Призракът на Елена / El fantasma de Elena * тема 1

  • 23 491
  • 222
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Плюй си го там . Тука си е за мене  smile3534

Колкото е по - див и лош , толкова по-добре  Blush

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Плюй си го там . Тука си е за мене  smile3534

Колкото е по - див и лош , толкова по-добре  Blush
Аз ще си го разхождам пък hahahaДивото ме зове Mr. Green

# 47
  • Мнения: 9
Убав е , убав  Heart Eyes


И шофьора не е за изхвърляне , Уолтър май се казва


Скрит текст:

# 48
  • Мнения: 0
Ана играеше в мексиканския сериал Мащеха с Виктория Руфо и Сесар Евора .

# 49
  • Мнения: 9
Аз съм я гледала в един сериал с Габриел Сото , даваха го по нашите телевизии . Ама как се казваше  newsm78


Ето този , Скъпа неприятелко

# 50
  • Мнения: 82
Записвам се и аз в темичката Wink.Актрисата която играе булката дето се хвърли май са е играла и в Двете лица на Ана

# 51
  • Мнения: 9
Записвам се и аз в темичката Wink.Актрисата която играе булката дето се хвърли май са е играла и в Двете лица на Ана

Да  Peace
с наш Рафа  Laughing

# 52
  • Мнения: 3 961
След като първо показа как Даниела е на ръба на кулата, то беше ясно, че не булката се е хвърлила. Аз лично предпочитам да не ги чета предварително тези резюмета, те всъщност разказват целия епизод и не ми е интересно. Актрисата Ана и на мен не ми хареса, а и Монтекристо не ми допада особено. А какво ще кажете за Бенхамин, аз в началото преди да разбера как се казва дори не можах да определя пола му? Шофьорът е красавец. Интересно ми е каква ли е тайната на Едуардо.

# 53
  • Мнения: 9
Бенхамин е някакво странно емо  Laughing  Мътен е и той  Thinking

# 54
  • Мнения: 82
Няколко снимки и от мен  Wink










А актьора ,който играе Бенхамин играеше в Perro Amor както и някои от актьорите също.Повечето са ми познати

Последна редакция: чт, 24 яну 2013, 18:14 от <Марияна>

# 55
  • Мнения: 9
Охх дано скоро му отрежат косата на Едуардо  Praynig   Много е сладък така  Heart Eyes

# 56
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Ами двама братовчеди да се женят , без да горят от кой знае какъв ентусиазъм ... особено той , освен по сметка да е , аз друга причина не виждам.  В бара Монтекристо говореше , че с този брак Едуардо става още по-богат.

А Веси , за кой казваш , че му е чичо  newsm78

Така пише в теленовела сайта, че чичо му става настойник(бащата на Елена и Даниела) след като родителите му умират, явно после и той е  починал, тепърва ще разберем....

# 57
  • Мнения: 9
Ясно  Peace

Толкова много резюмета , вече не помня къде какво пише  Laughing

# 58
  • Мнения: 885
След малко си пускам да изгледам епизода  bowuu Изчетох ви и ме заинтригува сериала а и аз харесвам Елизабет Гутиерез от ролята и в Лицето на другата  Hug Изчетох резюмета на 1вите 5 епиозода и ме заинтригува  Hug
Лек и успешен ден  Hug

# 59
  • София
  • Мнения: 1 115
Хареса ми филма .Единственото,което не ми харесва е главния актъор.Не го харесвам,но ще го преживея.
И на мене ми е много интересно как близначките си смениха ролите.Надявам се да не се разкрие в 120 серия  Joy
Весел ден момичета!

Общи условия

Активация на акаунт