Подготовката при нас кипи, че скоро МАРТ ще долети! Тема №10

  • 28 767
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Привет момичета! Да се запиша и аз и да изпълним темичката само с положителни емоции  Hug

Друго странно явление при мен - спряха да ми никнат косми навсякъде, където се сетя....Предполагам, че е пак от лудите хормони... Направо е изумително и се надявам като родя да не решат да навкасат и да стана Мата-Космата #Crazy

При мен спря да ми расте "мустака"  Laughing и косата вече не ми пада, но дали ще остане и така като родя Simple Smile

# 46
  • Мнения: 27
А при мен корема стана по космат и мъхест, но после пада слава богу. И предния път беше така. А коста ми преди се омазняваше мн бързо, през ден я миех, а сега може и 4 дни да изкара, няма омазняване. Голямо чудо са тия хормони!
И да ви се оплача тази вечер се престраших да се кача на кантара  Shocked и о ужас +2кг. още. Утре сутрин пак ще  се измеря, че тази вечер след вечеря беше и се нядявам поне 1 да го няма насутринта. Общо стават 9кг Sad

# 47
  • Мнения: 6
Krissu, щом така ти е казала жената, ще ти я даде, не се притеснявай. Освен нея (картата) трябва да ти даде и направление за хоспитализация.
Танита18, не се шашкай - много повече от добре са ти килограмите.
Сиана, космите при мен не спряха да растат, но понамаляха значително. Питах си козметичката, каза че е напълно нормално - хормони, какво да ги правиш  Rolling Eyes
Косата започна много да ми пада от около 2 седмици насам, иначе е хубава и свежа, но навсякъде ръся коси...много неприятно!

Аз ви казвам лека нощ и изчезвам в страната на сънищата, макар че странно за мен - не сънувам нищо  newsm78

# 48
  • Мнения: 15
Охо, нова тема Simple Smile Да се включа и аз посред нощ.

Елеонора, радвам се за добрите новини Simple Smile

Друго странно явление при мен - спряха да ми никнат косми навсякъде, където се сетя....Предполагам, че е пак от лудите хормони

И при мен е така. Забелязах го първо с веждите. Ама хормони....

Спокойна вечер, момичета.

# 49
  • Мнения: 14
И аз да се запиша в новата тема.
Бръсненето наистина е кошмарно, а и аз съм с огромен корем и можете да си представите какво е. В понеделник съм на ЖК и ще пиша как се развиваме, че отдавна не сме гледали момъка. Стискайте палци всичко да е ок, както досега. Успех на всички до края!

# 50
  • Мнения: 0
 kaffeetrmker_2 Добро утро и от мен! Да се запиша в новата темичка,предната я следях,но досега не съм се включвала:) От вчера и аз съм в 45дневния болничен и сме в очакване на малкия мъж:)
Относно покупките общо взето съм си взела всичко за моя багаж за болницата,за бебчо само дребни нещица досега сме взимали,но като влезе февруари и неговия багаж стягам:) Аз ще съм с планирано секцио по лекарски предписания,но имам 6-то чувство, че по-рано ще се появи бебо. Simple Smile
Относно обезкосмяването и аз ползвам самобръсначка и е много весело в банята:))
Хубав ден на всички мами! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 16
Добро утро Simple Smile Честита ни нова тема,само с хубави емоции и новини да я пълним!!! Hug
За окосмяването и при мен намаля  Simple Smile за другото оправям се все още,но малко трудничко hahaha Днес пак много ме боли главата,много неприятно...
Хубав ден!
Деси   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 193
Eleonora0723, не се притеснявай толкова за коремчето, поне на мен не ми казаха че е толкова притеснително, може да има и грешка в измерването. Сега бебчетата са доста големи и не могат да се измерват толкова точно колкото в началото, а разлики до +/- 2 седмици се считат за нормални. Иначе аз съм на преглед чак на 11 февруари, но мисля да отида до края на януари пак, че много време ми се вижда. Като отида ще пиша при нас какво е положението.

# 53
  • Мнения: 2 843
Добро утро  Hug
Радвам се, че темата ви харесва  Hug
Аз спах добре, сега пия кафе и получавам невероятно силни удари в слабините  Mr. Green Мисля, че доста е заякнала беба, ще я видя чак на 28, а и още не се е обърнала. Имаше едни упражнение за обръщане на бебчо, като ги издиря ще ги постна  Simple Smile
Аз свикнах с моите стрии, преживях го  Mr. Green Още мажа всеки ден, надявам се да избледнеят и да се свият  Praynig
И аз действам на опипване с бръснача и колкото се виждам в огледалото.
На мен от хормонките пък спряха да ми излизат пъпки, косата ми не пада и се омазнява по-малко. Направо е много яко така, струва си заради другите неразположения като- киселини, болки в костите и стрийките  Mr. Green
Хубав съботен ден!

# 54
  • Мнения: 22 437
Добро утро от мен. )

За окосмяването, аз по принцип нямам много, та не съм забелязала намаляване. А и като не виждам нищо, не мога да преценя...)
Но пък имам друг проблем, по рамената, гърба и дори по деколтето ми излизат едни ужасни, гадни пъпки. Направо се побърквам. Точно между ключиците чак рана съм си направила от една....(((( Такова чудо никога не ми се е случвало.
Косата, много падаше по едно време, сега спря....
Надявам се да не започне да пада пак след раждането, че от предишното останах с на половината коса....а сега, хептен ще оплешивея....)

# 55
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен.
Току що се събудих. Много ми е трудно ве4е обръщането през нощта,не мога да си намеря място,мъжа ми е постоянно на ръба на леглото и даже каза,4е ще се мести в хола. Много ми е жал,но какво да направя? Cry
За стриите-нямам нито една ЗА СЕГА. Мажа се всеки ден само ве4ер с Био-оил.Но пък целулит си имам колкото искате. 
tanita18 +9кг са нищо на фона на мойте +20 и отгоре. Не се шашкай,ще ги хвърлиш още в болницата.Аз да му мисля.
Космите и на мен ми намаляха и косата спря на цяло да ми капе.

# 56
  • Мнения: 242
Здравейте момичета!
Да не пропусна и аз да се запиша в новата темичка, Деси супер си Grinning
На мамите, които са в официален болничен, честито! Моят е от 02.02, но тъй като е събота ще го взема на 04.02. Тогава ще гледаме и бебка и влагалищен секрет ще взимат. Иначе сега в понеделник съм на тонове и нямам търпение да я чуя  Grinning
Вале, чесит брак, да сте заедно и да посрещате всички предизвикателства на живота дълги години!
Хубав снежен /поне при нас/ ден ви пожелавам!

# 57
  • Мнения: 2
Добро утро  kaffeetrmker_2 Много хубава тема   bouquet Аз в началото на бременноста се окосмих повечко по корема,казват ми че ще се махнат като родя. Praynig А за стриичките имам 3-4 по гърдите,а се мажа редовно.Вече ги прежалих гърдите,но дано не се появяват пове4е че.. #Crazy

# 58
  • Мнения: 62
Добро утро  preggo
От 2-3 дни тичам по задачки и не мога да ви изчета. Ние сме добре, вече в 45-дневния болничен. Вчера бях на запис на тоновете. Всичко е наред, въпреки, че в началото се размърда човечето и му се ускори пулса та се стреснах малко, но док каза, че всичко е ок.
При мен окосмяването не мисля, че намаля, а по-скоро се забави растежа на косъмчетата. Иначе обезкосмяването си е една доста изморителна дейност  Grinning
Видях, че и секса сте обсъждали. При нас от поне 2 месеца никакъв го няма. Тати го е страх да не направи нещо на бебчо и отказва.
Хайде хубав ден от нас   bouquet

# 59
  • Мнения: 2
Добро утро!
Ехх това обезкосмяване, много трудно стана и при мен... Преди краката си ги обезкосмявах с епилатор,но сега ми е много неудобно и сега са станали ужасни   newsm45 Мисля да отида на коламаска.
Отдолу действам по спомени със самобръсначка. Косата ми пада и почти нищо не остана, но гледам нови косми са се заформили и растът. Вчера си купих ампули против косопад на Линеа Био и ще си правя по 3 на седмица, това е за интензивно третиране.
И дано новопоявилите се косъмчета по корема да опадват както казахте,че изобщо не ми се нравят.
За щастие стрии все още нямам, но едва ли ще ме пропуснат.
 Вие с какво се мажете че не помага? Въпреки че си зависи и от кожата,понякога казват с каквото и да мажеш пак се появявали Sad
 Аз съм с Палмърс маслото обаче, иначе и крема с помпата го имам но от време на време го ползвам. Искам да ви го похваля,просто е вълшебно!

Общи условия

Активация на акаунт