Подготовката при нас кипи, че скоро МАРТ ще долети! Тема №10

  • 28 763
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 455
Честита ни нова темичка! Simple Smile
Искам да пожелая на всички в нея да се пишат от хубави по-хубави неща!
Деси, благодаря за темата.  bouquet

# 31
  • Мнения: 22 436
Здравейте и то мен в новата тема. )))

Аз почти през ден се бръсна, така че изненади в болницата се надявам да няма и този път. )
Като ме приеха предния път и сутринта една сестра идва с бръснача - "о, ама вие нямате нужда, чудесно". ))) Викам си на акъла, точно пък щях да те оставя да ме жулиш с тази един господ знае от къде извадена самобръсначка. )

Аз още си се мотая и никакъв багаж за болницата не съм правила, но дори и да ме изненада бебока пак, сега поне знам какво ми трябва, та ще съм по-подготвена от предния. ) Несесера с тоалетни принадлежности само ми е готов. )

За мерките на бебоците, много добре са на всички така като чета. ) Аз все сравнявам теглото с което се роди щерката с това, което сега вие тук пишете и наистина си е ок. )
И аз в понеделник съм на ехограф, да видя как вървят нещата. )

# 32
  • Мнения: 37
Да се запиша и аз в новата тема, предната половината я изпуснах. И аз вече си взех 45-дневния болничен. А някой знае ли кога се издава тази обменна карта, или там както се казва, моята АГ каза, че ще ми я даде 1 м. преди термина- тоест на 03.02, а пък аз си мислех, че се дава и тя заедно с болничния. Иначе преди ви бях споделила, че се притеснявам, че ми е много малък корема, но АГ ме успокои, че всичко ни е наред и си вървим както трябва. Може би това, че съм по-висока (179 см.) е фактор, не знам. Ние решихме утре за първи път най-после да излезем и да започнем да купуваме разните неща за бебето. До сега само събирах идеи, 90 % от които са благодарение на вас. За секса и при нас е мираж от септември някъде, от както започнах да получавам контракции, а пък сега с тази скъсена шийка, абсурд. На мъжо нищо му няма и да постои малко на сухо Grinning Хайде лека вечер от мен и много усмивки Simple Smile

# 33
  • Мнения: 62
Запис и от мен.Да напълним и тази темичка само с хубави новини   bouquet

# 34
  • Мнения: 20
Много хубава темичка , благодаря ти desikad !
Ние с бебчо сме добре, много рита моето мъниче и все на едно място, много стрии ми се появиха там, мажа с какво ли не , но няма отърване, така ме е яд, но какво да се прави.

В четвъртък съм на преглед, нямам търпение да видя расте ли бебчо.
Купих и аз някои неща вече, дрешки мн сладки съм взела, помпа за кърма, стелиризатор и хавлийки, но като гледам списъка  нищо не съм купила . Креватче си харесах едно от тези със шкаф отстрани за повиване, бяло , свекървата ще го купува и иска да е лилаво , защото такава ни била спалнята, но за момче мисля че бялото е по- хубаво и няма да се разберем, тя постоянно гледа из магазините розови и лилави дрешки, казва че само такива ще купува на бебчо  Grinning Grinning
 Лека вечер коремчета , малко ни остава , скоро ще си гушкаме бебчетата  Hug

# 35
  • Мнения: 6
Здравейте коремчета и от мен, хайде  и аз да се запиша в новата тема. Вчера бях на преглед, взех си 45-дневния болничен, следващият път за преглед е след две седмици. Бебето е с главата надолу. Покупките ще ги правя след 01.02. Имам някой неща от каката, но повечето тогава ще си ги набавя!
Лека вечер и от мен и благодаря за хубавата темичка  bouquet

# 36
  • Варна
  • Мнения: 912
и аз днес бях на жк, вече сме 2400  Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 423
И аз съм горе-долу на финала с покупките. Остават ми дребни неща като превръзки и памперси. Количката ще я мисля до раждането, не мога да реша коя искам. Имам кошница за кола и слингове, не е проблем.
Елена, много странна тази жена, как розово и лилаво на момче  newsm78 ?

# 38
  • Мнения: 1 144
Да се запиша и аз. Хубав уикенд, момичета!

# 39
  • Мнения: 385
Здравейте и от мен! Hug
Чудесна нова тема Деси!  bouquet
Честито на Валевита!Желая ви дълъг и щастлив семеен живот!
За обезкосмяването-аз си ходя на кола маска и добре че,защото като ви слушам си е цяло приключение  Crazy
Много ви се радвам като споделяте колко са пораснали бебчетата,аз няма как да разбера-колко тежи или колко е дълга бебка,защото на Жк само слушаме тоновете и ми мерят корема с метърче.Тук даже като се роди бебето не го мерят колко е дълго,само колко тежи! Иначе ние сме добре.Имам чувството,че на бебка и утеснява,защото вече не ме ритка така силно,а по-скоро сякаш се върти и изкача лакътче или петичка  Heart Eyes
Лека вечер,момичета!

# 40
  • Мнения: 22 436
Уффф, на мен ми се появи един гаден сърбеж в областа под пъпа. Аз си имам доста чувствителна кожа и от най-малкото нещо се раздразва, но сега се чудя дали да се намажа с крема, който по принцип ползвам....

Отделно....имам нови стрии. (((( едни грозни, лилави са се разпънали....особено от едната страна. Направо трагедия. ((( а реших, че ще се размина само със старите. (

# 41
  • Мнения: 0
    waterlilia aз мн се притесних ти кога си пак на лекар аз на 4.02 ако си преди мен пиши как върви вашето коремче

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Hug
Чудесна нова тема Деси!  bouquet
Честито на Валевита!Желая ви дълъг и щастлив семеен живот!
За обезкосмяването-аз си ходя на кола маска и добре че,защото като ви слушам си е цяло приключение  Crazy
Много ви се радвам като споделяте колко са пораснали бебчетата,аз няма как да разбера-колко тежи или колко е дълга бебка,защото на Жк само слушаме тоновете и ми мерят корема с метърче.Тук даже като се роди бебето не го мерят колко е дълго,само колко тежи! Иначе ние сме добре.Имам чувството,че на бебка и утеснява,защото вече не ме ритка така силно,а по-скоро сякаш се върти и изкача лакътче или петичка  Heart Eyes
Лека вечер,момичета!

Кофеин аз имам доста приятелки,които са раждали тук и на всички са им премерили бебчетата на дължина когато са ги родили. Може би пак всичко е до район и болница. Но ако не ти го премерят винаги можеш да ги помолиш и няма да откажат.


# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, едва успявам да навяксам с четенето и аз... Да се отчета и аз- все още ходя на работа, а 45 - дневния ми е чак на 12 февруари, дано устискам дотогава Simple Smile Иначе - при мен болежките са аналогични, пъшкам като започна да си обувам обувки, за обезкосмяването - и с огледало не успявам и е доста забавно... Иначе-не съм решила още къде ще раждам, но бебето все още си е напречно /поне така усещам ритниците/ и дано не се наложи секцио... Друго странно явление при мен - спряха да ми никнат косми навсякъде, където се сетя....Предполагам, че е пак от лудите хормони... Направо е изумително и се надявам като родя да не решат да навкасат и да стана Мата-Космата #Crazy Решила съм да посетя и лекар, който изражда, защото моя си е само гинеколог и май не ги чува много нещата-досега само на ехограф ме е гледал и като ви чета-никога не ми е казвал нищо за плацента, за степени, за калциране, за водите... Да не говорим, че корем не ми е мерен нито със сантиметър, нито тонове са слушани.... Нищо... Та би трябвало лекар, който изражда да може да ми даде инфо за тия неща, защото са важни като цяло... Иначе-желая ви лека вечер от мен и само положителни мисли  bouquet

# 44

Общи условия

Активация на акаунт