Октомврийки 2013 - очакваме ви! Добре дошли!

  • 23 676
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16
ilen83, честито!!! Hug Hug Hug Стискам палци всичко да е наред с всички ни до края на бременоста Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета и от мен и поздравления за така очакваните две чертички:) Нека и аз да се присъединя към групата. Днес си направих тест и излезе с много бледа втора чертичка. Утре сутринта ще си направя един кръвен тест за всеки случай. Надявам се всичко да е наред и да продължа да Ви пиша:)

# 62
  • Мнения: 16
Леле колко мами ставаме вече  Party
yanitka_  честито и на теб. Оставаш си тук Simple Smile

Момичетааа, аз преди малко се прибрах от лекар. Видяхме точката, която въобще не е точка а си е цели 2 см Simple Smile. На преглед съм пак след 2 седмици за да чуем сърдечен ритъм...много съм щастлива  Blush

# 63
  • Мнения: 6 857
frosted, много се радвам за теб!  Hug Лека бременност до края!  Hug
Добре дошли на новите момичета! Лека бременност, леко раждане, здрави бебета на финала! Hug

# 64
  • Мнения: 0
 Здравейте дами,
И аз се записвам при вас Laughing

# 65
  • Мнения: 1
Момичета, днес излязоха и резултати от кръвния тест. Ще си бременея с Вас:)

aani4kap, добре дошла честито и на теб!

frosted, страхотно за точицата. След две седмици ще е още по - вълнуващо. И аз трябва да направя същото. Колко време след закъснението на М отиде на лекар?
Някои бъдещи мами предпочитат да отидат чак към 7, 8 седмица, за да чуят направо и сърцето, но да Ви кажа нямам търпение да отида и още утре, въпреки че са минали само 4 дни от закъснението на М.

# 66
  • Burgas
  • Мнения: 37
ilen83, yanitka_, aani4kap честито и на вас момичета  Hug

# 67
  • Мнения: 16
yanitka_  Честито, много се радвам. Simple Smile Иначе днес ми е 12 ден от закъснението. Лекарката каза, че ми е малко рано и че сърчице ще се чуе най-рано след 2 седмици. В момента съм в 5 г.с. и 3 дни Simple Smile
Дано утре си видиш точицата!
Много се вълнувам и само гледам на линията колко е голямо бобчето от размерите които излязоха на снимката(17,9мм). Хихихи. Чак ме е страх, че се радвам толкова. Дано всичко с всички ни до край е наред и да си имаме здрави и красиви бебченца.

Честито aani4kap. Добре дошла. Hug

# 68
  • Мнения: 25
 Честито момичета! Много се радвам, че започнахте да се събирате. Пожелавам ви още веднъж леко бременеене, красиви и здрави бебчета, и ако имате каквито и да е въпроси, моля заповядайте в нашата темичка в Родени, сигурна съм всяка една от нас би се радвала да ви отговори.  Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 13
Привет,

мили момичета, имам 2 момченца на 3 години и на година и 2 месеца, днес видях  EFP отново, все още не ми е закъснял цикъла, та имам време за избор на лекар, не сме много изненадани, но сме щастливи, термина ми е 10.10.2013, ще бременнеем заедно, успех на всички  Hug

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 11:56 от ГоКо

# 70
  • Мнения: 3
Честито и на ново присъединилите се бременелки!Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и прекрасни бебчета на финала! newsm51

# 71
  • Мнения: 29
Охо!!!Темичката е започнала да се пълни!!!!!Много се радвам!Честито на виделите две чертички бъдещи мами!!!Това е страхотно усещане и ние октомврийки 2012 с радост ще ви помагаме в тази голяма радост-бременността и раждането!!!Бременейте си щастливи и   здрави!!!Като си спомня първите трепети в къщи,баткото който с учудване гледаше първата "снимка" на беба Laughing,сравнявайки малката точица с размера на обувката на своя малък кечист-играчка!!!!Много -много приятни спомени нахлуват  и при мен и ви желая от все сърце една приятна и спокойна бременност и най-красивите и здрави бебенца на финал  bouquet!

# 72
  • Мнения: 16
ГоКо, добре дошла!  Hug

# 73
  • Мнения: 13
Благодаря frosed,

гледам че няма голяма активност, явно тепърва предстои  Laughing

# 74
  • Мнения: 116
Определено тепърва ще се увеличавате. Аз разбрах, че съм бременна чак на 20 февруари след 11 дни закъснение и втори тест за бременност. Първия го направих след 5 дни закъснение и ми показа отрицателен. Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт