Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е влиянието на желязото, когато се комбинира с млечни продукти и витамин С?
Какво е мнението за мазаннето с Germasiilk и дали има ефект от него?
Как влияят млечните продукти върху усвояването на желязото?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е влиянието на желязото, когато се комбинира с млечни продукти и витамин С?
-
Какво е мнението за мазаннето с Germasiilk и дали има ефект от него?
-
Как влияят млечните продукти върху усвояването на желязото?
-
Какви са мненията за болезнените контракции и как могат да бъдат предотвратени?
-
Какво е значението на хемоглобина и какви са начините за неговото повишаване?
Всякакви млечни продукти , плодове с мъх като например : праскови , ягоди , малини и т.н. , отделно риба , боб , моркови , абе ужас то не ми беше останало да ям нещо . Отделно към домашен прах , животни ( нали от космите ) , и всякакви неща от сорта . Спомням си че ръцете ми бяха като на наркоманка
от проби , беше нещо ужасно .. Но с времето преодолях всичките алергии към храните който не можех да ям

Там където работех ги имахме и са идвали бременни да си купуват,ама съставките вече ми се изпаряват от главата със скоростта на светлината
Че вече за какво ли не сме правили изследване....Ама все пак нали бебетата свалят Кг преди изписване и ако се роди 3 кг и я оперират не ми се мисли ,колко кг ще ни изпишат
Ям си доста добре,здравословно,всичко домашно, ама бебето си взима колкото иска.Аз по принцип доста здравословно ям пък от както съм бременна е още повече:)))))
И до къде трябва да му е долната част,моята по принцип си е от самото начало по-долу и само дънки с ниска талия ми ставаха
. Като се залежа малко повече , и после едва мърдам . А пък през нощта е нещо страшно , да се завъртя , да стана до 00 болките са СТРАХОТНИ , ама малко остана това ме успокоява
дано и второто ти е така бързо и придружено с повечко напъни