Любители на Котки Тема 70

  • 41 924
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 542
Момичета, в магазина до нас имаше оригинални фурминатори - за нашия Лъки беше 60лв и взех. Е няма такъв ефект!!! Просто не мога да повярвам (минутка за реклама Laughing), вижте какво свалих от него с първото ресане (и още можеше, но той не стоя много мирен):

котешки кожух

Много благодаря за съвета!

# 61
  • Мнения: 2
Моля помогнете! Майка ми е спасила един котарак от злобни кучета. В момента е в нас, но не мога да го оставя за повече от ден, два - днес и утре. Много е сладък, малко е мръсен, не успяхме да го изкъпем много добре. Личи си че е бил домашен, има хигиенни навици и е адски гальовен. Много се гушка, но има синина на коремчето което ветеринар ми каза че е от удар. Моля ви помогнете! Нямам условия да го гледам, а и мойта котка го напада..... Наистина се чувствам в безизходица! Котаракът е ангорски ! Sad

# 62
  • Варна
  • Мнения: 826
utopia, остана ли ти котка? Mr. Green Леле, засрамих се. Ние нашия Оникс изобщо не го решем, даже нямаме и четка. Embarassed

# 63
  • Мнения: 2 542
Хахха, да, остана, не сме го ощавили целия Laughing Да не говорим, че мъркаше през цялото време, докато аз се чудих реша ли го или го скубя, защото не можех да си представя, че чак толкова много козина пада Grinning

# 64
  • Мнения: 616
Моля помогнете! Майка ми е спасила един котарак от злобни кучета. В момента е в нас, но не мога да го оставя за повече от ден, два - днес и утре. Много е сладък, малко е мръсен, не успяхме да го изкъпем много добре. Личи си че е бил домашен, има хигиенни навици и е адски гальовен. Много се гушка, но има синина на коремчето което ветеринар ми каза че е от удар. Моля ви помогнете! Нямам условия да го гледам, а и мойта котка го напада..... Наистина се чувствам в безизходица! Котаракът е ангорски ! Sad

На 1ва стр има списък с групи и сайтове, където може да се пусне обява или да ти помогнат от съответната организация, свържи се с тях.

# 65
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Здравейте!
Мис Нели - безкрайно ти благодарим за честта Кичето да е лице на темата.
Тя е много добре. Два дни бях на курс и ме изпращаше и посрещаше. Хапва си, Навира се вътре със субсветлинна скорост, знае си мястото в групата и подражава на Маша във всичко. Облизва чинията за ужас на Писанчо, защото тази привилегия беше негова. Не успях а дам вътрешното хапче, ще се купува ново утре, тамън ще взема за всички.

Направила съм и много снимки, опитах се да ги смъкна от телефона, но компа ми обяснява , че нямал драйвери да отвори външната памет. Да пукна , ако знам какво означава това? Преди няколко дни имаше ,сега нямал... Ще викаме батко доктор, а вие ще трябва малко да почакате, за което се извинявам.

Ще я кастрираме, не се притеснявайте. Поздрави на всички!

# 66
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Като гледам се събрахме няколко желаещи за фурминатора - хайде, който има опит с поръчки от чуждестранни сайтове да си признае и да действаме. Да определим срок и да направим поръчката.

# 67
  • Мнения: 687
Като гледам се събрахме няколко желаещи за фурминатора - хайде, който има опит с поръчки от чуждестранни сайтове да си признае и да действаме. Да определим срок и да направим поръчката.
Не знам доколко е удачна голяма групова поръчка, тъй като сайтът е американски, т.е. ако стане поръчката над 30лв (май толкова беше лимитът, да ме поправи някой, ако знае точно), пакетът отива на митница. Освен оскъпяването с ДДС, има и разкарване доста... Евентуално е вариант май да се поръчат по няколко в отделна поръчка, така че всяка поръчка да не надвишава лимитът. Мисля, че се включваше и доставката в тази сума... Ще се радвам, ако някой по-пазаруващ се включи да разясни, за да не подведа някой...

# 68
  • Мнения: 8 163
Ада, лимитът е около $17, за да не бъде облаган колетът с мито и ДДС. Изпращането му на митница обаче зависи не само от цената, а и от размера/тежестта. Над 4 паунда отиват директно в митницата и трябва да се взимат от там. При преглед голям брой от един и същ артикул ще бъде приет като пратка с търговска цел. Предполагам, че е най-разумно да поръчвате отделно или макс. по две на пакет.

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Ако говорите за buyincoins.com, сайтът е китайски. Не мисля, че има мито. Нещата идват за 2-6 седмици. За сайта има тема в "Пазаруване от чуждестранни сайтове".

# 70
  • Мнения: 32
Когато ни спрат тока у дома не си служим със свещи и фенери откакто имаме Бейли

# 71
  • Мнения: 1 175
Когато ни спрат тока у дома не си служим със свещи и фенери откакто имаме Бейли
Еееее даже и отражения в пода  Joy  Joy  Joy

Вижте на баба ми котката Розичка каква разкошна принцеса е станала - има си и лъвска грива даже!



Знам че на такива котки е модерно да им се казва "ангорски", но ние не сме с такива претенции само заради козината, дългата козина е нормално явление и при обикновените котки  Wink Беше един проскубан оръфляк и се довлече отнякъде преди 2 години, и баба ми която преди не обичаше котки, сега като е останала сама, така й се зарадва  Laughing Сега е на баба лъвицата, и с шарения Пенчо са голяма любов (но тя нахалитетката го командва, хем в неговата къща неканена се натресе).

# 72
  • Мнения: 8 163
Вижте, вижте! Колко яко!



Дидитка, разкош!

ГалеShocked Трепач кадър, честно!

# 73
  • София
  • Мнения: 13 262
Диди, ако наречеш тази разкошна котка "ангорска", само ще я обидиш.  Laughing Ангорските са с дълга козина, но са малко проскубани. Тази е с невероятен кожух!  Heart Eyes И през лятото ли е така "облечена"? 

Гале, хубаво осветление си имате! Даже и в паркета се отразява!  hahaha

Фея, никак не е зле! Имам едни бенджамини, които май за друго не стават. Освен да ги окова в котешка катерушка. Поне да има полза от тях.  Laughing Ама вместо къщичка, долу трябва да има огромна саксия, което води до извода, че дървото от снимката е изкуствено.  Mr. Green

... но въобще не са очаровани от идеята да ги ползвам като модели и само се мъчат да ме саботират.

 hahaha  А Мъро открито показва пренебрежението си като извръща глава, за да не го снимам. Махна ли фотото и си възвръща предишната поза. Вижте с каква досада се е обърнал настрани:   hahaha



А преди това гледаше с възхищение прелитащите птички.  Mr. Green

И аз се отчитам с едно обезопасено Жабче, което се наслаждава на слънчевите лъчи на терасата

Реших, че ще видя опасана в мрежи тераса, а то - вързан котарак!  hahaha  Голям и красив мъж е станал!  Heart Eyes

Благодаря много за похвалите за зеленоокия Мъро. При определена светлина очите му наистина са с невероятен цвят. И като ги видя такива не пропускам да ги щракна.  Laughing

 Hug  за всички данъци и такси! Невероятни са! А тези, които са минали между капките - да си знаете, че задълженията си остават и се плащат по-късно заедно с лихвите.  Wink

# 74
  • Мнения: 1 175
И през лятото ли е така "облечена"?
За съжаление не, това й е само зимният кожух. През зимата всъщност по козина прилича по-скоро на персийка, а през лятото си става баш ангорка  hahaha Мисля че са "от една порода" с Женя. Ако Женя живееше навън на студа, през зимата и тя би изглеждала така. Забелязала съм че котките които не излизат навън (дори и на балкон) нямат различни одежди през сезоните, но тези които излизат определено изглеждат различно през зимата и лятото. Оная черната котка която гледахме преди Богданка, която си беше късокосместа, излизаше навън само до тоалетна и да се поразходи, но определено си имаше зимен кожух - ставаше двойно по-голяма и много пухкава и накокошинена. Докато Богданка (и другите "вътрешни" котки на приятелите ми) си изглеждат еднакво целогодишно. То си има и логика де, ако вътре винаги е топло какво ги грее че вън е зима  Laughing

Фея, изкушавам се да скова нещо такова и аз! Супер е.

Общи условия

Активация на акаунт