Призракът на Елена / El fantasma de Elena * тема 1

  • 23 513
  • 222
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Хареса ми филма .Единственото,което не ми харесва е главния актъор.Не го харесвам,но ще го преживея.
И на мене ми е много интересно как близначките си смениха ролите.Надявам се да не се разкрие в 120 серия  Joy
Весел ден момичета!
Здравей добре дошла и на мен не ми харесва Секундо безразличен ми е, ама ще го изтърпя Simple Smile. Весел ден и на теб Simple Smile

# 61
  • Мнения: 27
Ох , аз Секундо много го харесвах в '' Гибелна красота'' ама тука нещо хич не ми хваща окото с тая мазна коса,дано по нататък да се подстриже ,че...... Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 1 115
Ох , аз Секундо много го харесвах в '' Гибелна красота'' ама тука нещо хич не ми хваща окото с тая мазна коса,дано по нататък да се подстриже ,че...... Grinning
Joy Joy Joy Joy Joy
Дано поиграе ножицата

# 63
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Те сега всички си пускат дълги коси брадички, ужас  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 9
Чак днес изгледах епизода .

Таткото на Елена не хареса фамилията на Едуардо . Явно Хирон му говори нещо. Целувката накрая ...  Crazy Crazy Crazy страст ли бе да я опишеш  Mr. Green

И просто няма как да  подмина желанието на Монтекристо да го нашляпат  Laughing Laughing Laughing

# 65
  • Мнения: 47
Здравейте и от мен  Wink Днес гледах и двата епизода, определено е заплетен сериалът, но ми е много различен от досегашния и не можа да ме грабне от пръв поглед. И на мен главния артист не ми харесва,а също така и тази, която играе близничките. Елена Лафе е сладурана и много си отива като двойка с годеника, който заряза Simple Smile Бенхамин от предишното сериалче беше много хубав за разлика от този Бенхамин Grinning

# 66
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Не знам и на мен нещо не ми допада, тази фантазия, понеже Някой те наблюдава беше криминален и много реалистичен аз такива обичам повече и сега сигурно правя сравнения...

# 67
  • Мнения: 47
Да, най-вероятно и аз сравнявам всичко с Някой те наблюдава, а сериалите са напълно различни. Ще продължа да гледам новия филм и се надявам да ме заинтригува.

# 68
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Момичета,и аз не мога да свикна още със сериала PeaceМоже би защото още съм настроена на Някой те наблюдава,а той беше доста актуален сериал,за случващото се в наши дни.Аз тепърва свиквам с героите в сериала,даже и имената на всички не помня LaughingМного набързо се целунаха Елена и Едуардо LaughingА този Монте Кристо е върколак,или аз така мисля newsm78

# 69
  • Мнения: 885
Аз можеби защото не бях много сериозна с Някой те наблюдава и не съм гледала доста епизода но този сериал ми харесва повечко поне в началото е така  Thinking Диде и аз се опитвам да свикна с имената  ooooh!
Диде кой беше Монте Кристо че не ми се пускат пак 2 епоизода  Peace Hug ooooh!

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Аз можеби защото не бях много сериозна с Някой те наблюдава и не съм гледала доста епизода но този сериал ми харесва повечко поне в началото е така  Thinking Диде и аз се опитвам да свикна с имената  ooooh!
Диде кой беше Монте Кристо че не ми се пускат пак 2 епоизода  Peace Hug ooooh!
Клари,Монте Кристо е един от братята на Едуардо,този на който другото Диди е качила снимка последно Hug

# 71
  • Мнения: 9
Според мен са вълци  Whistling


Но само Монтекристо се превръща , другите са в овча кожа  hahaha

# 72
  • Мнения: 885
Аз можеби защото не бях много сериозна с Някой те наблюдава и не съм гледала доста епизода но този сериал ми харесва повечко поне в началото е така  Thinking Диде и аз се опитвам да свикна с имената  ooooh!
Диде кой беше Монте Кристо че не ми се пускат пак 2 епоизода  Peace Hug ooooh!
Клари,Монте Кристо е един от братята на Едуардо,този на който другото Диди е качила снимка последно Hug
Благодаря за разяснението  Hug

# 73
  • Мнения: 9
Ех тази луда любов  Crazy  Едуардо и Елена са много сладки  Heart Eyes

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Много бързо се залюбиха,бе Crazy CrazyТой името й не знаеше,а в любов й се кълне JoyНещо изпревариха нещата,според мен LaughingА Монте Кристо,пак не съм наясно в що за гад се превръща и разкъсва хората Mr. Green
Една снимчица на наш Рафаел и Фабиан

Общи условия

Активация на акаунт