Рицарки на Бялото кантарче-148

  • 27 278
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 348
ми всъщност са някакъв изостанал насипен черен чай с жасмин и Ройбос на пакетчета
разнообразявам ги с разни мещерки и всичко друго което присъства като чай из шкафовете
а да, има и зелен с малина
но предимно черен с жасмин, запарвам в едни големи кани и пия с литри

ама ще е и днес и край
и почвам да мисля меню, а това най го мразя

вии как сте мили хора
аз попрочетох криво ляво тая и малко от края на старата тема, ма какво прочетох, какво запомних....

# 76
  • Мнения: 2 147
Добър ден прекрасни Laughing
.. мимс  Hug... и чета.....ще го карам в кръчма Crazy

....само дето още не съм измислила какъв режим
ще го карам в крачкасега съм един два три дена на разтоварващи чайчета

Честит празник на Антонии и подобни , ако имаме такива.. и до мен има една прекрасна бонбониера от колегата и не мога да и устоя.. маниииии
Зна1и ден първи по- натам....  EmbarassedCrazy... след като обменим и мисли с момичетата на Арбанаси Hug
еее усмихнат ден и успех на сериозните Peace

п.п. Ж.. жалко, че не можеш Hug

# 77
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 380
Довечера пропускам вечерната проверка, по извинителни причини - ще се забавлявам с децата пък.  Party
Иначе, закуската - нюню филийка с още по нюню кашкавал, обядът - задушени зеленчуци, вечерята по план - спанак с яйца и нечактолкознюнюнчева филийка ръжен хляб. Тук-там ще се наместят двете мандарини, дето сега се търкалят в шкафчето ми. Водата - най-вече чай, неподсладен, начесто и по много. Черен, мащерка, някакъв туристически ... какъвто има в офиса. В нас - варя каквото ми попадне пред очите: ябълки, дюли, круши, по някоя червена боровинка, арония и към целия компот слагам 1-2-3 лъжици мед.   chef

# 78
  • Мнения: 826
Привет!  Hug
Чета, че ще се сбирате на среща- страхотно... и завижд...
Преди около седмица издебнах един кантар из засада  и се метнах на него. Мноо-о-ого ме обиди, шъ знайти... Ама така, като се освинвам и с месеци не се тегля...
Погледнах строго изпод вежди кантарина, пък му обещах, че пак ще намина.
Повторих онзи ден. Минус две оки /задържани течности покрай МЦ/, ама какъвто и да им е произхода- две оки са си две оки. Ще го наобиколя пак след седмица. По- често ми действа стресиращо.  Crazy
Сутрин ръпам ябълки. Освен захарта в кафето други сладости гледам да не скачат в лакомата ми уста. Ако разкарам и хляба, цена няма да имам. Ако може някой да ми набива в главата- водата, водата, водата-а-а-а-а... По цял ден не пия ooooh!

Кратък мрън извън темата: Не знам коя мъдра тиква взе решение за провеждане на референдум, ама на мен обичайната ми 6 дневна работна седмица стана 7 дневна Crazy Да минава и тая простотия, че да се почива поне в събота Crazy

# 79
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
   ruporuu Проверкаааааааааа    Grinning

Закуската не е много добре да я споменавам, ама е в стил "Корсоотслабване напук на диетолозите",
обяда беше мазнинен

после залитнах по бациликусбулгарикус в био вариант, сусам, тахан, ленено семе и мед
много пуших, мноого кафета
с пилешкото бутче преди малко се преборих, благодарение на чаша вино
Айййййй,, плача си за един детокс, в стил "Земя на заем"
ама от понеделник, като ме доупостошат, тези дето ще идват и после си заминат

# 80
  • Мнения: 9 990
Ми на тези, дето ще идват и на теб-весело режимуване и наздраве! Hug
Търся идеи за подправки на салата от морков аз.Слагам копър, оцет (с лимон не харесвам) и зехтин, понякога семена, слънчогледово , например.  ThinkingИдеи за още неща вътре?

# 81
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Орехи и мъъъничко мед  Peace.

# 82
  • Мнения: 0
Здравейте, на салтата от настъргани моркови слагам чеснов сос, който си го правя сама с кисело мляко, копър и чесън на прах ( не слагам майонеза).Даже и на салатата зеле с моркови слагам от този сос и си нарязвам вътре и ролца от раци Simple Smile Чудно става!

# 83
  • Мнения: 9 990
Благодаря за идеите.. Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 8 348
аз на морковите бих им сложила малко настърган джиндифил
и пак млечен сос

ся, ако аз ще си правя салатата, бих намалила силно морковите за сметка на разни други съставки де, ама айде

днес - чай, още чай, кафе и пак чай
като ходя и пличкам
утре няма да почвам да ям, щото ще тичам да се занимавам с мама
а тя си е целодневен ангажимент

обаче съм се заредила с яйца, едни нелоши тиквички и пилешки дробчета
и тн
и понеже ужасно ме мързи да правя различни работи за различните дневни хранения, ще е ужасно скучна диета с дояждане на каквото съм си забъркала за цел ден
дали да не го пиша 90 дневна

# 85
  • New Zealand
  • Мнения: 871
От утре и аз минавам на разтоварване...дилемата е с чай или кисело мляко Sunglasses За няколко дни спирам и бялото вино Simple Smile Изобщо, ставам нов човек Crazy

# 86
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Любимата ми салата от моркови е с настъргани ябълки и малко размит мед и лимон. и така си идваме на думата за десертите  Grinning

Добро утро на всички!  Hug

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 23:56 от Арбанашка кокона

# 87
  • Мнения: 1 488
Дубрутру

КАфе!
Айде веселячките,много хубава мисъл ви пращам.Ако имах колица или мъж дет да каже,жена ще гледам децата бягай!Щях да са довлача  Hug ей тъй за една прегръдка и да ви видя
Режимна съм!
Подготвям лека полека багажа за почивката.

# 88
  • Мнения: 50
Добър ден,
 От днес смятам да въвеждам повече салати, че нещо все ги забравям. Кога ще направя прочистването, не е ясно, може да се присъединя към Кокона от понеделник (ако днес ми оставят малко време да почета), другият вариант е детокса на Михайлов - пълнолунието е на 27.01. Сега ми започва силният период (т.е. най-лесно ми е да спазвам диети) и смятам да се възползвам максимално.
 Пинкито някъде се загуби по трасето   bouquet
 Много положителни мигове ви желая днес!

# 89
  • Мнения: 9 990
аз на морковите бих им сложила малко настърган джиндифил
и пак млечен сос

ся, ако аз ще си правя салатата, бих намалила силно морковите за сметка на разни други съставки де, ама айде


Много, много обичам такивИ неща аз-моркови, ряпа, цвекло, на салати, моркови-особено.Аз съм и безцветна като тен и морковЪТ би ми стоял чудесно, така да се каже, само дето рядко правя, че си нямам ренде вьорнер и на ръка стържа и рядко ми остава време реално за това, но-мога да се пристрастя, ако има кой д ами стърже. Crazy LaughingС месата, дето се глася д аги отпочвам по-сериозно-това ми е спасението, така да се каже.

Общи условия

Активация на акаунт