5ТИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА

  • 15 250
  • 437
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 634
Ох Диди а мен не ме мисли хич.Много ще ми липсваш,но по важно е да си стъпиш на крак.
За малко и аз да отпадна,но няма ще дойда .Аз също съм ЗА да не се ангажираме с проект,имам нужда да си побъбрим .Почерпка ще има разбира се.

# 421
  • Мнения: 32
Дитсън, Онли може да мине през теб в сряда или четвъртък (още не знам кога ще се прибирам), ще се чуем разбира се.
Ванче, няма проблем, ще й оставя 20 лева, пък после ще се оправим Simple Smile

Отивам да си се излежавам на шезлонга Wink

# 422
  • Мнения: 1 965
Отивам да си се излежавам на шезлонга Wink
Twisted Evil Егати гаднярката!!!!  Twisted Evil

# 423
  • Мнения: 634
Ехооооо,стегнахте ли багажа ?Аз съм готова с куфара Няма да нося нито фондан ,нито инструменти .Ще се остава на приказки и раздумки.Тази вечер къпя Гого и по обяд ще долетя на балкана.Ванче ти май ще си от първите,за килима си знаеш нали Wink

# 424
  • Мнения: X
Албенка, да нацелуваш много малкия разбойник.    Hug
И моят багаж е готов....    Laughing
Аз нали съм изцяло на нова храна, ще ви нося едни сурови веган бонбони.   Grinning
Ние ставаме и се изнасяме, че към 9 ч. започват да събират манифестацията пред нас.

# 425
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз довършвам подготовката. Ще взема фондан и инструменти, ама трябва да си подготвя фигурка за торта, която ще ме чака за 27-ми, ама ще си бачкам в къщето. Тръгваме ние тази вечер, ще спим в Търново, че да намалим малко пътя.

# 426
  • Мнения: 148
Охххх,миличките ми.Сърцето ме боли като ви чета.
Албенка,нацелувай Гого от мен.

# 427
  • Мнения: 3
Момичета приятно бъбрене, хапване, пийване и разходки! Ванче завиждам ти за Снежанката! Албенче цункай Гого по петичките!

# 428
  • Мнения: 1 965
Багажа е събран, тортата е в хладилника, пластмасите са напазарувани и са в багажника. С две думи, готова съм за отлитане. Ще тръгнем към 8, но се оказа, че имаме непредвиден пасажер, който трябва да оставим пътьом, тоест, ще загубим малко време. Въпреки това, надявам се да стигна преди повечето от вас и да ви посрещам. Не ми харесва прогнозата за времето, но каквото, такова. Свикнали сме, нали така?
Съжалявам за всички тези, които не могат да дойдат и за тези които отпаднаха в последствие.
Така и не разбрах какво от списъка да взимам, май нищо. 
ОТНОСНО ПЛАСТМАСИТЕ ИСКАМ ДА КАЖА:
Ще ги оставя в механата както всяка година. Всеки да си вземе и да си носи по къщите, ако не му се мият чинии и чаши. Затова са купени, за да се ползват. Никой да не се притеснява, а да си взима и ползва. Който отиде първи, да проверидали е включен хладилника в механата. Сутринта ще звънна на Маргото да я подсетя, но все пак проверете. Който носи торти, да ги оставя там.
Ами..... това е от мен. Лек ви път, ще се видим утре. На останалите - целувки!!!!

# 429
  • Мнения: 154
Пожелавам ви приятно изкарване, хубаво да си починете и добре да си побъбрите! Пожелавам ви и хубаво време, човек никога не знае, прогнозите бързо се менят! Аз ще действам тук по моите задачи и после ще се отчета със снимки. Същото очаквам и от вас - не забравяйте да снимате много!

# 430
  • Мнения: 1 122
Лек път желая на всички!  Hug Сигурна съм, че ще си прекарате страхотно, та макар и само на приказки. Завиждам ви много, не исках да пропускаме, но така се случи.
Албенка да цункаш Гого! Много се радвам, че вече си е в къщи!  Heart Eyes

# 431
  • Мнения: 143
Освен да ме е яд, друго няма какво да е.Вие вече сте на място, пожелавам да си изкарате супер, независимо от това какво ще правите - торти, разходки, раздумки.

# 432
  • Мнения: 1 965
Първа ли  да докладвам?
Е, добре! Прибрахме се. Мога да кажа, че всички които се отказаха да дойдат, много изпуснаха. Нямаше такъв кеф. Единодушно се взе решение, че от догодина вече няма да има тортени семинари. Ще има тим-билдинг. Местата са резервирани отсега.
Беше супер, хора! Почивка, слънце, релакс, клюки, пържоли, бири, скари, разходки и естествено торти. Ама, за ядене. Никой не си извади ръцете от джобовете, тоест, никой не пожела да прави каквото и да било. Децата бяха много и преобладаваше групата 2-5 години, но никой не разбра че има деца. Тичаха, играеха на воля и никой не се притесняваше за тях.
Най-сетне посетихме пещерата Снежанка. Веселбата беше пълна, гърча да изкачим екопътеката, голям, но си заслужаваше всеки труден метър.
Виолетката се появи на кафе, и въпреки няколкото черни облака, дори тогава не валя.
Абе..... страхотно си изкарахме! Жалко, че свърши. Догодина, живи и здрави поне 3 нощувки. Две не стигат! И по тези тема сме единодушни... Това е!

# 433
  • Мнения: 148
Радвам се ,че сте прекарали страхотно.Всички взети решения за догодина приемам с удоволствие.

# 434
  • Мнения: 634
ОХО,и на мене ми беше много готино.Такъв релакс може човек само да си мечтае.Само да е живот и здраве до година пак съм с вас .  love001

Общи условия

Активация на акаунт