Отговори
# 60
  • Мнения: 109
Bellatw аз пих Дуфастон около 10 дни 2х1, аз имах няколко капки кървене без болки. За сега съм ок. Praynig

# 61
  • София
  • Мнения: 973
Здравейте и от мен   bouquet
Кате, много хубава тема както винаги   bouquet
Момичета, много благодаря за информацията, която дадохте относно количките и всички останали бебешки принадлежности - доста интересно и полезно ми беше  Hug Аз също съм си харесала количка, която има кош за новородено и мисля да го използвам първите 1-2 месеца  Peace
Ахи и моя фафорит за количка е Бебетто, но не съм сигурна дали точно Холанд ... ще поразпитам на място в магазина каква им е разликата, освен в цената  Peace

# 62
  • Мнения: 4 709
Ахи не се заричай, защото имах ужасно раждане и казах на сестри, акушерки и тем подобни, че никога няма да се върна отново в родилно. Обаче не се знае какво ще ти поднесе съдбата. Години наред живяхме на квартира до болницата и трябваше да минавам за работа всеки път покрай родилно, и все си казвах ето нещата се развиха така, че слава богу не се върнах тука, обаааче гледай сега за какво става въпрос. Пак се чудя и мая и не искам да се връщам там де, но има време може и да измисля нещо по въпроса.
Тази триколка някой не беше ли писал, че е неудобна за управление newsm78
Атанас ми харесва повече от Анастас. В единия случай е Наско и има имен ден на 18/1, а в другия ми напомня единствено за Ананас. ooooh!
Рени моят със сигурност няма да дойде с мен на 14/2, но това е друга тема, което пък ме подсеща за вторият път в който ми предложи брак, беше на 13/2, че на другият ден трябваше да влизам в болница, и не бил подходящ момента. /Първият път си загубих пръстена  #2gunfire/
Поне разгадахме откъде идва тази пупа, явно е от резерват Северозапада.

# 63
  • Мнения: 63
Бъдещи мамчета, мен ме хвана вирус за това тези дни дори не съм ви чела, че не мога главата да си вдигна.Моля ви пазете се, доктора каза, че всеки почти е болен!
Слагайте маски като ходите на обществени места, защото много е гаден вируса, аз съм с ангина.
Иде ми да се гръмна,но стискам зъби,  вече имам чувството ,че полудявам и ще почна сама да си говоря.Не стига повръщането ами и това...Пазете се  Hug

# 64
  • Мнения: 1
mysterious аз за това не си нося годежния пръстена. Едното че ме дразни на пръста и другото че ще го загубя. А до свадба няма да се стигне /защото стигнахме до извода, че не е нужно/ така че ще ми е свободно на ръката.  Joy

Ох с това Бебе Холанд 4ак мен ме зарибихте  Simple Smile Ина4е аз поне разбрах че брат ми иска да ми подари количката ,а тои има възможности така че мога да се позамечтая  Sunglasses Blush Simple Smile

# 65
  • Мнения: 8
Здравейте! Да се запиша в темата - трета бременност, термин 17.07, от Варна. Имам дъщеря и син, родени през 2007 г. и 2010 г.

# 66
  • Мнения: 4 709
mamuna къснооо, от петък съм така не съм спала заради запушения нос и съм като сомнанбул, но...нищо не мога да направя
Aneeto добре дошла, и дано има повече мами като теб 3-то детенце, браво.

# 67
  • Мнения: 371
записвам се само утре ще ви чета   bouquet

# 68
  • Мнения: 233
Здравейте! Да се запиша в темата - трета бременност, термин 17.07, от Варна. Имам дъщеря и син, родени през 2007 г. и 2010 г.


Добре дошла, мила! Hug Hug

# 69
  • Мнения: 59
Привет и от мен в новата тема,която е перфектна както винаги!!!

Венците и на мен много ми кървят и трябва да отида да се консултирам със зъболекарката,но все го отлагам.Мия с парадонтакс и жабуря с листерин,но не помагат особено,аз съм и с пародонтит.

За име ми е много объркано особено зо мъжко,аз се шегувам че ще е Кънчо,а малката,каза че трябва да има братче и то да е Калоян!!!Тя още не знае че ще имаме бебе,чакам да разбера пола и тогава за да се настрои на вълна братче или сестриче.Иначе Калоян е средна работа,а как ви звучи Денислав и Денислава?

# 70
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Мъжа ми е от Враца и от него знам, че той на корем вика пупа ....

Баща ми е от Белоградчик и също се употребява тази дума  Grinning  както и много други забавни думички, присъщи за северозапада.




И аз да се запиша в новата тема в края на работния ден. Кате, благодаря, много хубаво е
За кървенето на венците и моите кървят, но четох че е нормално.

Наложи ми се по Коледа да ходя на зъболекар и той ми обясни, че през бременността настъпвали промени в организма засягащи всички лигавици при жената и ме предопреди, че може да имам проблем с венците. За щастие до сега всичко е ОК.


От до тук споменатите имена много ми допадат Анастасия, Ема, Катерина


Ахиии, сигурна съм, че катого видиш и прегърнеш ще ти е все тая какво е Wink))! Аз също много силно си мечтая за момиченце, чак ми става гузно, ако се окаже момченце...

И аз  Peace и мен ме мъчат такива мисли и нямам търпение да разбера какво ще е. И на мен ми много гузно и виновно от това ми желание.



Аз много години съм гледала такива костенурки, но нямам оплаквания. Не ми е проблем да им сменям водата. Ние често ги пускахме във ваната или в банята. И чак вечер ги прибирахме в аквариума.
Абе за сега ще почака любимеца Simple Smile

И аз, страшно се бях привързала с нашата, даже си говорех с нея ...  Laughing  Ако някой ми беше казал, че такова животинче ще ми е мило, не бих повярвала, но точно така се случи.

# 71
  • Мнения: 53
Аз също мога да ви препоръчам за кървенето на венцитеда жабуркате с елудрил,но не повече от 14 дни ,защото оцветява зъбите.Това е нормално по време на бременността,но все пак е желателно ако има зъбен камък да се изчисти,защото възпалява допълнително.
За въпроса с кремовете моята козметичка ми поръча професионален крем за стрии -казва се пре мама на фирма жерардс,струва 48 лв ,но е в разфасовка от 250 мл.
Понеже с доктора уточнихме ,че е момче ,много се колебая между имената Михаил и Мартин,вие как смятате?
За количките мисля да избираме към краят на бременността,но в никой слу4ай не смятам че си заслужава безумно голяма цифра за такова нещо,все пак се ползва временно.Има голямо разнообразие,направо бебешка мафия са тея магазини.

# 72
  • Мнения: 1

Аз много години съм гледала такива костенурки, но нямам оплаквания. Не ми е проблем да им сменям водата. Ние често ги пускахме във ваната или в банята. И чак вечер ги прибирахме в аквариума.
Абе за сега ще почака любимеца Simple Smile

И аз, страшно се бях привързала с нашата, даже си говорех с нея ...  Laughing  Ако някой ми беше казал, че такова животинче ще ми е мило, не бих повярвала, но точно така се случи.

моите костенурки си имаха имена - Жорко и Хари, макар че едната все се качваше над другата. Но така и нямаха дечица  Laughing

# 73
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

Аз много години съм гледала такива костенурки, но нямам оплаквания. Не ми е проблем да им сменям водата. Ние често ги пускахме във ваната или в банята. И чак вечер ги прибирахме в аквариума.
Абе за сега ще почака любимеца Simple Smile

И аз, страшно се бях привързала с нашата, даже си говорех с нея ...  Laughing  Ако някой ми беше казал, че такова животинче ще ми е мило, не бих повярвала, но точно така се случи.

моите костенурки си имаха имена - Жорко и Хари, макар че едната все се качваше над другата. Но така и нямаха дечица  Laughing

Ееее и нашта беше Жоро, защото я имахме от Гергьовден Simple Smile


venito85 Мартин ми е супер любимо и Марио Simple Smile

# 74
  • Мнения: X
Хоп в новата темичка и аз. Благодарности на Катенцето Hug

Имам едно питане язе. Нормално ли е според вас още от сега да ме боли кръста като походя повече или по нагорнище. Налага се като някоя стара баба да спирам и да се изпъвам и да моля спътниците си да вървят по-бавно.

Общи условия

Активация на акаунт