Носите ли Любимата Жена на ръце?

  • 40 231
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 755
Мадам, тогава в този случаи - не. Не съм глезена повече от нормалното. Но аз писах и по-напред на мен би ми било досадно/временно ще се лаская, но после ще ми стане досадно/. Зная, че този вид мислене/моето/ не е типичното женствено и ще прозвучи като вид защита в полза на мъжа ми, но така ги усещам нещата. Явно и той го е разбрал и затова не се и напъва излишно.  Laughing Това естествено не изключва нормалната доза внимание, което не е глезене според мен/ в едни нормални взаимни отношения/. Не знам.

п.п. адмирации обаче за тези , които носят жените на ръце в този смисъл и на тях им харесва. Най-доброто носене и на двамата това да носи удоволствие. Peace

# 46
  • Мнения: X
Коя еманципирана жена ще позволи подобна гавра с достойнството и ... а??
 Joy
Значи аз изобщо не искам да бъда еманципирана жена.Обожавам когато мъжът се гаври така с достойнството ми  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 9 073
Носим се взаимно  Mr. Green
Той знае как да ме глези и да ме кара да се чувствам добре, както и аз обичам да му доставям удоволствие. За мен грижата и вниманието са много важни в отношенията между двама души.

# 48
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Мъжът ми ме помоли аз да напиша мнението му, щото ръцете му са заети с мен..... Mr. Green

А то е, че носенето на ръце се изразява в грижа и нежност, а не в отнемането на възможност за лично справяне с дела и ситуации..... Peace

В този смисъл смея да кажа,че определено съм жена носена на ръце от мъжа си.

# 49
  • Мнения: 7 006
Във всеки един смисъл в пряк, в преносен всеки както го разбира  Grinning
Избягвам мноо често да го правя,че току виж,се отучила да ходи сама newsm78

# 50
  • Мнения: 7 006
То пък голяма работа, ако си биете по мъжката гордост и напишете дали носите жена си на ръце.

За бг-мъжете е голяма работа....     Laughing
Те трябва да са бай Ганьовци, да пърдят, да сумтят, да навикват, а жената да търчи с чехлите и ракийката....само тогава се чувстват истински мъже.
Добре, че има и умни мъже.      Grinning
Ай ся бг-мъжете  криви?Ще речеш че африкански майки ги възпитават тея български мъже Whistling

# 51
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 360
Красотата ще спаси света.

Не  ги възпитават африкански. Всичко е въпрос на самоконтрол. Рано или късно поумняват. Аз красива жена с тъп мъж не съм видяла.

# 52
  • Мнения: 2 127
Грам не държа да бъда еманципирана. Да ме носи на ръце, пък нека е гавра с мен Laughing
Всъщност, налагаше се в началото на връзката ни, буквално да ме носи на ръце. Сега го прави само в преносния смисъл.

# 53
  • Мнения: 62
 ''Няма красива жена с тъп мъж'',хайде сега! Laughing Освен това да бъде 1 мъж кавалер и грижовен, са качества на характера, нищо общо с ума нема. Wink Ако слага жена си на пиедестал пък, е въпрос на емоция, пак нема общо с това колко е умен. От жената също зависи как ще се отнасят мъжете с нея.По принцип във форума са събрани най-умните, работни и всякакво най дами, вероятно и съпрузите са най-най. Wink

# 54
  • Мнения: 768
Аз моя мъж го оставям да си мисли, че ме носи на ръце,така.. да се чувства мъж, а аз от другата страна давам опора да бутам и да не тежа. Дали той би казал същото обаче е друг въпрос...

# 55
  • Мнения: 0
Предпочитам носенето на конче Simple Smile

# 56
  • Мнения: 135

Предпочитам носенето на конче Simple Smile

 Ахаа... ма така е много лесно...

Скрит текст:

Друго си е да яхнеш метлата.  tooth

Скрит текст:

Що се хабите напразно, ние знаем че си можете и сами.  Laughing

Скрит текст:

Колкото и да целувате жабата, в принц нема да се превърне.  tooth

Скрит текст:

Инак, мечтите са хубаво нещо.  Mr. Green

Скрит текст:

# 57
  • Мнения: X
Колкото и да целувате жабата, в принц нема да се превърне.  tooth

Смяташ, че не го знаем?    Laughing
Затова направо си взимаме принцове.    Grinning
Със жабите да се мъчи който иска!И има нерви ......   Mr. Green

# 58
  • Мнения: 135

Затова направо си взимаме принцове.    Grinning

Които не пропускате да превърнете в жаби.  tooth

Скрит текст:




# 59
  • Мнения: X

Затова направо си взимаме принцове.    Grinning

Които не пропускате да превърнете в жаби.  tooth

Е, ако допусне да се превърне в жаба, значи не е бил истински принц.   Laughing
Тогава го оставяме да се плацика в блатото, а ние си намираме интински.
За наша радост все още се намират принцове, които знаят как да останат такива.
Май всичко зависи от кралството и слугите, които са ги отгледали...    Grinning

Общи условия

Активация на акаунт