Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 281
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 283
Ние също си запазихме стая в Томас палас за тази година. Точно за паркинг питах собствениците и ми казаха, че винаги имало свободни места пред хотела. Дано е така  Naughty.

# 46
  • Някъде там
  • Мнения: 16 086
Записче да следя новости около любимата ми дестинация.

# 47
  • Мнения: 537
Явно никой няма да ми отговори за хотела, ами да попитам поне дали има басейни с минерална вода, в хотел или извън, които не са по 10-15 лв на човек? Иначе ние май се спряхме на апартамент. Хем по-евтинко, хем по-самостоятелно някакси, а и повече дни ще можем да останем. Разучила съм заведенията, но не разбрах сега тази година как ще са цените на басейните, а моите жаби много държат на място за плуване или киснене поне Simple Smile Благодаря предварително.

# 48
  • Мнения: 283
Цитат на: antena в Пон., 27 Авг. 2012, 19:05
Цитат на: Сисссс в Пон., 27 Авг. 2012, 15:40
Цитат на: antena в Пон., 27 Авг. 2012, 09:44
А някой да е ходил в TIME OUT? Резервирахме там, изгодна оферта с ваучери, но ми изглежда малко извън града и ми е интересно да чуя отзиви най-вече за локацията, понеже сме без кола...

Хотелът е на Поленишки път.Това е на около километър-два от Интерхотел Сандански,ако това може да ти е някакъв ориентир! Peace

Благодаря за отговора!
Все още ми е  трудно да се ориентирам обаче. Най-вече ме интересува дали ходенето до града и до парка е дълго за пешаци с детска количка, стръмно ли е, черен ли е пътят - в смисъл има ли камънаци, в гора ли е, прекалено изолирани ли ще сме от цивилизацията?

Не е в гора, на нормален път си е и е по-малко от километър. Има и тротоар. Медите са малко по-нависоко от "Time out"/може би колкото от града до него, толкова и от "Time out" до Медите/. Това е пътя от Сандански за с. Поленица. "Медите"  си е почти в Поленица, а селото е на 2км. от Сандански. По-нататък се продължава за "Св. Врач"/Резиденцията, която аз също не препоръчвам/. Можете да се придвижвате пеш до "Time out", но е на баир, изкачването си е изкачване. Хотела е на около 5 години мисля.  Отзиви не съм чувала, никой познат не е отсядал там.

# 49
  • Kozloduy
  • Мнения: 14
Явно никой няма да ми отговори за хотела, ами да попитам поне дали има басейни с минерална вода, в хотел или извън, които не са по 10-15 лв на човек? Иначе ние май се спряхме на апартамент. Хем по-евтинко, хем по-самостоятелно някакси, а и повече дни ще можем да останем. Разучила съм заведенията, но не разбрах сега тази година как ще са цените на басейните, а моите жаби много държат на място за плуване или киснене поне Simple Smile Благодаря предварително.
Здравей,тази година правят ремонт на градския басейн,който е с минерална вода има и детски и сигурно няма да работи. Басейн има в хотел "Панорама" с топла вода,външен нямат закрит пускат и други да го ползват близо е до парка на баир се пада хотела.

# 50
  • Мнения: 537
Явно никой няма да ми отговори за хотела, ами да попитам поне дали има басейни с минерална вода, в хотел или извън, които не са по 10-15 лв на човек? Иначе ние май се спряхме на апартамент. Хем по-евтинко, хем по-самостоятелно някакси, а и повече дни ще можем да останем. Разучила съм заведенията, но не разбрах сега тази година как ще са цените на басейните, а моите жаби много държат на място за плуване или киснене поне Simple Smile Благодаря предварително.
Здравей,тази година правят ремонт на градския басейн,който е с минерална вода има и детски и сигурно няма да работи. Басейн има в хотел "Панорама" с топла вода,външен нямат закрит пускат и други да го ползват близо е до парка на баир се пада хотела.

Ясно. Аз разбрах за ремонта, ама викам дали няма и друг градски Simple Smile А имаш ли представа как са цените? В смисъл под 15 лв на човек в хотелите има ли?

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 756
Явно никой няма да ми отговори за хотела, ами да попитам поне дали има басейни с минерална вода, в хотел или извън, които не са по 10-15 лв на човек? Иначе ние май се спряхме на апартамент. Хем по-евтинко, хем по-самостоятелно някакси, а и повече дни ще можем да останем. Разучила съм заведенията, но не разбрах сега тази година как ще са цените на басейните, а моите жаби много държат на място за плуване или киснене поне Simple Smile Благодаря предварително.
Здравей,тази година правят ремонт на градския басейн,който е с минерална вода има и детски и сигурно няма да работи. Басейн има в хотел "Панорама" с топла вода,външен нямат закрит пускат и други да го ползват близо е до парка на баир се пада хотела.

Ясно. Аз разбрах за ремонта, ама викам дали няма и друг градски Simple Smile А имаш ли представа как са цените? В смисъл под 15 лв на човек в хотелите има ли?
Има градски басейн веднага след езерото в парка на който преди година две му правиха козметичен ремонт и сега ще си работи.В Австрииският хотел имаше отстьпки за децата ама за големи си беше 15лв.В Св.Никола беше май по 10лв.Както по нагоре сьм писала всички са сьс минерална вода и в парк хотел Пирин сьщо а и в Медите и водата в детския е даже сьвсем топла 37-39градуса като в Австрииският.

# 52
  • Мнения: 194
Има градски басейн веднага след езерото в парка на който преди година две му правиха козметичен ремонт и сега ще си работи.В Австрииският хотел имаше отстьпки за децата ама за големи си беше 15лв.В Св.Никола беше май по 10лв.Както по нагоре сьм писала всички са сьс минерална вода и в парк хотел Пирин сьщо а и в Медите и водата в детския е даже сьвсем топла 37-39градуса като в Австрииският.
[/quote]
от информацията във форума, бях останала с впечатлението, че водата в Медите не е минерална и даже във вътрешния басейн е доста хладка ...  някой може ли да каже каква е действителността в момента, защото съм резервирала за края на февруари, а цената не ми се връзва много изгодна като за студен басейн през зимата  Mr. Green На път съм да се откажа  Thinking

# 53
  • Мнения: 537
Катерина, благодаря ти много за информацията Simple Smile Сега остава да намерим и място за спане... Joy Оказа се, че апартамента, който си бяхме харесали е резервиран до края на юли, а ние искахме юни. Май ще се спра на Свети Никола все пак, ако имат апартаменти, защото имат доста добри пакети за дълъг престой. Излиза, че за 7 нощувки е същото  като за 10 в апартамент, само дето в хотела ти е включен басейн, закуска, салатен бар и няколко процедури. Ще се почудя още малко и ще запазвам, че да не отървем и там датите.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 756
Има градски басейн веднага след езерото в парка на който преди година две му правиха козметичен ремонт и сега ще си работи.В Австрииският хотел имаше отстьпки за децата ама за големи си беше 15лв.В Св.Никола беше май по 10лв.Както по нагоре сьм писала всички са сьс минерална вода и в парк хотел Пирин сьщо а и в Медите и водата в детския е даже сьвсем топла 37-39градуса като в Австрииският.
от информацията във форума, бях останала с впечатлението, че водата в Медите не е минерална и даже във вътрешния басейн е доста хладка ...  някой може ли да каже каква е действителността в момента, защото съм резервирала за края на февруари, а цената не ми се връзва много изгодна като за студен басейн през зимата  Mr. Green На път съм да се откажа  Thinking
[/quote]
Ето тук може да прочетеш сьщо доста отзиви
http://www.trivago.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81 … D0%BD%D0%B8%D1%8F
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=272713.0


Имa много сайтове кьдето да се прочетат мнения освен вьв форума виж и в
http://www.booking.com/hotel/bg/apart-medite.bg.html?sid=b942318 … ash-blockdisplay4
И ЕТО ТУК;http://www.booking.com/hotel/bg/hotelmeditesandanski.bg.html?sid … ash-blockdisplay4

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 07:56 от katerinia

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 797
Привет Party и аз да се запиша, запътили сме се за Сандански, аз от дете не съм ходила, искаме да е змарт, разглеждам офертите с ваучери и се чудя за Медите, имам лош опит с ваучер и не ми се рискува. Та въпроса ми е има ли по-различно отношение. Яденето там не е от значение, но разбрах, че сухата закуска била много суха   newsm78

# 56
  • Мнения: 47 996
Искам да попитам за отзиви за Томас палас

# 57
  • София
  • Мнения: 49
Здравейте Simple Smile
3-5.02.2013г. бяхме в хотел Медите с включена закуска на блок маса. За хотел 4 звезди можеха да се постараят още от гледна точка на разнообразие на закуската. Кафето беше отврат, но май навсякъде безплатното е така. Стаята страхотна, персонала също, басейна не мина 30 градуса, но ни хареса, тъй като ставаше за плуване. Недостатък е отдалечеността от парка и центъра, трябва да се слиза с колата.
Да похваля ресторант Сандански хан - огромни порции, ужасно вкусно, цени - средни, даже ниски за порциите, които сервират. За всяко хапване ходехме там Simple Smile
За следващия път съм хвърлила око на хотел Св.Никола Simple Smile

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 797
Много благодаря за споделеното:)

# 59
  • Мнения: 468
И ние мислим за Сандански през пролетта. Хотел Пирин много отдалечен ли е от от парка? Въздуха там оказва ли същото лечебно действие или да се насоча към хотел в града? Търся нещо с минерален басейн-външен и вътрешен.   

Общи условия

Активация на акаунт