107-мо ОУ-кои ще са учителите на първокластници 2013/2014г.?

  • 4 512
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 115
Преди 3 години са се редили само 25 часа  hahaha, явно с всяка следваща година часовете се вдигат.

# 16
  • при моите любими
  • Мнения: 2 542
Това е някакво безумие и ми звучи несериозно. Моля някой да разкаже как се записват децата  и по какви критерии. И аз съм се насочила към него.

# 17
  • Мнения: 21
Както вече казах, условията за прием ще са ясни в началото на март.
http://www.107ou.com/prijem/prijem-v-prvi-klas-/

# 18
  • София
  • Мнения: 431
Критериите за прием за миналата година:

1. Деца с по-голям брат или сестра в 107 ОУ;
2. Местоживеене;
3. Деца/внуци на учители и служители на 107 ОУ и НПМГ;
4. Деца на родители, успешно завършили 107 ОУ;
5. Деца от 141 ЦДГ;
6. Ред на подаване на заявлениeто.

Но чакането, ако нямате някое от първите 5 предимства, наистина е безумно. Дали тази година ще има промяна в начина на прием, ще разберем през март.
Аз лично се надявах да има предимство и за месторабота на родителите в района, но миналата година не е имало.

Последна редакция: пт, 24 яну 2014, 18:33 от sharky123

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте, скъпи майки. Аз уча в 107 и първо искам да отбележа, че първи клас учат в отделна сграда, имат отделен двор и нямат кой знае колко голям достъп до основната сграда, което огромен плюс, поне според мен. Simple Smile
За привилегиите за приемането- аз съм в математическата паралелка и тази година една моя съученичка подаде документи за сестра си. Приеха детето защото те живеят в района и най-вече - защото има сестра в математическата паралелка. Това се оказа много голяма привилегия, но и без нея можете да влезете лесно.  bouquet

# 20
  • Мнения: 357
Здравейте,
Разгледах критериите за прием за първи клас и видях, че те се гласуват от Педагогическия съвет. Някой има ли представа по какви критерии са разпределени зоните в София и защо определени райони са с 0 точки? Но Мотописта, която си е част от Гоце Делчев фигурира.Младост 3, Младост 4, Люлин - всички части, Надежда- всички части, Павлово...На практика живеещите в тези райни са с нулев шанс, ако нямат точки и по другите критерии. Това винаги ли е било така? Ще се радвам да чуя коментарите ви.

# 21
  • Мнения: 357
Здравейте отново, къде бих могла да намеря информация с колко точки са в дъното на класацията на приетите?

# 22
  • София
  • Мнения: 672
Тази година за първи път ще се приемат децата по тези критерии така, че няма статистика..

Общи условия

Активация на акаунт