Отговори
# 720
  • Мнения: 11
Относно морето аз също мисля да го писетя. Да си направим една разходка. За плаж не знам ама малко сред природата и на морският въздух може. Една приятелка цяло лято изкара с бебето на вилата на едни други приятели и каза че в гръда не спи толкова спокойно колкото на вилата. А ние мислим да отидем на гости на комците ни за няколко дни в тяхната вила.

от кърменето най - много от това се притеснявам. Но мисля, че майка ми ще е насреща относно това защото и тя е кърмила две деца и мен и брат ми а и свекърва ми също.

# 721
  • Мнения: 2 237
АЗ все пак отидох до болницата,  болките не се търпят...Sad Прегледаха ме, казаха че всичко е наред. Бебето е добре и хал-хабер си няма че мен ме боли. Матка и шийка - в перфектно състояние. Даже миомата е спряла да расте. Но...болките са от нея и лекарката го потвърди. И каза, цитирам :"Мила, това още е нищо. Тепърва те очакват жестоки болки. Така е при жените с миома". Чудесно.  Cry Каза че няма защо да оставам сега, да си лежа у дома и да ми бие някой Папаверин. Та сега пък ще търся кой да ми бие инжекции  ooooh! Обясниха ми, че особено в последните месеци болката се засилва и жени като мен лежат на обезболяващи системи в Патологията  Confused

# 722
  • Мнения: 1
Кате, май не при всеки това с къпането си идва от вътре. Мама я е било страх и с бате и с мен да ни къпе и за това само баща ни ни е къпал, което пък е странно за мъж  Laughing Laughing Ох аз преди много исках да родя във вода и все още съм навита, разбира се не сама, ноо поне тука в Плевен няма къде, така че ще е в болница Simple Smile

Относно коланите и аз си слагам все още, но когато напредне бременноста едва ли ще съм с него ако ми притиска бебенцето  Rolling Eyes Simple Smile Добре де ако съм без колан и ме спрат как да им докажа, че съм бременна?? Трябва да си нося с мен нещо ли?? То може да си имам корепче просто. Много ми е странно това  Thinking

# 723
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Има специални колани за бременни, придържат долната част на колана съвсем ниско и не натиска корема.

За море, ако имам възможност, ще отида. Ако няма някакъв гинекологичен проблем, къпането в морето не е проблем, единствено трябва да се избягват застоялите води.

Близначе, ако не е неудобно да попитам, колко е голяма миомата ти, че ти причинява такива болки?

# 724
  • Мнения: 11
Момичета ето ви един сайт не знам дали го знаете, но нещата вътре ми се струват хубави и не са много скъпи. има кошари колички абе всичко най-нужно.   
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=183

# 725
  • Мнения: 317
Момичета, не мога поименно да кажа Голямо Мерси  на всички за прекрасните пожелания и позитивни мисли.
Понеже влизам само набързо, дали можете само да ми кажете:
1. Агнесана - ровя назад, но не намирам какво се е случило? Добре ли си?
2. Близначето - ех, мило! Хем се радвам, че си ОК, хем перспективата за Патологията не е много добра. Може би отсега ако се настроиш, че е възможно, но с конкртен период, цел и срок, ако се стигне дотам, ще го понесеш по-лесно? От сф ли си? Ако да, тукашните девойки ще ти носим плодове, книги и ще те разведряваме!
3. Герито - оф, това море... Отсега съм планирала. След 10 септември искам я Синеморец, я Гърция... То бебокът не усеща промените и пътя, а ако се спазва хигиената (преваряване, да няма прашинки и  слънце) според мен за психическото здраве на майката е добре   
4. Ахи, преместихте ли се?

ОПитвам се да сменя чаршафите в спалнята, но заспивам. Оставям ви и утре на работещите - лек старт на седмица!

# 726
  • Мнения: 2 237
В момента е 5.5 см. В стената на матката е и при разпъването се разпъва и тя, откъдето и болката.
Абе ще се мъча още ден-два и ако е все така отивам на системи.


Luisa Kaestner, много мило   bouquet

# 727
  • Мнения: 80
Весе, радвам се, че те разсмях. То наистина си е картинка от страни как се фъчкам и го ритам в кокалчетата, ама нощем ...  #Cussing out ...
Дано да измислят докторите някакъв Антихъркин  Praynig
За колана и аз се замислях, т.к. хем не исках да го слагам през корема, хем пък без колан не мога. Дори и като съм закопчана, често посягам пак да го слагам  doh Но идеята на karlie е чудесна и мисля да започна веднага да я прилагам.
Но мисля, че майка ми ще е насреща относно това защото и тя е кърмила две деца и мен и брат ми а и свекърва ми също.
Мила, извинявай, разбрах какво искаш да кажеш просто ми стана много смешно, защото прозвуча сякаш майка ти ви е кърмила наред - теб, брат ти, свекърва ти ...  Mr. Green  Hug
Ох blizna4e, никак не ти е лесно  ooooh!
Скрит текст:
СЛУЧИ СЕ! МЪЖЕ ПРЕЖИВЯХА РОДИЛНИТЕ БОЛКИ
Двама холандски водещи решиха да изпитат контракциите, които всяка жена преживява преди раждането, с цел да докажат, че жените са по-слаби и затова трудно понасят родилните болки
http://www.youtube.com/embed/ZlsPXpR2ORU

# 728
  • Мнения: 11
Хахахаах да като се върна наистина звучи така. Ами домързя ме да си сложа и запетаите и съвсем да не ме разбере човек. Няма проблем важното е че се разбираме хахахахаах Joy Joy Laughing

# 729
  • Мнения: 54
 newsm62 На тия момчета дълго време ще им държи влага.Много се смях,а милото гледаше като гърмян заек.  Mr. Green Ще пиша утре,най-вероятно в новата тема.  Hug

# 730
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Иришка, щях да пиша в предния пост, но изключих. Пробвали ли сте с лепенки за нос, които са против хъркане?

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Иришка, тия мъже са много смешни от клипа, смяхме се с мъжо вкъщи Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 377
Добро утро и успешна нова седмица! Без никакви проблеми и болки (Близначе)  Hug.

Кафенце!


И понеже казахме, че няма да има проблеми ще си споделя с вас, че съм решила да го гоня моя мъж от спалнята. Точно за да нямам проблеми. Аз по принцип спя леко, но откакто съм бременна спя все едно съм будна Joyнай-малкия шум чувам. Цяла нощ аз се будя от него, ту се върти, ту ходи до тоалетна, ту ми метне някой крак,даже по-едно време ме попита защо не съм завита, един път се задави. А тц тц. Да си ходи в хола.

За момичетата със запека: открих нещо което действа прекрасно круши с боза.

И последно забравих още в събота да ви кажа. Тази докторка от МЦ Фемина освен, че ме посъветва да си направя още веднъж БХС (заради единия показател) ми каза да си следя кръвната захар, понеже съм родила първото си дете 4500 и имало голяма вероятност да развивам диабет по време на бременност. Това някоя от вас чувала ли го е ? Агнес и други майки с големи бебета, кажете ако знаете.

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 08:01 от *ВЕСЕЛА*

# 733
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Добро утро усмихната и хубава седмица!        bouquet


За моренцето Много го обичам, още щом се прибера от едното и започвам да планирам следващото  Grinning И тази година имах някакви планове, но май не ми списка с толкова малко бебче да тръгна  newsm78 и без това имам много неизвестни по отглежданрто на бебе Confused  


Искрено, завиждам на морските мами.

# 734
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Заповядайте в НОВАТА ТЕМИЧКА

Общи условия

Активация на акаунт