"Три рози за Ева" или "Страсти в Тоскана" както е преведено на български.

  • 128 576
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 462
Здравейте и от мен. Скоро случайно попаднах на сериала - даваха го следобед по ТВ 7. Много ми хареса, но не мога да го гледам по тв-то, търсих и в нета, но нищо не намерих. Надеждата ми е във вас, ако някои знае дали може да се изтегли от някъде  Simple Smile
Питай тук .
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=808257.450;topicrefid=20

# 31
  • Мнения: 3
Записвам се, за да следя темата.

# 32
  • Мнения: 5 692
Търсих тема за сериала и попаднах от търсачката тук, но така като гледам се е коментирало, когато са го давали по друга ТВ. Аз сега попадам на сериалчето и то за мен е ново. Мнооого ми хареса - следя го с интерес и жалко, че явно няма последователи за коментиране  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 408
Има, има. Гледам сериала по Нова и много го харесвам. По-късно ще се включа с коментар.

# 34
  • Мнения: 5 462
Има, има. Гледам сериала по Нова и много го харесвам. По-късно ще се включа с коментар.
по бтв , не по нова

# 35
  • Мнения: 5 692
Да верно, че е по БТВ  ooooh!. Аз заради този филм да си пускам БТВ-то и накрая да объркам  Laughing.
Е радвам се, че ще се посъберем последователи.
Според вас, майката на Алесандро ли е убийцата? Поне кадрите натам ни насочват...


П.П. Ох, сега видях, че не съм писала аз затова, че филма е по Нова, но тъй се припознах, щото и аз за към нея ТВ клонях   Laughing

# 36
  • Мнения: 3
Майката на Алесандро не е убийцата. Убийцата е Виола, която е имала отношения с бащата на Алекандро.

# 37
  • Мнения: 5 692
Майката на Алесандро не е убийцата. Убийцата е Виола, която е имала отношения с бащата на Алекандро.
Абе момиче .... така ли се пише такава информация. Ти за скрит текст чувала ли си? Та аз прочетох досега изписаното, което е отпреди 3 години и момичетата ни бяха спестили тази информация  ooooh!. Очаквах да си коментираме, да предполагаме, а ти така го изпляска  Crazy

# 38
  • Мнения: 1 408
И аз това влизах да напиша. Моля, който го е гледал преди, да ползва скрит текст или изобщо да не пише какво ще стане в следващите серии.

# 39
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 311
Много се радвам,че най-после мога да гледам свестен филм по телевизията.
Нещо различно от турските сериалите.


# 40
  • Мнения: 5 692
Всъщност Ева е изчезнала кога - преди смъртта или след смъртта на бащата на Алесандро /забравих му името  Embarassed, къв фен съм не знам/? И защо всъщност се е покрила?!? Аз ли нещо изпуснах в началото, че не съм разбрала  newsm78

# 41
  • Мнения: 1 408
Май преди това, но и аз не съм много сигурна дали си спомням правилно. Сега като се замисля не мога да се сетя и защо е изчезнала. Та ако някой знае, ще съм благодарна и аз да ни припомни.
П.П. Бащата на Алесандро се казва Лука  Peace

# 42
  • Мнения: 2 123
Учудващо за мен, но сериалчето доста ме харесва! Heart Eyes
А коя беше Виола, жената на големия брат ли?

П.П. Много красиви артисти са подбрали!

# 43
  • Мнения: 5 692
Да, жена на Алесандро - големия брат и дъщеря на Камерана.

Честно казано не очаквах, че Едоардо наистина ще стреля по Ева. Мислех, че само я сплашва и накрая ще се изсмее презрително  ooooh!. Леке се показа в началото, леке си и остана.
А иначе .......мноооого хубав бе. Не бих му отказала. Особено в периода, в който тръпнеше по Аурора, преди да я опне на масата. На мен чак ми спираше дъха от погледите му  Embarassed

# 44
  • Мнения: 1 408
Оф, все хубави мъже в този сериал.... Embarassed Ама и тези мацки Тавиани много палави се оказаха! Поне по двама омагьосват. Аурора с двамата братя Монфорте, а защо ми се струва, че и на отчето, което го убиха, мяташе влажни погледи. Марция уж най-строгата и премерена от трите-с Матео се заигра, после с онзи, който идва да оценява виното, а сега и с Манчини. За Теса да не говорим-уж искрено обича бедното момче /забравих му името/, а пък с Камерана отиде да живее.
Не рабрах защо Ева поиска от Алесандро да каже на Аурора, че всичко между тях е свършило. Някой може ли да ми подскаже?

Общи условия

Активация на акаунт