поръчаното. Въпреки, че на хартиения етикет пише поръчания номер, на платнения етикет е  номера с верния размер.

С две думи исках да ви кажа , че работят бавно и допускат грешки, откакто само това правят.

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 15:26 от mama merita

# 399
  • Мнения: 1
Здравейте, направих поръчка от Bestsecret преди цели 15 дни и от 22.04 няма никакъв ъпдейт за нейния статус. Бихте ли споделили, при вас за какво време пристигнаха пратките и от соя бг фирма ви ги доставиха?
Писах им два имейла, с цел да попитам на какво се дължи това забавяне, но никакъв отговор...

# 400
  • Мнения: 3 096
Ама кажете какво си поръчвате, де Grin Скрийншот, цена, да разберем дали си заслужава да се регистрираме. Аз такива сайтове дето не мога да им разгледам свободно съдържанието ги пропускам.

# 401
  • Мнения: 444
Има някои продукти на добри цени, които са по-евтини от други подобни сайтове. Други продукти са на сходни цени дори в български сайтове. За по-евтините бройките са малко, често единични. Но за мен е неудобство, че в България доставят с МБМ. Тези нямат кой знае колко офиси и трябва да киснеш на конкретен адрес - неудобно за хора в движение или такива, които не могат да излизат от работа по всяко време. Другото неудобство е евентуалното връщане. Уж е безплатно с бг пощи, но самата идея, че трябва да се занимавам с пощите е един голям минус за мен. Трето неудобство е, че имат праг за поръчка минимум 40 лева и доставката ту е безплатна, ту е 9.50 лева и постоянно трябва да се следи.

# 402
  • Мнения: 28
Ама кажете какво си поръчвате, де Grin Скрийншот, цена, да разберем дали си заслужава да се регистрираме. Аз такива сайтове дето не мога да им разгледам свободно съдържанието ги пропускам.
Имат по голямо разнообразие от модели, брандове и размери, които не откривам в другите популярни Интернет магазини.  Част от това което съм си набелязала за следваща покупка например е чанта и обувки от кожа, ще споделя снимка 😀

# 403
  • Мнения: 3 096
Благодаря за инфото, момичета 🤗

# 404
  • Мнения: 1 285
За мен от Bestsecret  си струва купуването на по- високия клас марки. Например миналата седмица си купих чанта на liu jo . Някои марки липсват в Бг версията. Очилата на Tom Ford също са доста изгодни , и доста други марки в по- високия клас.

Общи условия

Активация на акаунт