Подготовката при нас кипи, че скоро МАРТ ще долети! Тема №10

  • 28 762
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Хоп и аз в темичката!Благодаря Деситка!
Вчера си взех 45-дневния и бях на 3-то последно 3Д.Бебка е чудесничка 40см,2400гр,отговаря точно на седмицата и деня,продалжава да си е надолу с главата и обърната с лице на ляво,перфектна за нормално раждане.Много съм щастлива!
Хубава вечер момичета!Пазете се  Hug   bouquet

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
дзаккккк и аз успях да долетя..  bouquet честита нова темичка... newsm44

# 17
  • Мнения: 34
Привет, момичета!  Hug
Аз съм ок, преди няколко дни направих консултация с ортопед и ми каза, че сколиозата, която имам (10-15 градуса) не е показание за секцио. Сега остава да го обсъдя и с лекарката ми, да видим какво ще каже и тя.
Хайде, хубава вечер!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 107
Деси, благодаря за темата.
И аз днес бях на ЖК. Бебчо е 1800 гр., мама + 8.8 кг., обърнат е с главата надолу, но за момента лицево прилежание. Плацентата се е калцирала на места, което е признак за остаряване и според лекарката няма да дочакаме термин. На 1.2 излизам в 45-дн. болничен и започват да ме следят на 2 седмици, за доп. заплащане не е ставало въпрос.
За болничен никога нищо не съм плащала.
За секса- определено  не е както преди да забременея, и двамата малко ни е страх, но не е и да сме спрели. Доколкото знам, не е хубава партньорът да свършва вътре, защото това влияе на шийката, през 9 месец вече може, и лекарката ми го потвърди.

# 19
  • Мнения: 3
котенца, искам да попитам (не да попипам) кои мами от Варната ще ходят на  отворените врати на ОБ на 31 -ви ?

# 20
  • Мнения: 367
Ето ме и мен в новата темичка. Hug
За бръсненето и аз карам с бръснача,но много трудно вече.
За секса...няма с кого  Mr. Green Мъжо се връща към 7-8 февруари,дотогава нямам мнение по въпроса. Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 293
И аз да се запиша в новата тема:)
  bouquet Деситка
С това бръснене ми е страшна мъка,но няма начин.
Чудесни новини от мамите върнали се от преглед:)

# 22
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Здравейте! И аз да се запиша в новата тема.  Относно обезкосмяването там отдолу  newsm57 мъка голяма,огледалото се запотява и карам на посоки,дано само някой ден да не се заколя иначе каквото стане кофти е само като се ходи на преглед тука има,тука няма  hahaha

# 23
  • София
  • Мнения: 114
Благодаря за новата темичка Hug
За бръсненето е така...на пипане ..като стане време за болницата ще си викам мъжа да помага (предпочитам да е той отколкото някоя мед. сестра Rolling Eyes)
Проблема с обуването да ви кажа е доста по мъчителен Peace

# 24
  • Мнения: 105
спомням си когато отидох да раждам. Понеже коконата ни изненада и спешно трябваше да се отреагира. Не ми беше готов багажа за болницата, аз не бях готова за раждане. В бързината в банята съм се справила някак си, но след като родих успях да видя част от творението си.Чудех се да се смея или да плача. Иначе и на мен сега ми е мък в кабината. Нищо не се вижда. То аз едва се завъртам камо ли пък стойки да чупя, но на принципа на напипването...
Преди отиването за раждане ще хвърли 1 око мъжо, че не искам ако имам фатален пропуск да ме стържат на сухо в болницата

# 25
  • Мнения: 0
Деси благодаря за темичката,а заглавието е чудно Simple Smile
Както казах се обезкосмявам с машинка пред огледалото,но не и в банята.Може и да е смешно,но слагам една кърпа на пода,взимам едно голямо огледало и действам. Иначе в болниците тук няма изискване да сме обръснати,на никой не му прави впечатление.Пълно е с космати индийки и пакистанки,ние нищо не сме  Grinning.Аз го правя за себе си,защото ми е неприятно.
За секса-не мога да го мисля мъжа ми,така и не се престраших,може би ще пробваме в деветия накрая хихи.

# 26
  • Мнения: 129
Включвам се и аз с благодаря за Деситка в новата темичка и ви пожелавам още радостни новини да има в нея! Нетърпелива съм и ви следя и ви моля, не пишете толкова много  Grinning, че съм на работа още и ввечер с малкия трудно ви изчитам...
Ориентирам се аз вече да избера количка и повивалник, иначе ми остава козметика, помпа и някои дребни попълнения за гардероба. Май си е време вече да се ориентираме към приключване с покупките...

# 27
  • Варна
  • Мнения: 289
Привет и от мен! Влизам само да ви изчета и да се запиша, че много бързо напреждате и ви изтървам дирите.
Виждам че всички удържаме положението, кой с повече кой с по малко болежки тук и там, важното е че всички сме на линия. Добре дошли на новозаписалите се мами, честито на булката и пожелавам много добри новини на всички които скоро им предстоят срещи с бебоците!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 307
Хайде и аз да се цопна тук. Деси, мерси за темичката  Heart Eyes

nadi ivanova, аз ще ходя на 31.01 на отворените врати в ОБ  Grinning

# 29
  • Мнения: 6
Четох, четох и се разписвам Wink)
Вчера и ние с бебка бяхме при док. 1800 гр. тежим, по коремче и бедро вървим по-малки, фина дама ще бъде. Тоновете ни са добре, хълцаме и ние, с две думи - екстра сме Wink)
За обезкосмяването - само на кола маска ходя, цял живот...никога не съм се бръснала там долу, изглежда ми много трудно това, което правите. Аз не мога ботушите сама да си обуя, пък камоли да действам като вас.
За секса - при нас е мираж от юли... Crazy Абсолютна забрана имахме. Сега когато док ни позволи, в средата а 8 месец - моя мъж казва, че го е страх, въпреки че знае, че не може да навреди на беба. Така че - не съм компетентна изобщо, за съжаление  Flutter
Днес нашия кръщелник имаше РД и имен ден, направи 1 годинка - празнувахме с много деца и беше по-различен и хубав ден.
Вале, честито ти бракуване, радвам се за вас и много да се обичате, ей!
Добре дошли на новите мами  Hug
Наистина е хубаво, че все още няма бебоци излезнали! Бъдете здрави и най-вече спокойни и позитивни! Всичко ще е наред!

Общи условия

Активация на акаунт