Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 407
  • 756
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Какво е Сингулер?
Моят син правеше инхалации с флексотид преди 2 години, но сега лекарите казаха, че не са нужни и му изписаха 6 месеца Ксизал.

# 136
  • София
  • Мнения: 533
Сингулер е лекарство за профилактика на астма, но се предписва на деца които често правят бронхити, бронхиолити, пневмонии и подобни. Покрива се безплатно от касата, но трябва направление от алерголог или пулмолог. Лекарството действа с натрупване, затова се пие по 9 месеца в годината и се прави почивка само през летните месеци. На новородени до 2г се дава на прахчета, след това е на дъвчащи таблетки. Пие се вечер преди лягане. Всички дечица, които познавам и са на Сингулер боледуват много по-малко от гореспоменатите болести и до 4-5 години напълно се излекуват от бронхиалната астма или хроничните бронхити. Попитай педиатъра на детенцето да ви изпрати при специалист и ако той прецени да ви го изпише. Ние не го вземаме през касата а на частно не е кой знае колко скъпо 33лв е на месец.
Ксизал-а не е лошо лекарство но е противоалергично, освен това то само подтиска алергията, а не я лекува. Продължавайте да си го пиете, със сигурност ще има ефект, но не пречи да питате педито за Сингулера, дори да не е по каса.

# 137
  • Мнения: 48 248
Има тема за астмата при децата, с всичките лекарства, инхалатори и т.н., тази все пак е за друго...

# 138
  • Sofia
  • Мнения: 759
Сингулер е лекарство за профилактика на астма, но се предписва на деца които често правят бронхити, бронхиолити, пневмонии и подобни. Покрива се безплатно от касата, но трябва направление от алерголог или пулмолог. Лекарството действа с натрупване, затова се пие по 9 месеца в годината и се прави почивка само през летните месеци. На новородени до 2г се дава на прахчета, след това е на дъвчащи таблетки. Пие се вечер преди лягане. Всички дечица, които познавам и са на Сингулер боледуват много по-малко от гореспоменатите болести и до 4-5 години напълно се излекуват от бронхиалната астма или хроничните бронхити. Попитай педиатъра на детенцето да ви изпрати при специалист и ако той прецени да ви го изпише. Ние не го вземаме през касата а на частно не е кой знае колко скъпо 33лв е на месец.
Ксизал-а не е лошо лекарство но е противоалергично, освен това то само подтиска алергията, а не я лекува. Продължавайте да си го пиете, със сигурност ще има ефект, но не пречи да питате педито за Сингулера, дори да не е по каса.
Всичко е много относително за приема на Сингулара.
Но все пак има тема за Астмата и там на дьлто и на широко коментирами пристьпите и начина им на лечение.Който иска нека там да пише поне така е редно предвид заглавието на темата.Щом сме за Сандански е ясно че всички сме с честите проблеми и лекарства.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=700829.new%3Btopicseen#new

# 139
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, искам да ви попитам тези които сте ходили в Хотел Бистрица в Сандански доволни ли сте? С какво разполага хотела , има ли басейн , ресторант и др. Стаите хубави ли са?

# 140
  • Мнения: 252
Здравейте,
Има ли хотел, който да предлага оферти с all inclusive?
Разгледах някой от хотелите, които препоръчвате, но цените бяха само за стая.

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 759
Здравейте момичета, искам да ви попитам тези които сте ходили в Хотел Бистрица в Сандански доволни ли сте? С какво разполага хотела , има ли басейн , ресторант и др. Стаите хубави ли са?


Това е хотел среден клас-тип мальк семеен хотел.Няма басейн,няма и ресторант.
Сьотношението качества цена е добро дори клони кьм качество и обслужване по-вече.
Стаите са нормални хотелски стаи-легла,гардероб,мини бар скрит в едно от шкафчетата за всяка стая.Самостоятелна баня с тоалетна тераса с маса и столчета и сушилник за дрехи.
Сменят бельо и кьрпи на 3дни почистват камериерки всеки ден.Стаите са чисти и приветливи.Като местоположени е на перфектно място-близо до парка в началота му е успоредно с реката близо да пазара и центьра.Ако има друго питай     bouquet

# 142
  • Мнения: 13
Това е хотел среден клас-тип мальк семеен хотел.Няма басейн,няма и ресторант.
Сьотношението качества цена е добро дори клони кьм качество и обслужване по-вече.
Стаите са нормални хотелски стаи-легла,гардероб,мини бар скрит в едно от шкафчетата за всяка стая.Самостоятелна баня с тоалетна тераса с маса и столчета и сушилник за дрехи.
Сменят бельо и кьрпи на 3дни почистват камериерки всеки ден.Стаите са чисти и приветливи.Като местоположени е на перфектно място-близо до парка в началота му е успоредно с реката близо да пазара и центьра.Ако има друго питай     bouquet
[/quote]



katerinia   bouquet Много благодаря за информацията, аз направих запитване в един от сайтовете, които рекламира този хотел. Веднага по телефона ми се обади един господин на име Стойчо забравих фамилията му, много отзивчив, направи ми отстъпка от цената за стая с тераса тъй като искам да останем аз и дъщеря ми за 14 дена, но все още се колебая за дните кога да отидем , заради празниците които предстоят Май месец, мисля за периода 7-21 май да сме там.

Искам да питам , ако отидем по рано например 15.04-30.04 времето дали ще е хубаво?
  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 02 мар 2013, 16:16 от meamea

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 759

И ние сме там по това време от 27.4-11.5 ще сьм там с децата.Да собственика ти се е обадил наистина е много отзивчив (то и за това за 5 пьт отивам).Мин.година бяхме по това време което питаш за април месец и беше средно времето малко повечко ни валеше не е силен дьжд ама си валеше и в интарес на истината нито ден не бяхме по кьси рькави или по блузи докато предната година бяхме пак от 27.4.2011 и времето беше повече от прекрасно топло и по сандали ходихме.
Стаите са добри като цяло си заслужава и пред хотела има за хапване не прьв поглед мизерно заведение но готвят вкусно и цените са повече от смешни и народни.

# 144
  • Мнения: 13
katerinia Не те ли притеснява това, че от 01.05 до 06.05 ще са почивни дни? Правят ли процедури през това време на децата newsm78? Аз искам да избегна тези дни, защото си мисля, че няма да има процедури Thinking

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 759
katerinia Не те ли притеснява това, че от 01.05 до 06.05 ще са почивни дни? Правят ли процедури през това време на децата newsm78? Аз искам да избегна тези дни, защото си мисля, че няма да има процедури Thinking
Ми не ме притеснява даже е много хубаво.Градьт е пьлен има разни програми на площада и като цяло седмица след Великден е празника на града(1 четвьртьк след Великден) и пак е интаресно.
Санаториума си работи и си правят процедурите не се притеснявай.
А по принцип и в поликлиниката правят процедури.Но ние сме само на климатолечение така че не се сьобразявам с това но те работят спокойно.

# 146
  • Мнения: 13
Ние ще имаме и процедури, а ще ходим за първи път , за това не знам дали по време на празниците ще има кой да ѝ прави процедурите. Иначе повече ме устройва да съм и аз в периода 27/28 април до 10/11 май.

# 147
  • Sofia
  • Мнения: 759
Ние ще имаме и процедури, а ще ходим за първи път , за това не знам дали по време на празниците ще има кой да ѝ прави процедурите. Иначе повече ме устройва да съм и аз в периода 27/28 април до 10/11 май.
Има разбира се то си е болница за доболнично лечение.Има си доктори които си дават дежурства нали е пьлен санаториума точно по това време.
http://www.rehabilitation.bg/bg-filiali-sandanski.php
тук има телефоните на санаториума за успокоение питай ама ще видиш че работят.

# 148
  • В.Търново
  • Мнения: 6 736
За тези процедури изисква ли се направление някакво от джипито или се плащат?

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 759
За тези процедури изисква ли се направление някакво от джипито или се плащат?
Една стр. по напред ги описвахме.Не заплащат се от 2,3-5лв.Инхалациите са по евтини 2-3лв а най скьп е магнита за грьдният кош и водните процедури.
За вьзрастен може по пьтека.

Общи условия

Активация на акаунт