www.photobox.co.uk и други сайтове за снимки - 9

  • 91 325
  • 900
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 219
Моята фотокника тръгна на 5 февруари 2013 г и си я взех на 8 февруари 2013 г. За точно 3 дни дойде. За толкова ми идват и снимките, когато ги поръчвам с DHL. Всичкото забавяне, за което пишат момичетата е от нашите глупави пощи.

# 76
  • Мнения: 81
Здравейте!
Едно питане - може ли с една карта или регистрация в пейпал да се плаща по различни акаунти в фогобокса? Имам кредитна карта, но искам да направя и акаунти на майка ми и на мъжа ми. Ще има ли проблем. Моля някой, който има и ползва повече от един акаунт да пише как плаща, до един и същи адрес може ли да се изпращат поръчките или засичат от сайта?
Благодаря предварително!

# 77
  • Мнения: 1
Здравейте!
Едно питане - може ли с една карта или регистрация в пейпал да се плаща по различни акаунти в фогобокса? Имам кредитна карта, но искам да направя и акаунти на майка ми и на мъжа ми. Ще има ли проблем. Моля някой, който има и ползва повече от един акаунт да пише как плаща, до един и същи адрес може ли да се изпращат поръчките или засичат от сайта?
Благодаря предварително!

Трябва май питаш - има ли някой, който ползва 1 аккаунд)))))))))))))))))))))))) Няма))))
Всички с няколко аккаунда - аз плащам спокойно с пейпал на 10 аккаунда (не бе, не всички моите, на приятели ми са))))

# 78
  • Мнения: 66
Присъединявам се и аз към вас Hug. Регистрирах се в Кравата и от промоциите за нови клиенти подготвям фотокнига като осмомартенски подарък за майка ми. Искам да попитам, ако някой скоро е поръчвал от този сайт, за колко време горе-долу пристигат поръчките и дали мога да разчитам, че ще получа фотокнигата преди 8 март Praynig? В линка за контакти намирам координати и в Хонг Конг, и в САЩ. Откъде всъщност пристигат поръчките? Благодаря ви предварително за помощта  bouquet.

# 79
  • Мнения: 685
Alanis, според мен е крайно време да пускаш поръчката, за да можеш да се надяваш да дойде до 8ми, макар аз да не разчитам мн на това. Тези дни им беше НГ, имам чувство, че там празнуват със седмици  ooooh! , по това време все има разни забавяния.
Аз поръчах преди 3-4 седмици, но снимки, дойдоха доста бързо за има-няма седмица 10 дни  Peace

# 80
  • Мнения: 1
Тези дни им беше НГ, имам чувство, че там празнуват със седмици  ooooh! , по това време все има разни забавяния.

Права си Wink
Аз като човек, който пазарува от taobao ще кажа - до края на месец в китай никой не работи - всичко живо е умряло Laughing

# 81
  • Мнения: 820
моята поръчка днес е шипната от Кравата, писаха до 15-ти почиват  Peace

# 82
# 83
  • Мнения: 66
Момичета, много благодаря за отговорите Hug! В крайна сметка поръчката от Кравата я пуснах едва днес, понеже то беше голямо чудене за избора на снимките, дизайна, фонове и пр. Whistling.

Zl-76, ти кога направи изпратената ти на 15-ти поръчка и само снимки ли включваше? Надявам се да не съм загубила време, понеже и без това там "захапват" с работата едва от днес Praynig. Но ме притеснява, че пишат, че за фотокниги като моята им отива повече време за обработка преди пращане, май към 5-7 дена беше ooooh!. Моля, поръчвалите фотокниги от Кравата да споделят, колко време горе-долу подготвят поръчката преди изпращането й  bouquet.

# 84
  • Мнения: 820
Снимките се шипват почти веднага. Книгите ги правят поне 4-5 дни. След шипването нещата пристигат най-рано на 8-10 работен ден. Имала съм случаи на сериозни забавяния на пратки, които са били на митница според мен, защото в пощата съм убедена че няма проблем.
Сега са затрупани от поръчки, но при снимките няма забавяне при шипването. Пуснах едни несесери в петък, още не са пратени, но предполагам, че до ден - два и тях ще пратят.

# 85
  • Русе
  • Мнения: 359
И аз поръчах несесерите в петък, в събота станаха на Processing и силно се надявам днес или утре да ги изпратят че са ми за осмомартенски подаръци  Praynig
А за книгите имам 4 поръчани от кравата и съм доволна пристигат за около 2 седмици а ги правят около 4-5 работни дни наистина. Трябва внимателно да избираш снимките защото в книгата се виждат всички дефекти не е като при обикновенните снимки дет се вика една пъпчица да имаш на лицето и тя се вижда съвсем ясно  Peace

# 86
  • Мнения: 66
Момичета, благодаря много за отговорите  bouquet! Ох, аз и несесери съм подготвила, пак за подаръци за 8-ми март Confused. Ще взема тогава още днес да засиля и тях, че дълго се колебах кои снимки да избера. Дано пристигнат навреме всичките ни подаръчни поръчки Praynig!

# 87
  • Мнения: 820
Кодът за 3 бр. несесери беше до 18-ти.

# 88
  • Мнения: 86
Момичета, миналата седмица поръчах от ФОТОБОКС- 1 фотоалбум и 50 снимки, които ми бях там някакъв кредит. Пуснаха ми мейл, че снимките са ги изпратили 2 дена преди книгата- а вчера си получих книгата, която беше изпратена в четвъртък, от снимките нямам никаква вест. Получих бележка от пощшата за пратка, отидох да си я взема, но дали не трябваше д апитам за още 1 пакет... явно са ги пуснали в 2 различни пакета, тези неща.... какво ще ме посъветвате?

# 89
  • Мнения: 81
здравейте!
Аз все още си чакам фотокнигата, изпратена на 22,01,2013. Днес получих снимки, изпратени на 14,02, а от книгата няма и следа. Писах им, да видим какво ще ми отговорят.
Дали изпращат втори път неща, които не са получени или не?

Общи условия

Активация на акаунт