Покажете си детските стаи - тема 18

  • 71 299
  • 768
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 7 947
Да ти кажа за детска стая без гардероб при това - въобще не ми се вижда малка, обаче...тази висока и тежка конструкция ще ти отнеме визуално пространството. Зная, че е красива и идеина, но на практика стоят доста тромаво. Казвам това, защото съм живяла в стая с двуетажно легло раздвижено, после наши близки приятели имат високи легла с шкафове отдолу и...за това си трябва голяма стая. Споделям това като лично мнение, защото отчитам - че човек си намира грешките после - поне при мен все така става с обзавеждането и все си преправям нещо си  Laughing

Не виждам проблем да сложиш нормално високо легло с чекмеджета отдолу, бюро пред прозореца и на стената между входната врата и гардеробната - етажерки, че дори срещу леглото ще ти остане място... Embarassed

# 766
  • Мнения: 1 860
О, гардероби да искаш. Два вградени са, малкият където е сивата вратичка, а големият срещу леглото. Аз за това казах, че евентуално едното шкафче от тези на леглото може да го махна.  Grinning За затварянето, мислила съм го, за това ще компенсирам с многото бяло и светлият под. И бюро ми трябва там, а това просто се прибира като не се ползва. 2.10 на 2.70 е и това ако не малко... Grinning

# 767
  • Мнения: 668
Благодаря ти за мнението. Аз все още го обмислям и за това е важно.
За това ми се иска да видя някъде на живо такава конструкция. Та за това се интересувам дали някой е виждал някъде.

Преди около две години имаше такава подобна в Лабиринт. но ходих два пъти вече и никой дори и не си я спомня. Може ни имат текучество на персонала  #Crazy

Иначе и гардероби ще има в съседната стая и тя детска... та за това няколко шкафа и чекмеджета + ракла или нещо подобно там ще е достатъчно

# 768
  • Мнения: 2 884
Позволих си да направя НОВАТА ТЕМАBlush

Общи условия

Активация на акаунт