Туба Бююкюстюн в "20 dakika"-"20 минути"- нов проект на Ay Yapım - 8 тема

  • 45 670
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Добро утро  Hug!


Скрит текст:

Ринка Hug,Лили Hug,благодаря за трейлъра newsm51 newsm51!

Хубав и усмихнат да е денят ви!

# 691
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug
Боре,  Hug започваме деня с чудесно настроение- завела си ни на парти!  Peace
Кога ли ще видим тези кадри във филма? Или ще си останем само със снимките, които комисаря разглежда и прибра в досието на Мелек?

Приятен ден на всички!  Hug







# 692
# 693
# 694
  • софия
  • Мнения: 1 052
Привет писанки  Hug
Ринка  Hug хванала си ливичара Grinning

Между другото само да ви подсетя - това също се предава по наследство, през поколение обикновено, така че има голяма вероятност внукът Тайфур също да е левичар.

Димони  Hug
Озан потвърждава за ножа, защото това е ножа от убийството без съмнение. но това може и да не е ножа от партито - нищо не пречи да е друг. Този от партито просто изчезва,, някой го скрива , изхвърля, за да  е сигурно, че Мелек ще е обвинена. Времето съвпада, няма кой друг да изнесе ножа, няма време и т.н.
Как според вас полицията стига до мелек и до въпросното парти. Нали самата Мелек трябва да им е казала. Да не би полицията да е открила, че е имало парти наблизо, че са поръчали торта, че някой е нарязал тортата и че  ножът от убийството е ножа с който е нарязана тортата.....!!!!!????
Според мен е точно обратното -  това им го е казала самата Мелек. полицията намира  нож с нейни отпечатъци, прибират я за разпит, а нататък ообясненията за партито, тортата и т. н. са от самата нея. То това е и най-хитрото -  с тези обяснения тя сама приключи разследването - просто всичко съвпадаше идеално.
Това с разменения нож, само при положение, че някой е планаирал да натопи Мелек.

Това което смятам че е по-вероятно за сега , е че не е планирано и че Мелек е случайна изкупителна жертва. Старото и досие и това как поредицата от събития се подредиха този ден е добре дошло за този, комуто е нужно да скрие истината- в случая Дъртия. За това и бързо приключихме с процеса - чиста работа!

А Керим гледам ще излезе и той психопат! Но не вярвам Дъртия да не е знаел  newsm78

Дамммм, Озан ще да е имал добри учители.... и той не ползва ключове.... Grinning

# 695
  • софия
  • Мнения: 1 052
снимките по стената на различни двойки ли са ? Нищо не виждам ясно.....


п.п.
Ако намерят снимка на Али и Мелек направо ще си отдъхна....
Барем Керим ще има обща снимка на наш`те двамата.....

# 696
  • Мнения: 10 240
Ако в следобедните часове се разпишете  Peace

НОВАТА ТЕМА

е готова!


# 697
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет котета  Hug Днес беше истинска пролет, само за разходки. Надявам се, че сте си събрали достатъчно слънце   Nature Sunny

снимките по стената на различни двойки ли са ? Нищо не виждам ясно.....



Да, снимките са на двойки. Предполагам различни. Според мен това са малолетни. Може би точно от онова училище с емблемата. Доста са размазани, но тази, която съм оградила, сякаш е малко по-ясна и като че ли виждам момиче, с по-възрастен мъж. Може и с уч.униформа да е, дори.
Версията ми за емблемата е, проституция с малолетни, естествено за подбрани клиенти. Може, някой от клиентите да е разбрал, че имат компромати срущу него и да се е ядосал много. Толкова много, че да е наръгал Керим 8 пъти. Баща му, ако също е замесен, естествено се опитва да прикрие тази мръсотия. Но дори и да не е замесен, пак ще опитва да избегне скандала. Мелек е идеална изкупителна жертва.
Министърът е съвсем наясно, че тя е невинна, но му е много удобна.
Имам и още няколко теории,  Thinking но ми трябват поне една две серии за още детайли.  Grinning
Че то така направо стреляме на сляпо  Joy

# 698
  • Мнения: 2 645
Здравейте,писанки!
Спиритче,Мелек не е казвала на полицията за ножа.Полицията я намира,защото по ножа има нейни пръстови отпечатъци,а става бързо,защото вече я има в регистъра поради първия арест.Освен това аз продължавам да се съмнявам,че първият превод,където се споменаваше за кръв върху тортата(аз го разбирам като остатъци по кървавия нож от тортата) е верен.Просто някакси съм убедена,че това е ножът.Ако не е той,значи Мелек е отишла,взела го е,и защото го е пипнала собственоръчно го е изхвърлила.Само в този случай мога да приема набеждаването на Мелек за случайно.В действителност изобщо не го приемам за случайно.

                   

Скрит текст:

# 699
  • софия
  • Мнения: 1 052
Цитат
Спиритче,Мелек не е казвала на полицията за ножа.Полицията я намира,защото по ножа има нейни пръстови отпечатъци,а става бързо,защото вече я има в регистъра поради първия арест
именно де  Peace
но обясненията, че е била на парти и е рязала торта с този нож са нейни .  Peace
засега това не е толкова важно - само теории.... Grinning
Въпросът е - планирано ли е това срещу Мелек или не  Grinning
дали  скоро ще ни внесат яснота или изобщо яснота ..... ooooh!

Цитат
Версията ми за емблемата е, проституция с малолетни, естествено за подбрани клиенти
Часовникарят прибра емблемата, " покри уликата" , и като че ли точно нея търсеше  newsm78  Ако полицията беше намерила пеперудата у Аслъ  newsm78 дали е участвала в схемата или просто е разбрала за нея  newsm78

Цитат
Имам и още няколко теории,   но ми трябват поне една две серии за още детайли
и аз така..... hahaha hahaha hahaha
подозирам следващия вторник голямо гадаене по снимки ще падне  hahaha
апелирам към сладурките Зори  Hug и Лили  Hug да обърнатт внимание и да ни осветлят спешно он-лайн , специално на хрумките на аби Озан по въпроса....  #Crazy

# 700
  • софия
  • Мнения: 1 052
Скрит текст:
писанки,
не ви ли се струва малко рано да ни вкарат такъв силен психо момент....
тъмна стаичка, ококоорен Озан,  компромати по стените /подходяща музика без съмнение  Wink/.....

Може фотографията да  му е била хоби на К., или нещо за работата.... newsm78
ако беше много важно и Дъртия го знае, от тази стаичка вече нямаше да има и следа.....
може пък на първо четене нищо да не изскочи там, чак по-нататък,  той  Озан така или иначе по снимки работи.

# 701
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
писанки, не ви ли се струва малко рано да ни вкарат такъв силен психо момент....
тъмна стаичка, ококоорен Озан,  компромати по стените /подходяща музика без съмнение  Wink/.....
Може да му е било хоби, или нещо за работата.... newsm78
ако беше много важно и Дъртия го знае, от тази стаичка вече нямаше да има и следа.....
може пък на първо четене нищо да не изскочи там, чак по-нататък,  той  Озан така или иначе по снимки работи.

Честно казано, съмнявам се Министъра да не знае нещо  Joy  Joy - имам предвид, ако синът му се е занимавал с нещо такова. Този човек със сигурност има поне едно кристално кълбо  hahaha Наистина е рано, да разберем нещо толкова важно още в 4-та серия. А и как ще затворят на Озан устата, ако не го убият.  newsm78 Не мисля, че сценаристите ще го направят. Ако ще го убиват, ще е на финала.
Всичко може да има на снимките. Просто някои наистина приличат на млади момичета. И тази емблема... Ще видим, совите накрая може да се окажат гарги.
Засега можем единствено да предполагаме. Няма как да сме наясно при оскъдното инфо, което ни подхвърлят.

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 18:39 от hrissi_sz

# 702
  • Мнения: 2 645
Аз пък си мисля точно това,че дъртия не знае за тази стаичка иначе нямаше да допусне тя да продължава да съществува.Обаче не се знае дали снимките са компроментиращи наистина и ако няма нищо,което да подсказва къде са правени и кои са заснетите,бавно и трудно се стига до по-голяма конкретика.Освен това на Озан ще са му вързани ръцете малко или повече.Предполагам,че ще си върши разследванията тайно от началството,ще му е по-трудно да се добира до една или друга информация.Ние все още незнаем дали тази стаичка е на Керим все пак. newsm78

Скрит текст:

# 703
  • Мнения: 10 240
Материал за Фърат от днес:



Предполагам, че този коментар е за същата статия:

Fırat Çelik Give us a tip in today’s interview about 20 minutes series
Ozan’s Actions will surprise the audience
Commissioner Ozan a clever man who is in love with his work. He will help Melek maybe will even fall in love with her. Cause he is a lonely man. But it’s a difficult love. Seeing Ali and Melek's relationship made him jealous and envy. In this week’s episode Ozan will surprise the audience

# 704
  • Мнения: 3
Според написаното, се очертава любовен триъгълник. Озан ще и помага, може би ще се влюби в Мелек, защото той е един самотен мъж.

Общи условия

Активация на акаунт