Рицарки на Бялото кантарче-148

  • 27 267
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
На 19-ти Петьо има състезание. Не мога да изляза извънградска преди пролетната ваканция  Tired

# 61
  • Мнения: 1 488
Добра вечер!
Мили ми дружки,така да искам да дойда,но пуста няма кой да гледа дечица,а и в неделя трябва да сгъвам багаж за почивчицата.
По темата,която ни е събрала.Режимствам Grinning

# 62
  • В Балкана
  • Мнения: 672

Нищо не казвате  Cry...... Ще идва ли някой изобщо?

Преди март не мисля да пътувам към тази дестинация.

Скарлет и аз не ти препоръчвам да правиш плодови издевателства или диети с много дни на плодове. А и ти даже си качила от тях. Вероятно това хранене само вечер дава резултат - съдейки по линийката. Но не го прави за дълго. Сменяй.  Peace

Ден Първи мина добре. С едно ню-ню сиренце, което бях забравила. Викам да не го хвърлям, да го изям.  Laughing

# 63
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Нищо не казвате  Cry...... Ще идва ли някой изобщо?

Преди март не мисля да пътувам към тази дестинация.





 Споко, и без това бройката вече е попълнена,  и партито няма начин да не  се състои.  Peace

# 64
  • Мнения: 50
Рейн, много ти благодаря, че споделяш и обсъждаш   bouquet
 Не знам още дали работи, към килограм съм свалила за 12 дни, ама като четох за него, пишеше 500-700гр. на седмица и то като посвикне малко организма. Надявах се в началото да е малко по-бързо, защото последните 5 килограма ги качих скоро и бързо, ама явно няма да ме огрее. За разнообразието и аз си мислех днес, чудех се дали да не направя по две хранения събота и неделя, или само събота. Дори ако са примерно в 2 и в 6 ще влизат в 5-те часа (защото едната теория е да се яде в рамките на 5 часа в денонощието, а в останалите 19 се почива, само че там е казано от 17 до 22 часА да се яде).
 Усмихнат ден ви желая на всички   bouquet

# 65
  • в резерват
  • Мнения: 3 722


Скарлет и аз не ти препоръчвам да правиш плодови издевателства или диети с много дни на плодове.

въпреки, че в нашата тема многократно плодовете са отричани като метод за диета, ако се съчетаят с лунната диета, т.е. да се правят такива дни,  съобразно циклите на луната, или  детокса на Михайлов, се получават доста добри резултати.
 Мисля, че Мариетка доста време лунуваше и пускаше такава тема, от  детокса аз самата имах доста добри резултати.....  Peace
Да не говорим, че плодуването  е многократно проверен метод за лечение  на различни заболявания....
Кофтито е в захранването, което доста се претупва,  а от там резултатите не се задържат.
Та,  плодовете,  могат да са само един  етап, с който  да се започне даден режим, за пречистване на тялото, за почивка на храносмилателната система от многото боклуци, и от там да се започне , наистина много внимателно да се въвеждат останалите хранителни групи.
И както си казвахме в доброто  старо време "И да не забравяме водата"  Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 8 348
аз
таковото
изненадаааа

# 67
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мимииииии kiss

# 68
  • Мнения: 50
въпреки, че в нашата тема многократно плодовете са отричани като метод за диета, ако се съчетаят с лунната диета, т.е. да се правят такива дни,  съобразно циклите на луната, или  детокса на Михайлов, се получават доста добри резултати.
 
   bouquet
Аз детоксите на Михайлов съм правила (с английска сол и сокове), като ги съчетавах с  90-дневната, според мен те също допринесоха за добрия резултат. Когато го направих както трябва, т.е. три дни, свалих 4кг (от 104  Grinning), след това ги правих по два дни и пак имаше много добър резултат. Може наистина пак да ги включа, много благодаря за подсещането   bouquet
 Гледах и едно друго прочистване на организма, в земя на заем http://www.zemianazaem.com/archives/47, някой дали го е правил? Малко ще ми е трудно зимата да го направя, но може да пробвам, не звучи много екстремно  Grinning Ако някой се интересува, ще споделя след това.
 Лека и спокойна нощ ви желая!

# 69
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
аз
таковото
изненадаааа

 hahaha голям си ми образ

признай си, че ти е харесало винoто и наобикаляш за още  pletka



Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 22:03 от Арбанашка кокона

# 70
  • София
  • Мнения: 8 348
глей кокон как ме разкри от раз
хареса ми я
ама не трябва да се прекалява и с хубавото

като казахме хубаво, преди коледа бех обемна и щастлива, сега съм много обемна и все още щастлива
сега остава да намалим обемите
или както каза един приятел като тръгвах - и да внимаваш с линията
каква линия бре, то си жив овал

няма да мога да изпълня номера с изскачането от храстите щото бая храсталак ще е нужен, за да се покрия в него

и тетака

здрасти мариет
и аз та гуша до изгмекване

# 71
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 376
Скарлет, каквото и да избереш в борбата с килата - дано да е твоето и успех!

Водичка си пия, доволно. Бива. Имам и още едни 4.6 км, ама не ми се оправя сега подписа.

Да си щастлива е хубаво. А овалът е близо до кръгът, който според един много близък роднина е символ на съвършенството. И за да се затвори кръгът - добре дошла и, освен да внимаваш - да придобиеш желаните от теб линии и форми. Не тез, дет ти ги казват другите, а твойте си. Пък.

Кокон, с онуй, хубавото - трудно може да се прекали. Особено в добра компания  Hug

# 72
  • в резерват
  • Мнения: 3 722


Кокон, с онуй, хубавото - трудно може да се прекали. Особено в добра компания  Hug




Ooooooooo, kомпанията е един път, пак ще има,  обещавам  Peace


И е яко спам, ама не мога да не се сдържа, в онова дървеното дето е риба и подарено, ама как чудно ми се побират всичките аметисти, цитрини и пр. шамански атрибути, да не казвам, че все още  няма нужда да си ги зареждам допълнително, толкова хубава и топла енергия излъчва...........
мерси много за подаръка  Blush

Последна редакция: ср, 16 яну 2013, 23:16 от Арбанашка кокона

# 73
  • София
  • Мнения: 8 348
мола, мола, пак заповядай

като изскочих /предизвиквайки лек земетръс/от храстите, та съм и на режим от вчера
само дето още не съм измислила какъв режим
ще го карам в крачка
сега съм един два три дена на разтоварващи чайчета
колкото издържим

# 74
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Мимиту да каже какви са и чайчетата.
Ако е зелен, лайка и пр. билки и подправки ги подкрепяме с две ръце, демек бравос
обаче, ако са инхуамуха, липонещоси и бъркочоски, дето обезводняват и правят пари от жертви на рекламата и други подобни манипулации, хич и не ги туряй в прекрасният си овал.

И Айчето да дава отчет докъде докара калинката, пътечката и пр.

Вещи да се обади след ден първи как се развива ситуацията. Ааааааа, помня като слон.
 Naughty Записи вече не признавам.

Довечера сте на вечерна проверка, че сте ми кацнали на дестинацията вече!

Общи условия

Активация на акаунт