Отговори
# 630
  • Мнения: 431
Момичета пускам новата тема,защото утре цял ден няма да съм си в къщи,а най-вероятно ще надминете страниците Simple Smile
Дано ви хареса и ви донесе много късмет!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698423.msg24086497#msg24086497 

# 631
  • Мнения: 1 056
Здравейте и от мен,
Честит Имен Ден на празнуващите,бъдете живи и здрави,обичани,и в най-скоро време да усетите,че носите живот във вас.  Hug  bouquet
Честито на бременните,лекичка,спокойна,и безпроблемна бременност.   Hug
Момичета, искам нещо да ви питам,може да се е дебатирало, извинете ме, кажете мнения за Пресийд, , съвсем случайно попаднах на рекламата му,впечатли ме,честно казано, макар,че аз проблем със сухотата нямам,но казват ,че има мн други положителни въздействия. Не е евтин,и ми е важно,какво мислите вие.   bouquet Hug  bouquet Hug

Добро утро и от мен. И аз този месец реших да го изпробвам за първи път. Поръчах го от сайта им излезе ми 38 лева + 4 лева за доставката (имат някакво намаление). Тубичката е 40 мг, аз реших и по прочетеното тук, че ще използвам по-малко количество, около 1.5 мг. само за дните около О, прави доста "хлъзгаво" положението, ММ не е много доволен, а в началото на февруари ще видим.
Поръчах си го поради сухота, която изпитвам през целия месец. Така използван - 4-5 дни, по 1.5 мли, мисля, че ще ми стигне за поне 4-5 месеца - може и за повече. Надявам се да има някакъв резултат. Така, че не излиза кой знае колко разхвърлян във времето.

Връщам се да ви чета и пожелавам прекрасен ден.

# 632
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Имаме нова тема мила, заповядай в нея.

Общи условия

Активация на акаунт