Сутрешното мляко - докога?

  • 1 275
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
Докогато иска детенце Simple Smile

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Здравей,
Присъединявам се към другите - докато се буди толкова рано и го иска му го остави.
Щом те притесняват килограмите му нямали калоричността на другите хранения - давай повече плодове, зеленчуковите пюрета прави с по-малко картофи и ориз, а с повече зелени зеленчуци, не давай сладко и хляб и т.н.
Успех



Peace

Само да вметна, че детето едва ли качва от сутрешното кисело мляко, по скоро е от другите храни, които консумира през деня, позамисли се от какво качва и го замени с друго не до там калорично  Grinning

# 17
  • Мнения: 1 645
Давай му докато си го иска.
Моят до скоро(беше на 1 г и половина) си пиеше вечерното мляко,но при нас беше АМ.Сам се отказа от него.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 434
Моят син е на 4 години, вечер все още пие кисело мляко, а от сутрешното го отказах преди около половин година. Но поне съм сигурна, че дори нищо да не е ял през деня, вечер с млекото ще се засити поне малко. Детето си знае най-добре...

# 19
  • Мнения: 6 315
Моя син е на 1,7 и още пие сутрин още пие АМ. Не смятам да го отказвам.

Същото е и при Йоан Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 112
Благодаря ви сърдечно, Hug, а това за дечицата, дето са доста по-големички и още пият млекце наистина ме поуспокои. Не мисля, че храненето през деня му е в повече, защото обикновено не си изяда полагаемото от кухнята, но явно май кокала му е едър (еми май башичко си казва думата), мъжът ми е доста едър на ръст, не че е пълен. То и аз не съм много дребна, няма да прилича на гората я Joy

# 21
  • Мнения: 462
Киселото мляко е много полезно, така че, щом детето иска нека си пийва Simple Smile Моят съвет към теб ще е, щом те притесняват килограмите на детенце, можеш преспокойно през деня малко да му ограничиш другия прием на храни. Например следобяд вместо да му даваш някакви кремове, защо не пробваш с плод...от него не се пълнее, а витамините, които дава на организма са незаменими Simple Smile

# 22
  • Мнения: 218
и моето детенце си хапва всяка сутрин кис. мляко - толкова много го обича, че не смятам да го отказвам от него ... едва ли пълнее от кис. мляко щом го харесва давай му, освен това е и  полезно  Hug...

# 23
  • Мнения: 112
Да да благодаря, между другото Петенка и аз така си мислех, да си му го давам докато си го иска, но все пак ме притесняваше мисълта, че на неговата възраст обикновено децата направо попарка или там нещо друго за закуска си похапват newsm78, а Дани едва ли не два пъти закусва!?!
Креми мисля, че за крема си права. Е някой път нямам на разположение такива плодови пюрета или пък плодове, а и има нещо още по-ужасно... Детето ми нещо не ще да яде други плодове освен банани, на портокали и мандарини се мръщи ужасно и плюе, киви също и най - чудното, което е и от ябълките му се гади. Направо потръсва главата като не му хареса. Витаминките мога само със сокове да му ги набавям.Та някой път и портокаловият не му харесва, че му цедя и някоя мандарина да се подслади. Трудна работа ви казвам. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт