"Три рози за Ева" или "Страсти в Тоскана" както е преведено на български.

  • 128 609
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Да това е първи сезон, а в момента се снима втори сезон, който ще излезе през есента в Италия, а при нас не се знае кога.  Confused
На мен също ми харесва Едуардо, а също и Алесандро и Бруно Blush
Случайно разбрах кой е убил Лука Монфорте и много се шокирах(но няма да издавам).
За съжаление между любовта и омразата има тънка линия, която лесно може да се прекрачи.
И въпреки че Едуардо ми е много сладък, някакси не го виждах в по-силна връзка с Аурора. Радвам се че най-сетне Алесандро и Аурора са пак заедно Praynig, но докога ли? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 0
Стана ми мъчно за Едоардо. Въпреки, че си беше ясно, че не е в сърцето на Аурора.
Аз не съм гледала първите епизоди и съм пропуснала началото. Никъде не мога да ги намеря, пък дори и без превод. Ако, някой знае къде мога да ги гледам, моля, помогнете.  Praynig
А, доколкото разбрах, в живота Анна /Аурора/ и Франческо /Бруно/, са гаджета. Heart Eyes





Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 14:10 от urtica

# 17
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 479
 Hug Боже,де съм бляла че не  съм видяла темата! ooooh!

Много ми хареса,много! Тъй запленена оставах след всяка серия.Ана Сафрончик я познавам от Елиза
а Паола Питагора от Инкантесимо. За Лука Уорд-тоя човек ако някога изиграе ролята на добър герой би се провалил,според мен,ми те все лошите му пасват най-добре.
Из италианските сайтове четох че Лука Капуано се е оженил лятото,след ролята си в Чентоветрине-
сериала Търговски център,който вървеше и у нас преди много време.Приятелката му има дете от предишен брак.А Ана Сафрончик имаше връзка с Джулио Берути, по времето на Елиза.
И другите са ми супер готини,затова като имате инфо,давайте!
Сега сериала на същата компания дето мина, с Алесандро Прециози и Ана Вале,пак хубав,но не
като `Розите`.

Една съфорумка,Тупарова,тя е по италианските афери Mr. Green Hug дано да се включи с
новини.

# 18
  • Мнения: 5 462

Само да спомена че има тема за италиански филми и сериали , а защо не и итал. предавания .
Надявах се да се включат повече фенове в нея .

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=654006.75
Може ли да се обединят тези две теми?Някой знае ли как би могло да стане това ?

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 18:36 от Markrit

# 19
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Аз си изтеглих първите 6 епизода(по италиански-демек около 12 епизода), но са с италианско аудио и няма субтитри, някой ако може да ги преведе
ето линк
 http://www.ahashare.com/torrents-search.php?search=Le.Tre.Rose.Di.Eva
http://DMCA-removal-from-Google/torrent_details/396522497/?tab=summary

# 20
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
как качвате снимки, аз нещо немога Embarassed

Последна редакция: ср, 13 мар 2013, 18:12 от Wiktoriana

# 21
  • Мнения: 0
 Wiktoriana, благодаря много за линка      bouquet . В момента си ги свалям и ще ги гледам с най-голямо удоволствие.

 А снимки се качват, като кликнеш на втората иконка вляво, на долния ред, там където една червена стрелка сочи нагоре и пише " Ново!"
След това кликваш по средата и си поставяш снимчицата. За да провериш дали всичко е наред, натискаш " Предварителен преглед". Успех.

# 22
  • Мнения: 0
Сега, когато изгледах всички епизоди, оттеглям симпатиите си към Едоардо. Само като визия продължава да ми харесва.  Laughing

# 23
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
На мен Алесандро по ми харесва  Crazy
много ме дразни майка им - как не се трогна от нищо, прави нещата така, че децата й да се отчуждат един от друг и да се намразят.
Егати студенокръвната к....ка #Cussing out
След днешния епизод: остава сега Аурора пак да се върне при Едуардо и ще ми станат малко "сапунени"- но пак ще ги гледам  де  Heart Eyes

# 24
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Heart Eyes

# 25
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35

и още една с Алесандро-Роберто Фарнези.

# 26
  • Мнения: 0
Да, и Роберто (Алесандро) ми харесва. Особено като по-млад е бил трепач.  Heart Eyes
Сериалът е приятен за гледане и защото не е прекалено дълъг, няма пълнеж, за да стават повече епизоди. Освен това, персонажите са в голяма степен достоверни. Майката на Едоардо и Алесандро наистина е ужасна. За съжаление,  и в живота има такива жени, които провокират съперничество, стигащо до омраза у децата си, вместо братски чувства. Тя, затова и дъщерята е така объркана, направо си е лудичка.
Лаура, Теса,  също са типажи, които се срещат често.

Ето го и Лука Капуано.


   




 

# 27
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Ей, тая Виола голяма психарка ще излезе! Остава сега да убие и Аурора Close
А Лука Капуано има много хубави очи Heart Eyes

# 28
  • VelikoTurnovo, Bulgaria
  • Мнения: 35
Свърш и и и и и и newsm45 newsm45.
Дано го повторят пак някой ден.
Гледах едни снимки от заснемането на 2ри сезон и никъде не видях Аурора, май ще я убият във 2ри сезон и имам догатки кой ще е убиеца й Twisted Evil
Дано скоро го гледаме в БГ. Praynig

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен. Скоро случайно попаднах на сериала - даваха го следобед по ТВ 7. Много ми хареса, но не мога да го гледам по тв-то, търсих и в нета, но нищо не намерих. Надеждата ми е във вас, ако някои знае дали може да се изтегли от някъде  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт