Отговори
# 600
  • Мнения: 2 965
Дани, благодаря ти!  Hug Добре съм!
Чакам да минат още две седмици, за да чуя сърчице...за сега видях само плодно сакче!
Ти как си?
Браво мила!  Hug
Ами днес съм по-добре, вчера ми беше гадно и тъпичко.... Очаквам след 3-4 дни М и така...

# 601
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Здравейте , да се разпиша за днес докато имам малко време  Laughing ,
Честит имен ден на всички празнуващи на този ден пожелавам ви много щастие , здраве и сладко бебче в най- скоро време . И моят татко е именник да ми е жив и здрав  Heart Eyes
Уф само се ядоствам не мога да ви запомня толкова сте много айде лека полека към отчетните да се изнасяте . Тези който сега са в цикъл да не се отчайват другият месец баш за СВ. Валентин ще подаряват на мъжете си двучертичкови тестчета  (гледайте от позитивната страна ще си спестите пари за подарък hahaha)

# 602
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,много рядко пиша ,но пък за сметка на това влизам да ви чета по 20-30 пъти на ден Heart Eyes Много сте готини всички! Честито на бременните момичета и дано в най-скоро време да ги последваме всички.Мнго бих искала ,ако някои от вас ,които са от Сфия да ми препоръчат свестен генеколог,който да е внимателен и да обяснява спокойно и да е за фоликуметрията.Бях много доволна от моя ,но нещо на последък ме ядосва нищо не ми обяснява .Бях сума ти време на стимулация с Клостилбегит,този месец като ходих при него ми каза ,че няма домин.фоликул и че няма да има О.,яйчниците ми не реагирали вече на стимулация и така.Вече имам 13 подрет много положителни тестове за О. от 12 до 25 ден.Вече незнам какво да мисля,знам,че може да е от стимулацията,която ми беше последна този месец,но пък нали той казава,че няма пораснали фоликули и нямам поликистоза,незнам вече кво да си мисля,правих и тест за бременност,но си е твърдо - Тотално вече почвам да се здухвам,добре ,че сте вие HugSad Съжелявам за дългият пост.Моля да ми препоръчате някой генеколог.Благодаря ви! Hug

# 603
  • Мнения: 1 073
Маги,  newsm10
Дани, ти си ми на 98% сигурна, че "твоята" тема ще ти донесе отговор на молитвата. И тези киселини...хм ще я видиме тази работа  fingerscrossed Малко остана до тестчето
Дано newsm17 и ние хванем яйцето тия месеци, че наистина с братовчедка ми да си бременеем заедно. Ще съм още по- щастлива да споделяме заедно емоциите.

Момичета, аз някак си така чувствам нещата И ВАС и реших да ви се представя, за да знаете кой стои отсреща.

Последна редакция: чт, 28 мар 2013, 11:11 от Botten Mary

# 604
  • Варна
  • Мнения: 149
Здравейте и от мен,
Честит Имен Ден на празнуващите,бъдете живи и здрави,обичани,и в най-скоро време да усетите,че носите живот във вас.  Hug  bouquet
Честито на бременните,лекичка,спокойна,и безпроблемна бременност.   Hug
Момичета, искам нещо да ви питам,може да се е дебатирало, извинете ме, кажете мнения за Пресийд, , съвсем случайно попаднах на рекламата му,впечатли ме,честно казано, макар,че аз проблем със сухотата нямам,но казват ,че има мн други положителни въздействия. Не е евтин,и ми е важно,какво мислите вие.   bouquet Hug  bouquet Hug

# 605
  • София
  • Мнения: 8 131
Тук съм, просто нямам какво да споделя.
Честито на всички празнуващи. Пожелавам ви най-хубавия подарък!

Тединка, аз също си поръчах Пресийд и чакам да дойде...

# 606
  • Варна
  • Мнения: 149
Тук съм, просто нямам какво да споделя.
Честито на всички празнуващи. Пожелавам ви най-хубавия подарък!

Тединка, аз също си поръчах Пресийд и чакам да дойде...

Така ли, аз видях в кои аптеки го има,но нз дали го зареждат винаги,мога да се обадя, да питам.
Веси, според теб една опаковка ще е досатъчна ли за поне 2 месеца,или то е индивидуално, аз четох, че се слага дни преди О...     newsm78

# 607
  • София
  • Мнения: 8 131
Ами аз го поръчах от Ибей в цяла тубичка, не е на дози.
Като дойде ще мога да дам по-подробно инфо.
Гелът + 10 теста за бременност+доставката ми се вързаха на 44 лв.

# 608
  • Мнения: 76
Тук съм, просто нямам какво да споделя.
Честито на всички празнуващи. Пожелавам ви най-хубавия подарък!

Тединка, аз също си поръчах Пресийд и чакам да дойде...

Така ли, аз видях в кои аптеки го има,но нз дали го зареждат винаги,мога да се обадя, да питам.
Веси, според теб една опаковка ще е досатъчна ли за поне 2 месеца,или то е индивидуално, аз четох, че се слага дни преди О...     newsm78
Да ще ти стигне за 2 месеца,аз си го всех миналия месец.Тубичката е 40 мг. ,слага се по1-2 мг. горе-долу(пише по 3 мг.,но според мен е много,става едно мазало) Peace

# 609
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Toni, мн си хубава миличка Hug

# 610
  • Мнения: 231
Здравейте, мацки!!!

Честит Имен Ден на Тоничка и Тоито! Милички, желая ви да сте здрави, много щастливи и в най-скоро време да се сбъднат мечтите ви!

Илюжънче, мерси, мила! Радвам се,че писа! Надявам се всичко с теб да е наред! Пращам ти прегръдки! Hug Hug

Даниелка, кураж, мила за един голяяям + резултат!

Блу, стискам палци всичко да е наред с прегледа и твоята мечта да стане реалност много скоро! Пиши за подробности. Между другото и аз съм имала цикли със зацапване и тогава моят док ми пусна нива на прогестерона и се оказа, че е нисък и затова зацапва. Дано при теб всичко да е ОК.

За PRESEED gel, и аз си го купих и честно казано с него е доста приятно Blush, но както се вижда няма особен резултат, а моето мило няма проблем. Божа работа.

ТедиКр, и аз имах неуспех с тази глупава стимулация. По-горе в темата бях писала за това. Дано всичко при теб се оправи. При мен О се появи чак след 2-3 месеца след като бях спряла всикчи лекарства.

Аз съм добре, но днес пак имам ТТ 37,2...много е странно, защото се чувствам супер, нищо ми няма, а следобедите повишавам тази температура. Дано да не е нещо сериозно.

АРЕ, мацки , оставям ви за сега и ще се включа пак:)

# 611
  • Мнения: 231
P.S.- Тоничка, много си красива!:)  bouquet  bouquet

# 612
  • Мнения: 431
ТедиКр и аз този месец бях на стимулация с Клостилбегит,макарче не можем да опитваме редовно,защото моя мъж пътува,това му е работата.Но при мен се прави с цел лечение няколко месеца.Много често след лечение с това лекарство,овулацията тръгва от само себе си,след като спреш Клостила.И при Мацоранка май така се е получило.Аз приемам и други лекарства подобряващи О,и които влияят на поликистозата добре.Утре съм на фоликулометрия да видим има ли фоликули!

# 613
  • Мнения: 76
ТедиКр и аз този месец бях на стимулация с Клостилбегит,макарче не можем да опитваме редовно,защото моя мъж пътува,това му е работата.Но при мен се прави с цел лечение няколко месеца.Много често след лечение с това лекарство,овулацията тръгва от само себе си,след като спреш Клостила.И при Мацоранка май така се е получило.Аз приемам и други лекарства подобряващи О,и които влияят на поликистозата добре.Утре съм на фоликулометрия да видим има ли фоликули!
Благодаря за отговора!Ами дано да се оправи,от другия месец вече няма да пия нищо.С предишната ми бременност забременях с Клостилбегит от 2 месец,като преди това имах поликист.яйчници и пих 6 мес. противозач. Диане 35.А сега го пих 7 месеца и нищо.Успех утре на фоликуметрията дано всичко е наред. Heart Eyes

# 614
  • Мнения: 431
Благодаря ти Теди! Hug
Да,дано всичко е наред и яйчниците ми реагират добре,и най-важното е да се появи О.
Пожелавам ти успех,и ти желая от сърце  EFP stork-girl Misc Baby Bottle

Общи условия

Активация на акаунт