Туба Бююкюстюн в "20 dakika"-"20 минути"- нов проект на Ay Yapım - 8 тема

  • 45 656
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • софия
  • Мнения: 1 050
Според написаното, се очертава любовен триъгълник. Озан ще и помага, може би ще се влюби в Мелек, защото той е един самотен мъж.
е, това не е новина все пак  Grinning

горкия Фърат - пак ще ревнува... тц-тц...

надявам се , че Озан ще ни изненада положително.
Така са го похвалили - интелигентно ченге , влюбено в работата си / ама ние си го знаехме/ ........а после пък щял да  изненадва......
така са го написали, все едно  ще ни изненадва , ама неприятно...... hahaha


ох, Димони  Joy много гаден номер това със сешоара....

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 20:14 от freespirit

# 706
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug
превод йок  newsm78

# 707
  • Мнения: 2 195
Здравейте  Hug

Озан ще се влюби според подсказката, но ще има и ревност и завист, защото вижда връзката между Мелек и Али. Та се питам  дали Озан,търсейки истината, вдъхновен от любовта си, няма да спъва Али newsm78

Фрийспирит, за мене полицията е попаднала на Мелек заради отпечатъците, но само формално. Този, който е организирал наръгването, е познавал Мелек и е нагласил така нещата, че тя да бъде уж случайно на удобното за плана му място.

За девическото училище - може би Аслъ го е завършила, а защо не и майката на Мелек малко след създаването му. И оттук да почва връзката Мелек-ББ,  Thinking


С Димони съм съгласна, че ББ не знае за стаята. Може би заради нея Озан, ще изхвърчи от полицията - тази сцена я тълкувам така  Thinking


За първи път гледам трилър online - имам цяла седмица и 30 епизода да гадая. И все нещо се появява, което не ми пасва. Хем ми е интересно да реда пъзела, хем се нервя че не намирам поне 3-4 съседни елемента, поне малко да се види картинката.

А и досега май никой от нас  не можа да вмести Мелек като основен играч при убийството. А изрично ни казаха, че до края няма да разберем виновна ли е или не.   Peace

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 20:53 от Bagi

# 708
  • Мнения: 10 240

Превода ще позакъснее!
Да бъдем търпеливи!  Hug


# 709
  • софия
  • Мнения: 1 050
Фрийспирит, за мене полицията е попаднала на Мелек заради отпечатъците, но само формално. Този, който е организирал наръгването, е познавал Мелек и е нагласил така нещата, че тя да бъде уж случайно на удобното за плана му място.
ок  Peace
ако искате , да се преброим за протокола....
кой ЗА едното...
кой ЗА другото....
само трябва да се появи Нианта - да заведе офциално протокола... Laughing

Цитат
А и досега май никой от нас  не можа да вмести Мелек като основен играч при убийството. А изрично ни казаха, че до края няма да разберем виновна ли е или не.   Peace
брей, джанъм..
това кога са ни го казвали???
мислех, че е така в старите версии, но за нашия сериал не помня да имаме такова инфо????
Знам само, че казаха  че ще се различава доста от филмите.... newsm78

п.п.
а иначе няма спор по един въпрос:
на Мелек и се губи време онзи ден.  Peace
а защо......., ще видим... Grinning

# 710
  • Мнения: 2 645
Цитат

А и досега май никой от нас  не можа да вмести Мелек като основен играч при убийството. А изрично ни казаха, че до края няма да разберем виновна ли е или не.    

Спиритче,определено го имаше това като слух или недомлъвка още преди излъчването на 1 серия.
А иначе Озан с изброените работи не може да ни изненада.Трябва да има нещо повече,за да успеят да ни изненадат.Дано все пак не са лоши изненадите точно с него,че вече ми омръзна да го мразя.Нека поне ми е безразличен,не е необходимо да го обичам. Praynig

Скрит текст:

# 711
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Фрийспирит, за мене полицията е попаднала на Мелек заради отпечатъците, но само формално. Този, който е организирал наръгването, е познавал Мелек и е нагласил така нещата, че тя да бъде уж случайно на удобното за плана му място.
ок  Peace
ако искате , да се преброим за протокола....
кой ЗА едното...
кой ЗА другото....
само трябва да се появи Нианта - да заведе офциално протокола... Laughing

Цитат
А и досега май никой от нас  не можа да вмести Мелек като основен играч при убийството. А изрично ни казаха, че до края няма да разберем виновна ли е или не.   Peace
брей, джанъм..
това кога са ни го казвали???
мислех, че е така в старите версии, но за нашия сериал не помня да имаме такова инфо????
Знам само, че казаха  че ще се различава доста от филмите.... newsm78

п.п.
а иначе няма спор по един въпрос:
на Мелек и се губи време онзи ден.  Peace
а защо......., ще видим... Grinning

кое е едното и кое другото...да уто4ним, 4е аз нещо днес не съм в кондиция да мисля  Joy

ина4е и аз си спомням 4е имаше такова инфо още от преди 1ва серия, 4е докрая няма да разберем дали Мелек е виновна или не...може би тази 4аст ще я оставят всеки да си прецени сам за себе си  Joy Joy Joy
с Димони сме писали по едно и също време  Hug

# 712
  • Мнения: 10 240


Имаше такава подсказка - че докрая ще се питаме има или няма вина Мелек!
Невинна или виновна?
Вкараха я зад решетките и всячески и набиват в главата, че излизане няма!

# 713
  • Мнения: 87
Здравейте момичета,колко са преведените епизода?

# 714
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте момичета,колко са преведените епизода?

засега 2. 4акаме превод на 3ти  Peace

# 715
  • Мнения: 87
Благодаря!  bouquet

# 716
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Спирит4е, ако уто4ним Едното и другото....Ринка може да ни направи анкета  Peace така най добре ще се следи резултата  Hug

# 717
  • софия
  • Мнения: 1 050
Мацки,
благодаря за пояснението.... Hug

Цитат
Имаше такава подсказка - че докрая ще се питаме има или няма вина Мелек!
Невинна или виновна?

ама ужасно ме се скапа вдъхновението да ви кажа.....
тю да му се не види.... ooooh!

п.п.
Меги, джанъм  Hug
едното беше - планрано ли  е предварително да  е обвинена точно Мелек
другото - случайна изкупителна жертва ли е тя

ама точно сега, джанъм ,ми е все тая....
ако до последно е се чудя виновна ли е Мелек, тези въпроси са без никакво значение.... hahaha

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 22:13 от freespirit

# 718
  • Мнения: 10 240
може да ни направи анкета  Peace така най добре ще се следи резултата  Hug

Анкетата вече е факт!

# 719
  • Мнения: 10 240

И аз се позачудих като комисаря на обстановката в дома на "съкрушения" тати бей!
Събрал си достовете да го подкрепят в мъката,  като допълнение и цял оркестър го утешава с песни и музика...
Сигурно е делово събрание, подсилено с музикален съпровод!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт