Отговори
# 615
  • Мнения: 2 965
Тони, мацка си от всякъде! Heart Eyes Не знам мила дали ще има радост при мен, някак си, не ми се вярва просто! Не знам защо, мисля, че ще се забави второто! Ще видим до 3-4 дни!
Мацоранка, и аз миналия месец бях така, с такава ТТ. На какъв етап си от Ц? Дано да е знак на нещо хубаво! Hug
Ако някой иска да ми пише на ЛС, имам ФБ, даже имам в списъка някои момичета оттук! Hug

# 616
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Дани, стискам ти палци след 3 4 дни да ни зарадваш с мн хубава новина Hug

# 617
  • Мнения: 1 846
Здравейте,
момичета мисля временно да спра да ви посещавам и най-вече не мисля да пиша.
Като гледам и почти никой не остана в темата който да познавам. За щастие защото момичетата забременяха, което е много хубаво за тях и това много ме радва.
Но не ми се иска да си пиша сама в темичката, някак си и без друго ми е самотно през времето което пиша тъй като мъжа ми е на работа. А аз освен да чета и пиша тук си търся и работа, на този етап безуспешно. Дано скоро това да се промени защото не издържам вече самичка и затворена. Излизам на разходки, но все пак ми се иска да има с кой да споделям и да се усмихвам за жалост на тоя етап човека с който ми е добре да съм е на работа, а времето с него пак е значително малко в началото отношенията ни бяха различни и ми тежи факта, че всичко се промени и нещата през които минахме не бяха никак леки...
Няма да ви товаря повече с моите размисли.
Исках да предам на всички хубава енергия и прегръдки.  Hug
Мисля да пиша, чак като чудото се случи може би до тогава няма да познавам никой от темата тук а момичетата които пишат сега и не мога да смогна да им пиша ще се бременни. Но предпочитам така от колкото да се чувствам още по-сама в темата както и в живота сама. Просто това са си мои чувства и мисли, надявам се да има само хубави новини тук в темата.
Пожелавам на всички от сърце успех. Heart Eyes

# 618
  • Мнения: 2 965
Съни,недей така! Как никой не познаваш? Не се познаваме лично, но виртуално-ДА! И не натъжаваш никой, всеки споделя, това което мисли и чувства! Недей да напускаш темата и не затваряй повече! Hug

# 619
  • Мнения: 1 073
  Благодаря ви момичета, не търсех похвали, наистина, но все пак благодаря  Hug Споделих... себе си, защото вече ви чувствам доста близки. Компанията ви ми е много приятна и исках да започна по- близък контакт.
 Дани, задължително ти пускам ЛС  Peace
 Мацоранка, как е БТ. Тази висока ТТ ми харесва. Дано е от това, което подозирам  Simple Smile

Съни   smile3518 на мен ще ми липсваш, много. Аз ще ти стискам силно палци и ще се моля за теб newsm17 И когато стане ( а дано е съвсем скоро, дано ) се надявам да споделиш новината с нас.   bouquet Помисли пак, ако те натоварваме ни напусни, но аз те мисля, да знаеш  Hug

# 620
  • Мнения: 2 965
Момичета, има ли някой желание за подготвяне на новата ни темичка? Hug

# 621
  • Мнения: 624
Дани ето ме, тук съм  Crazy Чета ви, но вчера свеки  Twisted Evil беше на гости вечерта та не можах да пиша, а днес от работа също нямах възможност Simple Smile
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕНИЧКИТЕ  bouquet ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ   bouquet
Честит Рожден Ден и на мъжа на Прити Кити, да е жив и здрав и много да те радва   bouquet
Тоничка разкошна си  Heart Eyes
Chery_Mam много ми хареса поста ти, изпълнен с положително настроение  Heart Eyes Не се бях замисляла, че ако сега бебеправим може да имаме чудесни Валентински подаръчета- благодаря ти за този поглед върху нещата  Hug Heart Eyes Винаги ми е много приятно да те чета  Simple Smile Накара ме да се усмихна широко  Grinning
Съншайнче   action032 Много съжалявам, че се е наложило да преминеш през толкова много трудности! Определено ще се чувства липсата ти, ако наистина спреш да пишеш! Искрено се надявам и от сърце ти пожелавам съвсем съвсем скоро да ни споделиш най-прекрасната и чакана новина от теб- че си бременна и очакваш бебенце  Praynig Praynig Направи така както ще се чувстваш най-добре ти, но ние ще те мислим, да си знаеш  Praynig
Ninka,malka_maimunka,princess и всички бъдещи мами от сърце се радвам да положителните тестчета и тупкащи сърчица  Heart Eyes Усещането наистина е несравнимо  Heart Eyes
Евка къде си мило ? С теб този месец заедно вървим, та трябва да се стараем по-усърдно ако искаме да подарим на мъжете за Св. Валентин 2 чертички  Whistling Whistling Heart Eyes
Мамче  Heart Eyes Heart Eyes Разкошна притча! Бях я забравила, благодаря ти, че ми я припомни  Heart Eyes
Macoranka, TedyKr Клостилбегита никак не  е безобиден и ползването му не е много хубаво за организма на жената. Много внимавайте, моля ви!
Още исках да пиша, но стана много дълго, извинете  Blush Blush
allaya виждам те, какво става с теб  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 17 яну 2013, 19:57 от veselyshko

# 622
  • Мнения: 7 201
Добър вечер!
Помните ли ме?? ppp
Честит празник на именници и рожденици!Много здраве, късмет, успехи и сбъднати мечти!  bouquet
Честито на бремелинките с чертички, сакчета и сърчица. Simple Smile)
Нямам време да пиша дълго, затова пиша кратко."Отмъщението" ме зове Crazy филма, де ...
Дани, ако ти се прави новата темичка, давай. Hug
Веселушке, свекито е от друга порода. Sunglasses Hug
Хубава вечер на всички!  tiptoe

# 623
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Тоничка много си хубава Hug айде стискам палци за този месец.
Прити много го хвалиш този доктор ама ти наясно ли си със стимулацията ,знаеш ли че се пие най-много 6 цикъла през живота ти , и твоя доктор като знае че не бебе правите защото го няма половинчо защо гърми патроните ти . Някой ден когато имаш нужда няма да можеш да го пиеш . Сега да ти отговоря защо само 6 месеца , препарата води до изчерпване на яйчниковият резерв . А това ,че след като спреш с него ще имаш ову е пълна глупост ,този препарат не лекува той само форсира яко яйчниците да произведат яйца . След спирането ще си така както преди това , май и ти беше с поликистозата като мен. Надявам се ,че си наясно тя не се лекува , но се забременява макар и малко по трудно .(това го написах само с добри чувства )
За протокола аз също на вторият прием забременях .
Съншайнче , не си само ти от първите в темата , аз започнах да я чета  дори се бях записала съвсем в началото  Hug помня Притито беше с друго име или регистрация и тогава беше захванала диета и се хвалеше колко е свалила ( това за доказателство от кога следя темата )
Теди в каква доза го пиеше Клостилабегита , другите месеци имаше ли ову . Дано да е било рано за тест ,кога трябва да ти дойде. Hug

# 624
  • Мнения: 11 036
Честит имен ден на Тоито, Тоничка, таткото на Cherry Mam и всички, които празнуват днес!   bouquet    Бъдете здрави и щастливи, и нека всичките ви мечти се сбъднат!  Hug

Честит рожденик на Прити Simple Smile Да ти е жив и здрав, много да те слуша и обича!

Много  Hug Hug за Нинка, Малка Маймунка, Рая и Принцес! Ех, че се зарадвах Hug

Блу, надявам се всичко да е наред при теб  Peace

Дани, стискам палци за ++ резултат!

Съншайнче, силно се надявам да си добре и да ни зарадваш с хубави новини, когато и да е това. Постъпи, както ще се чувстваш най-добре, но никого не натъжаваш. Все пак тук сме се събрали да си споделяме както хубавите, така и тъжните моменти.

Мамче, как да не те помним  Sunglasses

Веси, надявам се този месец да продължим да не чакаме заедно и да нямаме неприятни изненади. Simple Smile

Надявам се да не пропускам някоя от вас. Нямам опит със стимулациите и затова не мога да коментирам темата.

Тони, много се радвам, че се показа Hug Друго си е да видиш кой стои зад ника и аватара. Момичета, ако някоя от вас иска да се добавим във ФБ, ще ми бъде много приятно.

При мен нищо ново и интересно. С нетърпение чакам да дойде събота и да се наспя Simple Smile

# 625
  • Мнения: 76


Теди в каква доза го пиеше Клостилабегита , другите месеци имаше ли ову . Дано да е било рано за тест ,кога трябва да ти дойде. Hug
Пия го по 1 за 5 дена от 3 ден на Ц.Преди го пиех от 5 ден,но сега последните 2 месеца каза док. да го пия от 3 ден.Предишните месеци имаше О. уж...... TiredИначе имам доста време до Ц.трябва към 26 да ми дойде.

# 626
  • Мнения: 431
Дани много искам да направя темата аз Simple Smile
Но ще трябва само да ми обясниш как става Simple Smile

Така е да:) Наистина Чери е права.Бях с друго име Simple Smile
Благодаря на всички за пожеланията,и от името на рожденика,на бъдещият татко  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 00:37 от Pretty Kitty

# 627
  • Мнения: 2 965
Прити, давай тогава!  Hug И без това имам доста работа тея дни! Ще ти пиша на ЛС.

# 628
  • Мнения: 431
Ще направя най-хубавата и бебеносна тема!!!
Още тази вечер

# 629
  • Мнения: 425
И аз да се отчета с един отрицателен тест днеска.Пак избързах да си разваля настроението рано ,рано.....Затова пък дъщеря ми днес има рожден ден и навършва 6 години .Празнувахме,беше много щастлива.Днеска си я прегръщах и целувах и се чувствах виновна за това,че ми е тъжно че не става братчето и или сестричката.Аз май съм от хората с най-голям стаж в бебеправенето,4 години все пак.Пускала съм прогестерон,пролактин и кой беше с Е всичко си е с в норма.Така или иначе съм решила да не се занимавам с доктори,дори и някой да ме обвинят че е можело да потърся лекарска помощ на време,така сме решили с мъжа ми,ако стане стане,ако не стане така ни е било писано да си останем с едно.

Съни,подкрепям твоето оттегляне от темата,аз самата преди две години го направих от една такава тема.Изключително ми е приятно да чета всяка една от вас,но наистина човек в такъв объркан момент когато не може да контролира плановете на Господ трябва да си даде почивка.

Общи условия

Активация на акаунт