Отговори
# 465
  • Мнения: 129
Честито на новите мами!!!!!!!!!! Бъдете здрави, щастливи и обгрижвани с най-прекрасните малки същества в ръцете ви !!!!!

# 466
  • Мнения: 168
Разкритието наистина не се усеща. Аз със синът ми само усещах леко пробождане, на другия ден ми падна тапата. А да падне знам ,че трябва да имаш разкритие, но не съм и имала една подготвителна контракция, а бях със 7 см разкритие. Явно разкритието може да стане доста бързо и без каквито и да е било контракции. Имам приятелка която роди без контракции, апарата не отчитал никакви и искали да я връщат в къщи и като я прегледали се разтърчали  и родила за 20 мин. Всичко е до организъм.

# 467
  • Мнения: 11
Здравейте,

ЧЕСТИТО на новите мами!! Прекрасни първи мигове с бебечетата желая!!

за разкритие, наистина не се усеща, може да мислите едно, а то да е съвсем друго. Аз си мислех доскоро , че беба е супер ниско и едва ли не е на входа за излизане, а се оказа, че е ,много високо и щяла да остане така до пълното разкритие (при 2ро раждане не слиза коремът).

за колана за стягане, някой беше питал - ползвала съм на анита, немска фирма, около 60 лв. беше, , дали има ефект не зная , то е до тип кожа и ген. Но е хубаво за всеки случай да си сложи човек, да подпомогне природата ако може. :–)

Ние сме 2 в 1 засега, през седмицата очкавам да има повече яснота. Естествено, досега лежах и умирах от страх да не тръгне раждане преди 37 г.с. , сега засега - нищо. :–) Mr. Green

# 468
  • Мнения: 2
Честити бебета на Stelico, bobito и Тиги-Мигъл!  Живи и здрави и бързо възстановяване Simple Smile

# 469
  • Мнения: 7

Аз днес съм минорно настроена - казвам си "Не лежах ли повече, отколкото беше необходимо?  Поглезих ли се достатъчно? Говорих ли му достатъчно, пях ли му?". Явно - ден за равносметка, което не знам дали означава скорошно раждане или просто е от факта, че точно в тази седмица и ден от бременността родих сина си.

Честита и здрава рожба на Тиги-Мигъл! Много е вълнуващо, че вчерашното й минорно настроение е било наистина в синхрон със събитието на сърцето й... Вероятно и при другите е така, скоро ще разберем Simple Smile

# 470
  • Мнения: 46
Честито на Тиги-Мигъл, Стелико и Бобито! При мен никакви изгледи за раждане скоро,а термина си наближава.Само като че ли по-рядко усещам бебето,но май е нормално - то няма и много място вече.Но Божа работа!Важното е всичко да минава добре!

# 471
  • Мнения: 388

Аз днес съм минорно настроена - казвам си "Не лежах ли повече, отколкото беше необходимо?  Поглезих ли се достатъчно? Говорих ли му достатъчно, пях ли му?". Явно - ден за равносметка, което не знам дали означава скорошно раждане или просто е от факта, че точно в тази седмица и ден от бременността родих сина си.

Честита и здрава рожба на Тиги-Мигъл! Много е вълнуващо, че вчерашното й минорно настроение е било наистина в синхрон със събитието на сърцето й... Вероятно и при другите е така, скоро ще разберем Simple Smile

arikia, това наистина е прекрасно Simple Smile! Това е един невероятен завършек на бремеността й. Да и пожелаем така с мъдрост и отговорност да си гледа дечицата и да ги зарази с тази нейна сърдечност и емоция. Развълнувах се от тези редове .....
Тиги-Мигъл, според мен малкото човече ти даде отговорите на въпросите ти. Щом си се замислила над тези неща, значи нещо те е подтикнало, че това е края на един период от живота ти и предстои нов. А щом бебчо е решил да се появи на бял свят точно в този ден значи отговорите на въпросите ти е ДА - дала си му всичко, от което е имал нужда и вече е време да дойде при вас и да ви дари с тази любов, с която го и очаквате. Успех от мен и до скоро   bouquet!

# 472
  • Мнения: 5
Да честитя и тук голямата радост на новите маминки! Да са здрави и много щастливи с бебченцата си!  bouquet
Кой знае колко невероятно е чувството! Така нямам търпение да усетя какво е да си мама!
При мен няма никакви признаци на раждане..даже и болките ми в тазобедрените стави си отшумяха,а така искам вече да гушкам бебче! Надявам се да е скоро!

Стискам палци на всички мами,които не са родили.После очаквам само смешни разкази  Grinning

# 473
  • Мнения: 0
Честити бебчета на мама Стелико, Бобито и Тигъл-мигъл! Да са им живи и здрави и много да ги радват! Колко много бебета само в няколко дтранички, страхотно...и ще стават все повече... Hug

# 474
  • Мнения: 0
Мама desita_1 си има бебе цитирам:

"Момичета имам си момиченце,казва се Ванеса ,50см,3200гр.роди се в 14:40 секцио"



Чакаме още новини от Тигъл-Мигъл

# 475
  • Мнения: 6
Страхотни новини днес Simple Smile)) И тук да честитя на новите мамчета! Да са им здрави рожбичките, много да слушкат и да радват родителите си! На мамите бързо възстановяване!

# 476
  • Мнения: 8
Почти всеки ден- ново бебче! Това е уникално! Как само се вълнувам за всички!! Сякаш беше вчера , когато се включих в тази тема, а сега....... Бебчета!!! Да и е честито на Тиги Мигъл и на мама Десита_ 1 рожбите !!! Дано и ние скоро се похвалим!!! Мойта беба има 7 дена да реши:)Simple Smile

# 477
  • Мнения: 2
Да честитя и на мама десита за рожбичката й да е жива и здрава и много да радва мама и тати

Колко прекрасни новини просто не е истина, много се радвам  Hug

# 478
  • Мнения: 106
Добър вечер мами, Честито на новите майки.  Hug Аз от 5-6 часа съм с контракции сега са на 8-10 минути, опаковах си багажа за болницата ако започна да раждам през нощта. Терминът ми е на 6 февруари има по-малко от седмица, но май на бебето не му се стои повече в корема.  Mr. Green
Ако стане тези дни ще ви пиша от телефона и ще дам данни на бебчето за първата страница.  Heart Eyes
Искам по скоро вече да се роди малката ми шушулка да си я гушкам вече. Таткото и той един изнервен през пет минути ме пита как съм да тръгваме ли към болницата. Дъщеря ми пък се разплака като ме видя да викам по време на контракциите уплашла се много. Абе у нас сега е голяма бъркотията, да раждам вече че да минава всичко.  Tired Пропуснах да кажа че тапата ми падна към обяд с последствено кървене.

# 479
  • Мнения: 6
Добър вечер мами, Честито на новите майки.  Hug Аз от 5-6 часа съм с контракции сега са на 8-10 минути, опаковах си багажа за болницата ако започна да раждам през нощта. Терминът ми е на 6 февруари има по-малко от седмица, но май на бебето не му се стои повече в корема.  Mr. Green
Ако стане тези дни ще ви пиша от телефона и ще дам данни на бебчето за първата страница.  Heart Eyes
Искам по скоро вече да се роди малката ми шушулка да си я гушкам вече. Таткото и той един изнервен през пет минути ме пита как съм да тръгваме ли към болницата. Дъщеря ми пък се разплака като ме видя да викам по време на контракциите уплашла се много. Абе у нас сега е голяма бъркотията, да раждам вече че да минава всичко.  Tired Пропуснах да кажа че тапата ми падна към обяд с последствено кървене.


Мими, звучи като да трябва да тръгваш към болницата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт