Парфюмни размисли и страсти - 168

  • 48 208
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 796
Дами, помагайте Simple Smile
Искам да си купя нов парфюм, да не е с поръчка от чужбина, защото го искам веднага Simple Smile Искам да е запомнящ се, чувствен, траен, но не натрапчив. Не мога да определя какъв тип аромати харесвам. Веднъж се чувствам добре с Organza Indecence, друг път летя с DKNY. Може би мечтая за мирис на елегантна жена с тежък грим - аромат на пудра, червило, скъп крем, лак за коса...L'Instant Magic Guerlain ме подведе, но не е точно тази пудра, която ми се иска, липсва му още нещо - може би гримираната и ондолирана жена още не се е парфюмирала...


П.П. Цветните и прекалено свежи парфюмни води не са за мен, губят се в мургавата ми кожа и черната коса.

Fan di Fendi extreme

# 676
  • Мнения: 31 427
Заинтригувахте ме с този Bottega Veneta, дано намеря начин да го тествам преди да поръчам  Hug
Със сигурност намери начин да го тестваш преди да купиш този парфюм. Той е разкошен, но има два проблема. Първия е, че е модерен, но все пак чисто кожен шипър. Бял велур и то в голямо количество. Има хора, които определено не го харесват, защото не харесват да миришат на велурени ръкавици или  бели кожени обувки поръсени с цветя. Втория му проблем е, че е супер дълготраен и доста бързо омръзва. Не става абсолютно за носене всеки ден, защото е много сух и досажда, освен това е изискващ, а аз например не винаги имам настроение за изискващи парфюми. За единствен, нов парфюм е неподходящ. Ако се купува доста, е задължителен за покупка за идващата пролет. Hug

# 677
  • в голямото село
  • Мнения: 500
vessita, усещанията, които си описала за мен ухаят на Коко Едп Шанел

# 678
  • Мнения: 393
Здравейте момичета!
След като дълго време само четох, реших да известя колко силни подстрекателки сте  Hug За пореден път купувам на сляпо само след красиво описани парфюми...очаквам утре Роша абсолю. Ще опиша дали наистина сте ми разказали цветно упс, ароматно и има ли съвпадение /включително и зане така надъхващите комертари/!
бтв. и аз много се чудя следващия дали да е Bottega Veneta  Embarassed

# 679
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз задължително ще купя Венета Ботега Peace Една мила съфорумка ми прати виалче и от две разносвания мнооого ми допадна Heart Eyes
Предлагат ми за размяна Love in Paris на Нина Ричи-честно казано,никога не съм купувала парфюми на Ричи,не знам защо все ги подминавам,та-този струва ли си newsm78 Имам чувството,че е стар и не знам дали ще го намеря по магазините Thinking
И...все още му се чудя на Philosykos Diptyque  newsm78 - http://www.fragrantica.com/perfume/Diptyque/Philosykos-3865.html

# 680
  • Варна
  • Мнения: 1 423

Предлагат ми за размяна Love in Paris на Нина Ричи-честно казано,никога не съм купувала парфюми на Ричи,не знам защо все ги подминавам,та-този струва ли си newsm78 Имам чувството,че е стар и не знам дали ще го намеря по магазините Thinking


Не си струва изобщо, недей.

# 681
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Mims*,благодаря ти за отговора  bouquet Просто не ми се търси сега,за да го изследвам ooooh! четох в нета каква е пирамидата,но честно казано,трудно се ориентирам по нея Confused

# 682
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ами цветен, банален и соц. Изобщо не ми харесва.  Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 1 210
Какви ще са новите Аква Алегории тази година:
Лимитиран травъл ексклузив - Flora Rosa - само в дюти фри магазините.
Nerolia Bianca - във всички магазини.

Любопитен ми е първия, портокаловите цветя не са ми особена любов (да не кажа, че хич не се понасяме Mr. Green) Създаден е от Thierry Wasser.
Розата ще е налична от 1 март - моля пътуващите да споделят впечатления  Hug

# 684
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Лимитиран травъл ексклузив - Flora Rosa - само в дюти фри магазините.
Розата ще е налична от 1 март - моля пътуващите да споделят впечатления  Hug

Ели да си отваря очите на четири Shocked и да докладва пред строя! Mr. Green

# 685
  • София
  • Мнения: 849
Лимитиран травъл ексклузив - Flora Rosa - само в дюти фри магазините.
Розата ще е налична от 1 март - моля пътуващите да споделят впечатления  Hug

Ели да си отваря очите на четири Shocked и да докладва пред строя! Mr. Green

Yes, Sir!  bowuu Сори, нямаше емотиконче, което да козирува  Laughing

Хубаво, че е Руми да каже, обаче, че напоследък други емоции ме веят и изобщо не съм в час с новостите  Embarassed Иначе имам таман две пътувания в началото на март  Flutter

# 686
  • София
  • Мнения: 1 210
Ели, точно към теб се целех  Sunglasses
Ще напомня, ако трябва  Wink
Днес се радвам на Адикт, надявам се, че не съм причинила смъртни случаи в трамвая  Heart Eyes

# 687
  • София
  • Мнения: 604
Аз пък днес реших да понося новата Венеция 2011 ЕДП . Божествено!  Crazy Heart Eyes Тъна в блаженство. Ех, много си ги обичам Венециите!  Blush Heart Eyes

Сдобих се с ново интересно парфюмче Vera Wang Princess . Никак не е зле на първо четене. Хм, шоколада се усеща добре. Е, не е така вкусен и пленяващ като в La Perla Dark Extacy, но е хубав.

Тези дни подуших, как стои Miller Harris Tangerine Vert върху мъжка кожа. Не точно на мъжа ми, но както и да е!  Mr. Green Още по-хубав е отколкото върху мен. И то сега, не през лятото. Аз си го бях оставила за лятото да го нося, но май сега в топлите зимни и може би в пролетните дни ще е ОК!

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 16:05 от Scintillia

# 688
  • София
  • Мнения: 1 210
Тази Принцеса я имах и върху мен се оказа толкова безличен парфюм, че го засилих при първа възможност. Никакъв шоколад не съм усетила  newsm78

# 689
  • Мнения: 31 427
И аз трудно изтърпях преди доста години, за дълго Принцесата и я подарих на сестра ми. Тя си я изпръска.
Днес пробвах няколко нови неща в БЗ, довечера ще опиша, но като цяло само безлични, да не кажа по-кофти думи парфюми.
Припомних и розата на 4-те Локситански Кралици и отново грам не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт