Носите ли Любимата Жена на ръце?

  • 40 227
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
То пък голяма работа, ако си биете по мъжката гордост и напишете дали носите жена си на ръце.

В крайна сметка що пък и да не я носите, да не би да имате харем?

Една си ви е, в добро и лошо, жената родила децата ви.

Любовниците не се смятат те така или иначе трябва да се носят на ръце  Grinning

# 31
  • Мнения: X
То пък голяма работа, ако си биете по мъжката гордост и напишете дали носите жена си на ръце.

За бг-мъжете е голяма работа....     Laughing
Те трябва да са бай Ганьовци, да пърдят, да сумтят, да навикват, а жената да търчи с чехлите и ракийката....само тогава се чувстват истински мъже.
Добре, че има и умни мъже.      Grinning

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ама защо ми се струва, че виждате нещата само в бяло и черно: или носят жена си на ръце, или пърдят и псуват по цял ден, а вечер я ступват за "Здрасти"  Mr. Green
Има и други цветове - двама души, които вървят за ръка в една посока /без единият от двамата да мъкне другия на гърба си или на ръце/... Примерно  Whistling

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 11:04 от Мон...

# 33
  • Мнения: X
Ами, явно е важно кой какво разбира под "един мъж да носи жена си на ръце".
Аз лично разбирам този израз като отношение:мъжът да показва нежност, уважение, да глези жена си и изобщо, да се отнася с нея като с крехко цвете, което има нужда от любов и внимание.
А май доста хора разбират съвсем друго: мъжът да се гърби, а жената да си клати краката....визирайки поста на Лабрадор, това май е мъжкото виждане за "носене на ръце".

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ами, явно е важно кой какво разбира под "един мъж да носи жена си на ръце".
Аз лично разбирам този израз като отношение:мъжът да показва нежност, уважение, да глези жена си и изобщо, да се отнася с нея като с крехко цвете, което има нужда от любов и внимание.


Да, определено е добре да се уточнят понятията  Wink
За мен описаното от теб отношение е логично, когато един мъж обича една жена  Mr. Green

Под "да я носи на ръце" аз влагам глезене повече от необходимото, леко прекалено един вид.

# 35
  • Мнения: 4 569
"- Какво сме ние?
- жени
- какво искаме?
- не знаем
- кога го искаме?
- веднага!"
Това е много вярно за мен.  Mr. Green

Какво точно се разбира под носене на ръце"?

# 36
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Краси, това което си описала като ,,носене на ръце,, за съжаление е привилегия сигурно само на 3 от 10 жени в БГ.

Ей на за пример само,  СО бъка от истории на жени които са ,,влачени,, от мъжете си, а не ,,носени,,  по съвместния житейски път.

Мон... така е, коя жена не би искала да получава малко повече от обичайно доставяното ѝ внимание. Под внимание да се разбира всичко: любов, жестове и т.н.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Мон... така е, коя жена не би искала да получава малко повече от обичайно доставяното ѝ внимание. Под внимание да се разбира всичко: любов, жестове и т.н.

Не съм сигурна дали се изразих правилно и дали се разбра какво искам да кажа.
Прекаленото внимание, по-скоро ненужното и излишно глезене, мен примерно ме дразни и не го понасям  hahaha Crazy Съответно не го искам.
Иначе, разбира се, от внимание, любов, малки жестове и грижи имам нужда всеки ден Grinning

# 38
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тези които много ги носят ще им закърнеят крачетата  Mr. Green



 smile3534

Гот е понякога да си подтрЪчкваш и подскачаш сам Wink

# 39
  • Мнения: 755
Във всеки един смисъл в пряк, в преносен всеки както го разбира  Grinning

Не съм мъж. Но мисля, че не ме носи на ръце. Може би вината е в мен, тъпо ми се вижда цялата история и затова. Всъщност какво включва това "носене на ръце"? Разчепкахте ли го? Whistling

# 40
  • Мнения: 76
И аз ще изчакам по-точна формулировка на "носене на ръце" в преносния смисъл и тогава ще пиша. А в буквалния ме е носил... все в посока спалнята са ми спомените  Mr. Green Веднъж и "на конче" ме носи, около 500-600 метра, половината бяха стръмни стълби. Тогава лиготия беше причината, а и бяхме пресни, пресни гаджета  Laughing

# 41
  • Мнения: 1 127
Ами той мъжът на Джен го е казал: Wink

Мъжът ми ме помоли аз да напиша мнението му, щото ръцете му са заети с мен..... Mr. Green

А то е, че носенето на ръце се изразява в грижа и нежност, а не в отнемането на възможност за лично справяне с дела и ситуации..... Peace

Ама някой може и да допълни... Simple Smile

# 42
  • Мнения: 0
Мъжами на ръце не ме носи,но ми разреши да идват в къщи да чистят.Така аз имам повече време.

# 43
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Форти, аз ,,носенето на ръце,, го разбирам така. Една жена да бъде глезена повече от нормалното.

И по друг начин може да се тълкува: Мъжът да я гледа в очите, да прави слуш в краката ѝ, и да  угажда на капризите  Laughing



Мъжами на ръце не ме носи,но ми разреши да идват в къщи да чистят.Така аз имам повече време.

 Laughing Laughing Laughing

Умори ме от смЕх...

# 44
  • Мнения: 62
Тони, може ли тези, дето чистят у вас, да минат да изчистят и у нас? Той и мъжа ми ще разреши, особено ако се поогледа наоколо... Wink Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт