Отговори
# 30
  • Мнения: 42
Блонди
Скрит текст:
на малкото ми брат4е се беше слепнало и идва хирург   newsm78 май не са ходили на уролог.... педиатър и после хирург ; ама той беше на година и половина , две максимум.....

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 20:26 от borebore

# 31
  • Мнения: 5
Еличка, Блонди Hug Hug Hug Hug Hug Успях преди малко с топло мляко с мед, но ще си купя от сиропа.Ели, става въпрос за каката, не за дребчо. Peace
Марги, горе главата.Ако това ще му помогне, ще спреш да кърмиш..важното е да е добре. Почвам да се замислям дали и ние не сме със същото, защото спрях диетата за 3 дена и ела да го видиш сега..Оффффффффф #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Бютка, ама много модерен този Панди, пу..а това сладкото...лигата ми едвам се вдигна нагоре Joy Joy Joy Joy
Софи така ме разсмя Joy Joy Joy Joy

# 32
  • София
  • Мнения: 29
Бюти, мерси за темата  bouquet Анди е разкошен, браво че му е харесал картофа и лъжичката ви е супер, за коледното дръвче-покрив и кецките да не говорим Hug
Захариева,  Blush Hug
Момичета за циците не ми говорете, че ми е болна тема Confused Моите преди си бяха супер и стегнати и на големина, а сега от 4м. кърмене няма да ви описвам просто Close Който каквото иска да говори, че не се разваляли след кърмене, изобщо аз не мисля така, поне при мен де  Tired Поне мъжа ми повече ги харесва Laughing но едва ли ще е на същото мнение след като спра да кърмя Confused По принцип знам че се възстановяват, но много бавно и не напълно, защото тази жлезиста тъкан (от кърменето става такава) докато се превърне обратно в мастна минава бая време ooooh!
Блонди, а аз този номер го знам, ако сложиш банкнотата под и ако падне, значи е супер Laughing Дано всичко с Криско е наред Hug
Муки, стига и ти, това ще се окаже че му е много нежна кожата и чувствителна според мен, и на моя е така от най-малкото нещо се зачервява  Confused Аз много ценя здравето, много му се радвам и се моля винаги за него  Blush Научих се да го ценя, но е нормално и ние да се притесним понякога за нещо, особено като сме майки Simple Smile
Какво излиза сега за забелването, че може да носи повече дивиденти, отколкото негативи Confused Аз пробвах да дръпна леко, само дупчицата да се види, че изобщо не пипах преди това, ами то е станало почти невъзможно, изобщо не се дърпа, преди като се роди стигаше доста по-нагоре, а сега едва се вижда дупчица Tired

# 33
  • Мнения: 76
slun4o разбрах Simple Smile за това ти дадох примера с овесените ядки, за малкия не са препоръчителни защото имат глутен Wink

# 34
  • Мнения: 577
Бюти, преглътнах .....утре обаче ще си наваксам със сладко Simple Smile

Слънчо, Лактулоза на МИП. Също е без привикване.

И на мен ми е болна тема бюста - вече съм за пластична операция.

Ставам да правя тиквеник. Много мразя да стържа тиквата.

# 35
  • Мнения: 20
Айде и аз се разсъбличах да меря  Joy Чак Киро се включи ,но всичко си е на мястото си.
Аз някъде бях чела че не кърменето а бременността разваля бюста  newsm78 След първото дете все едно бях спукала два балона- стигнах до чашка А,а досега все бях на Б  Cry Сега обаче съм на Ц  Joy Дано запазя нещо.....че както ги умея депресиите   Joy
Сигурно обаче съм от малкото дето не би си сложила силикон.Продължавам да не разбирам тия желания доброволно да човъркат из телата ни.

Мислих си сега за лекари и защо ли ми се струва,че трябва да го заведа на хематолог  newsm78 Но това ще е ясно след изследванията на 6 месеца.
Белверде, да е нежна...колко да е нежна  newsm78 Само там се появява без видима причина.  
Преди малко като го преобличах нищичко нямаше и на двете крачета.

Гледаме "Виж кой говори"  Joy

# 36
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,

Запис и от мен в темата. Бютка, благодарско за усилията  Hug.

Болните да се оправят бързо. Блонди, ако имаш помпа Baby vac, дърпай сополите да я облекчаваш, доста помага.

Белверде, Гунди и другите момичета, които публикуваха материали за захранването, страхотни сте   bouquet, благодаря, също и на Блонди, която не се уморява да отговаря на повтарящи се въпроси.

Сега имам един, надявам се да не е задаван  Grinning - Авокадота / чета, че е много полезно / как точно се добавя към пюрето?.

Белверде, за пишката, ако искаш след къпане или по време, във водата пробвай да отваряш по малко, аз започнах може би преди месец / както и при вас почти не се отваряше /  да дърпам до където може, без да насилвам, и сега се отваря почти цялата главичка.

Какъв е този нов сладкиш? Май съм пропуснала рецептата ...

# 37
  • Мнения: 16
Муки, голям си образ да знаеш ...  Hug

И аз мерих, засега е добре, но.... от чашка Б сега съм Д, като спря да кърмя дано да не стигнат до пъпа Joy .

Силикон и аз не искам, ама знае ли се след края, или трябва като на Бютката в съня "кърмене до живот"  hahaha .

# 38
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Муки,
и аз преди дни научих нещо лошо, което не ме касае лично мен, но ме накара да се замисля за нещата, които и ти. Ядосваме се за глупости, за "бели кахъри", както ги наричаше майка ми. Но както и Блонди казва, това си е човешко. Както беше писал един мой любим детски автор - в живота никога не е важно защо тъжиш, а колко тъжиш. Така е, впрягаме се за маловажни неща, но в момента изглеждат големи и важни, после минава време и се чудиш защо си се тръшкал... Ох, много хаотично го написах, но искам да ти кажа, че те разбирам напълно. Горе главата Hug
Марги,
стига скача от терасите, ааааа Hug Мила, ако решението е да се спре кърменето - спирай,  Децата ни вече са големи, колкото толкова. Ще го израсте, не се тревожи.
Хахах,
и на мен ми мина през ума да проверя моите докъде са, но аз си знам дереджето, кво да проверявам Joy
Белверде,
ама ти все пак проверявала ли си пишката дали се отваря? Аз не съм дърпала изобщо, нито веднъж. И не мисля, честно казано, продължавам да смятам, че природата не може да го е измислила толкова тъпо, че да се налага бърникане там, пък да видим. Дано не греша.
Блонди,
стискам палци всичко да е наред с Криско, пиши какво е казал лекарят.

# 39
  • Мнения: 20
Както беше писал един мой любим детски автор - в живота никога не е важно защо тъжиш, а колко тъжиш.
Hug Благодаря ти за това  Hug Невероятно точно казано!

# 40
  • София
  • Мнения: 29
Месечинке, пробвах сега да видя-ами почти не се отваря, а преди се отваряше повече, гледала съм лекарката като проверява Confused
Муки, браво че я няма синината, а за какъв лекар-изчакай кръвните и ако с тях всичко е наред (както и ще бъде) според мен го заведи на кожен, не ми се вярва да е за хематолог Hug
И аз  не бих си сложила силикон, той е гаден и на пипане, супер изкуствено е ooooh! Братовчедка ми и други приятелки имат, та съм пипала и знам, а отдолу какъв цикатрикс има - грозна гледка, ако съм мъж и го видя едва ли ще ми стане хубаво и хич няма да искам да ги пипна Laughing
А какво мислите за това чудо, ще върши ли работа?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Муки, Hug
Белверде,
според мен теб те е страх да дръпнеш, а лекарката има похват и го е направила без да го мисли много, затова ти изглежда, че сега не се отваря Hug
Какво е това чудо, за момент ми замяза на сладолед Joy Нещо като биберон с лъжица ли? Много сложно ми изглежда, предпочитам май да бръкна с лъжицата в паничката Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 482
Бют, дано се оправя бабката! И мерси за темата! Както и на пейпърче! HugНа Анди май му хареса пюренцето.
Миланова, честит имен ден, да си жива и здрава!
Муки, това да не са родилни петна? Щом са по-скоро червени, ако са родилни петна може и сами да си изчезнат. Ама пък казваш, че са се появили после.
Муки, диди, слънчо, благодаря за мненията за инхалаторите.  Hug
Марги, айде ти утре да се похвалиш със съня си с ББ!  hahaha
диди, този сладък Ивчо да го изядеш, колко много обича Теа  Hug

Пепи снощи ме пита: "Мамо, ти обичаш ли ме?", аз казах "разбира се, много", а той: "аз не те обичам много /млъкна за малко/, аз те обичам хипер, мега, много".  Laughing
Пейпърче, а ти докъде ходи надалече последния път със самолет? А защо каза за съжаление щанда на Слънчо беше опразнен. Аз кашите на Слънчо не ги намирам за много читави.
Слънчо, компот от сливи, прясно мляко Wink
Белверде, според мен опитвай малко от малко да поотваряш пишката. Hug На Сашко пишката е добре, отварям я всеки ден, не смея докрай за да не се получи пак същото, но почти цялата главичка си излиза. Предпочитам сега да го свърша това докато е малък. Няма как да знам дали ще се отвори сама като порасне или ще се наложи да го клъцнат.

Ей, тия дни точно и на мен ми се въртят в главата само лоши мисли, ама не исках да ви пиша и натоварвам. Ама сега като прочетох Муки и ми се отприщи: в началото като родих, някак си ми беше по-леко на сърцето. Тука от известно време, вече сигурно няколко седмици само си измислям притеснения, чувам лоши новини за разни познати, като се загледам в децата си и ми идва нещо лошо наум и всичко ми се свива отвътре, едни страхове непрестанни и чак започва да ми се гади. Нямам никакви проблеми, пупу всички сме живи и здрави, заедно сме, обаче все мисля глупости. Като бях бременна бях толкова щастлива, защо хормоните трябва да ми погаждат такива номера?! И много и текста не ми се скрива, а като бях бременна помните касинката и мед. сестрата...

За циците аз знам, че истинската жена не трябва да може да си вижда пръстите на краката като е изправена  Mr. Green
Правя медовика  Laughing, тъкмо блатът ми изстина и ще го мацам със сметана.

# 43
  • Мнения: 216
Само запис, после ще ви чета. Simple Smile  Crazy

# 44
  • Мнения: 20
..... предпочитам май да бръкна с лъжицата в паничката Simple Smile

Нали трябва да се чудят с какво да ни вземат парите  Joy

Биби,не са. Появяват се и изчезват.Понякога след масаж,понякога от само себе си.Той си има родилно петно на коремчето и е съвсем различно.
Моите страхове за децата са леко граничещи с налудничавостта вече.Като се качваме в колата и мм кара малко по-бързо чак се улавям че стискам очи от страх,не пресичам ако няма пешеходен светофар поне,даже като ходя из къщи внимавам защото ме е страх да не се спъна и да падна с Явор и да не го смачкам.....изобщо абсолютни тъпизми.И се чудя кога и защо изкуках така тотално.Аз затова хукнах по хомеопати и билкари защото се усещам как почвам да се побърквам.С такива отрезвяващи случки като тази за която разбрах днес се връщам на земята и си давам сметка,че не трябва да се тормозя толкова,но утре пак ще съм същия кукурунгел изтрещял.Киро съм го предупредила като види че отиват на зле работите да вика да ме прибират в лудницата.

Общи условия

Активация на акаунт