Пухкав сняг навън се сипе и бузките на СЕПТЕМВРИйчето ни щипе!

  • 22 397
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
в пловдив е ужасно времето, точно се каних да излизаме то такава мъгла е паднала
Нубче бързо оздравяване на Тони

# 31
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Фейтbouquet
Даная, поздравявам те за избора! Hug

# 32
  • Мнения: 217
Привет  Hug
Ариел хареса ми играта "къде е детето", само дето моят Убосник се ядосва завит през глава, ако не му се спи. Ние играем, "дзак, дзак" и пада луд смях и такива от тоя род. Трябва все да му приказвам и да му обръщам внимание, иначе се сърди.
Фейт аз лично няма да забелвам пишока сега, най- много на лято, като го цопна у морето (постепенно да придърпвам у водата, ама ще трябва да сме 2-ма). Но като цяло мъж, ще действа, аз в краен случай. Не виждам смисъл от сега. Както вика ММ, ще има да му се търка в гащите (пампито) и ще ходи все на кокалче  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Скай изхождайки от съвета на Алекса, може да го заведеш Нико в Планетариума, ако не е ходил, ще се изкефи  newsm10
Скайче, на Арията лесно ли се смъква тапицерията за пране? Бях забравила да те питам. Че още ме човърка  Crazy
На болните бързо да се оправяте  Hug
Ками как сте? На мен не ми се получи с цеденето, на АМ сме и 1- 2 хранения на гърда. Като гледам не ми стават гърдите на буци и май така ще си спре сама. Едната гърда няма мляко, или поне е 2 пъти по- малка от другата  Sad
И Пламен има сополки, май от климатиците и мажа с Низита и се почва едно кихане и изкарва сополите от раз, някой път отгоре ми  Mr. Green Солният разтвор не се тачи, много плачи от него, а уж е ампула.
Avara водих Плами при Живков в МД, прегледа ми струва 54 лв. и не беше кой знае какво. Нямаме луксация и т.н.
Вчера тъкмо вкарах къщата у ред и днес се бях заканила да хай маносвам, пък то взе че се заоблачни Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 2 802
За стерилизирането ... и аз мия с Бочко и после в стерилизатора и у вълновата  Crazy
Напоследък обаче ми писна, та за това питам ... все не ми стигат шишетата и чакама да се съберат, че да ги пускам заедно ... та май още малко и аз ще спирам  Whistling

Оооо Велвиамо ... кучетата щях да пускам вече  Crazy Гледам от 12,12 не беше влизала и пак се притесних, че нещо е станало ... пък то какво било ... била си на гости при мама и тати  Hug
Ти с возило ли си още, ако ходим към МОЛ-а на разходка някой път да дойдеш с нас, ааа  Heart Eyes
Кога ще ви е готов апартамента в нашия квартал .. айде, че се събрахме голяма тайфа  Mr. Green


Завиждам ви за хубавото време  Tired ... тук хем напича, после се заоблачава ... аха да завали и ние се отказахме от излизане. Дано утре е хубаво, че да наваксаме  Heart Eyes

Еее Мели .. и вие ли забелихте, браво  Hug ... ама силно ли натисна, как стана  Rolling Eyes

Чики ... щом се обърне по корем и дай бибата ... Пламен така заспива после  Hug

Флайбъл ... радвам се, че вече сте добре .. явно е било нещо временно  Wink
Иначе се радвам, че още някой ме мисли  Mr. Green Tired мъжо ме накара да спра диетата, че видиш ли и той като теб милсли, че добре ще ми се отразят стъпалата по няколко пъти на ден ooooh! ... до на лято вика ще си пушкааааа  hahaha


Данайче .. дано все пак не се наложи спиране  Praynig

до тук стигнах .. после пак, че ще ядем май  ooooh!

# 34
  • Мнения: 272
Ева, каква е идеята да се търка в основата със сапунче? Как помага?

Отпушва нослето, не съм го пробвала, каза ми го позната!
Аз мия с гореща вода след всяко хранене и веднъж на седмица-две стерилизирам. Ако купя нещо ново, винаги първо минава през стерилизиране...дори и пластмасови играчки..вече няколко деформирах Crazy
Велвиамо, добре дошла. Hug
Фейт, както винаги страхотна тема. Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 217
Фейт, забравих и аз да си кажа по темата за стерилизатора, аз май спрях да го ползвам, мия с препарат на Бочко и после с вряла вода изплаквам хубаво. Пламен всичко лапа така или иначе, не виждам смисъл.

# 36
  • Мнения: 39
Фейт сега мъжо е с возилото   Sad но като се постопли ще измислим нещо.
Имам една питанка как и кога се подават документите за прием на деца в детски заведения?Или по точно как стои въпроса за този прием..сега ли се подават?Как става?Нищо не знам, а чувам че сега бил момента newsm78

# 37
  • Мнения: 2 802
Бели ... вземи си кенгу ако и ти носиш постоянно, аз без кръст и ръце оставах иначе ooooh! а сме леки уж .. сега се ядва .. натоварвам само раменете Mr. Green

Нубче .. с теб вече се чухме  Hug да се оправя бързо Тони, че ще молираме  Mr. Green
Направление за ортопед ще ни даде като отидем във вторник за ваксините  Whistling

Сиси ... и нашето хъркаше по същия начин. А имаше моменти не се чеваше, че диша това дете ... пълен Х ми беше ... заведия на секрет за всеки случай /9 лв е без направление/ Не казвам, че и при вас е така, но на нас ни откриха Стафилококи. Ти къде ражда?


Фейт, забравих и аз да си кажа по темата за стерилизатора, аз май спрях да го ползвам, мия с препарат на Бочко и после с вряла вода изплаквам хубаво. Пламен всичко лапа така или иначе, не виждам смисъл.

Еми и ние на там отиваме значи Mr. Green Hug


...дори и пластмасови играчки..вече няколко деформирах Crazy



 Joy и аз ... но на последните преди да хвърля опаковката прочетох, че не се стерилизира  Mr. Green


Стига съм се оплаквала днес от детИто си .. ми да го похваля, че от 9-ти до сега ака всеки ден, че има дни и по два пъти  bowuu направо пу,пу,пу ... В началото на следващия месец го почвам с пюренцата

# 38
  • Мнения: 122
Здравейте да се оплача и аз. Малкото става вече две нощи ми се буди на всеки 2часа и иска да яде.Вече ходя като зомби. Суква по малко и пак заспива.Дано поне да качим малко от това често хранене.
За стерилизирането бих стерилизирала ако ползвах нещо.Сега нищо не давам освен цица,1капка витамин д направо от шишето,и 3капки от ентерокинд пак от шише.
За нослето ползвам тетрисал казват, че струята на впръскване е по-слаба.След като пръсна по един път в ноздричка почти веднага изкихва.
Скай за подаръците не мога да помогна.Аз съм много зле в тази част.
За витамините давала съм най-различни,полза от тях не съм видяла освен,че детето почва да яде повече.Последно пихме зелена енергия -по средата на опаковката се разболяхме.Каката всеки месец ми е болна-пречината според мен е прегряване като бебе и незакаляване.
За кърменето - в момента ми се струва студено за да кърмя на открито.Притеснявам се единствено да кърмя пред познати мъже,но ако ми се наложи и това ще направя.Повече шише не давам Naughty достатъчно патя от него.Кърмя в сладкарница,кафене,кола,вход на някой блок общо взето където огладнее,но на закрито.Като си вдигна блузата и сложа детето нищо не се вижда,ако е по оживено слагам отгоре пелена за да не се дразни малката. Дори един път кърмих в съблекалнята на един магазин.
Велвиамо вчера си мислих за вас,как сте.
И аз смятам да отида на 22-ри  за да ни претеглят за 4-ти месец.
Фейт за старанието  bouquet,благодаря
Да попитам кърмачките давате ли вода на бебчовците. Много противоречиви мнения чувам за сега.Аз не давам нищо само кърма.

# 39
  • Мнения: 3
вода не давам,понеже пие чай на Хип всеки ден
Фейт,вземи си направление за детски хирург и нека си го види лекар,пък ако прецените ще го забелва,или поне да ви покаже как ако има нужда.ако няма то поне ще си спокойна.брат ми на годинка и беше много зле работата,още си спомням какъв рев беше  Rolling Eyes
Скай,аз имам такава лампа и не е нищо особено,никакви звезди не са това да знаеш
Аз не стерилизирам,какъв смисъл като тя всичко в нас яде и хапе?  Mr. Green
Имам въпрос..според вас заслужава ли си?
http://www.gokids.bg/bg/Go-Kids---%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80 … %B0-ZOOPER-Twist/

имам чиполино оптима,/11кг /но тази е лятна и на 50% намаление,да я поръчам ли?някой виждал ли я е на живо и как е?все пак 90 лв не са много но мъжо не е много съгласен newsm78 newsm78 newsm78

# 40
  • Мнения: 478
Нубче много неприятно-бързо оздравяване на Тони Hug

# 41
  • Мнения: 4
Нуб бързо оздравяване на Тони  Hug аз съм болна подсмърчам, но слава богу малчо е здрав  Praynig

за мамите от чужбина - днес ходих при социалните  Mr. Green имаме право на тези 250лв еднократна помощ, чак когато детето направи престой 180дни в страната  Crazy

вода не давам на бебчо и всеки памперс е напишкан  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 478
Анхела вие докога ще сте в Бг?

# 43
  • Мнения: 510
Пу 128-ма... После ще доизчитам  Whistling
Мели, на баткото съм давала тези вит.
http://www.silabg.com/bg/12972-NATURES-WAY-Alive-Childrens-Multi … ble-120-Tabs.html
и също Ехинацея:
http://apteka.framar.bg/30011379/%D0%B5%D1%85%D0%B8%D0%BD%D0%B0% … %D0%BB-nature-39s

За пишлето на баткото и аз бях против, но на моя мъж леля му (педиатър) го забели от раз без да ме пита. Щях да я убия за момент  Mr. Green но сега се радвам, че стана така. Беше на 4 месеца. Изключително държа на хигиена точно в тази област, а и смятам, че забелването в по- късна възраст може да е по- травмиращо, особено, ако се извърши от мед. лице. Но има и друг момент- в определен етап на израстването момченцата откриват атрибута си и се заиграват с него, та може и сами да я свършат работата...

Авара, аз мисля да запиша час при Райков, ама какво се помайвам още не знам...

Нуб, дано скоро се оправи Тони и да си е пак здравичък, че хич не е приятно  Hug
Флайбъл, радвам се, че днес вече сте по- добре.
Между другото, не знам от къде ми е останало в акъла, но ако страдат от зъби, като се носи бебето изправено го облекчава.

# 44
  • Мнения: 269
Фейт в Окръжна болница. Аз и двата пъти там родих, сега като се замисля и баткото имаше хъркащо носле в началото  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт