Бременни мами 2013 в квартал Красна поляна София

  • 9 826
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 700
Оооо, имам богат опит с 12 годишен пубер и мнооооого добре те разбирам ooooh! Синът на мъжо ми от първия брак е на толкова и знам чудесно за какво става въпрос Laughing Но нека само да са живи и здрави, пък все ще мине и този период hahaha Сега само пита за брат си, уж се радва, но и доста ревнува, да видим като се роди как ще е Laughing

# 31
  • Мнения: 55
sisiSis - много се радвам ,че всичко е наред с бебето и си по-спокойна.Спокойствието е много важно. Аз през цялата бременност до сега имах мн тежки моменти, не ги пожелавам на никого,но това е друга тема на разговор.
Значи само аз нямам никакъв опит с деца... , но имаме куче, а той си е като дете. Прави много пакости,своенравен е , и е много ревнив , а като види плюшена играчка се побърква, трябва да ги крия  Laughing
Тази сутрин нещо не съм в настроение,не ми се говори с никого, а  в последно време не мога да спя  много добре и това се отразява на настроението ми Sad

# 32
  • Мнения: 0
Най-накрая пак съм на линия, три дни бях без зарядно за компа, много зле ми се отрази, но виждам че и вие не сте били много активни в писането:) einhorn_bg това че нямаш опит с бебешондели повярвяй няма никакво значение,  ще се сдобиеш с такъв за отрицателно време като бебо се появи така че не се впечатлявай много много:)
Дано настроението да ти се пооправило и да не бодуваш много много.

Хубава вечер момичета

# 33
  • Мнения: 55
Здравейте и от мен! Как сте , слушат ли бебоците? Аз се изгубих защото не бях в София няколко дни. Успях да си почина малко, и от утре пак на работа.Смених си часа ,който си бях записала за 3 ФМ във Фемина , с час при доц.Томова. Моя позната ходи  преди няколко дни при нея и е много доволна от прегледа. Сега чакам 07.03. с нетърпение. Във вторник трябва да си занеса изследванията на гинеколога.Хемоглобина ми е 116, а нормата е от 120 нагоре, ще видим дали ще ми изпише нещо, за сега освен витамините нищо друго не пия, но се чувствам отлично.
Как изкарахте на 14.02 ? Зарадваха ли ви любимите мъже?

# 34
  • Мнения: 55
Как сте момичета, изгубихте се?

# 35
  • Мнения: 1 700
Охх, аз да ви се оплача, от началото на седмицата съм много болна ooooh! Принципно боледувам максимум веднъж на 10 години, но за зла участ, точно сега грипът ме гътна. От понеделник се боря с кашлица, запушен нос, гърло, вчера и Т вдигнах въпреки огромните усилия, които полагам да се лекувам Cry Направо е кошмарно. В момента и носът ми е запушен, но имам чувството, че вървя към оправяне. Докторът каза, че ако и днес няма подобрение, започвам антибиотик Close Дано не се се наложи Praynig

# 36
  • Мнения: 55
Oх, милата! Дано се оправиш по-бързо. За съжаление сме бременни в най- лошия период есен - зима - пролет , когато има най-много вируси. Аз работя в колектив със около 100 човека . Всеки кашля ,киха и сам само на тръни да не се разболея.Да чукна на дърво за сега се опазвам.
Какъвто и да е грипа лечението е не по-малко от седмица, но наистина дано не се наложи да започнеш антибиотик. Стискам палци бързо да оздравееш и всичко с бебешока да е наред !

# 37
  • Мнения: 55
alvelina как си?Оздравя ли ?

# 38
  • Мнения: 1 700
alvelina как си?Оздравя ли ?
Оздравях да, след малко отивам на преглед, стискайте ми палци, бебчо да е наред, че много ми е притеснено Praynig
После ще докладвам.

# 39
  • Мнения: 55
малко късно се включвам, но е каря на месеца и имам много работа, стискам палци. Аз да се похваля направих първите си покупки за бебето, нали все не ми оставаше време. Взех матраче за кошарата, комплекти с чершафи, калъфки, шапчици, ръкавички, чорапчета, четки за шишета, одеалца, пелени, но остават още много,много неща ...

# 40
  • Мнения: 1 700
Всичко си му е наред на моя малък мъж Simple Smile) Не пожела да позира, но иначе си е ок, всичко си му е на място Peace тежи 2048 гр., има си косичка и прилича на баща си Laughing

Вие откъде пазарувате?

# 41
  • Мнения: 55
Браво, много се радвам ,че всичко е наред. Нима и ние след 2 седмици ще сме толкова голями... Имам чувството,че корема ми расте със скоростта на светлината Simple Smile В събота ходихме със съпруга ми в Джъмбо, от там  купихме доста неща,сега ми се иска да вземем комплект шишета на Аvent

# 42
  • Мнения: 1 700
Ами да, толкова ще е Naughty Аз имам още да пазарувам, ама нещо ме мързи  Laughing Днес му купих джинси с блузка и елек за изписването и пелени - комплект бархетни и тензухени е една непромокаема подложка за легло. Трябват ми няколко ританки, комплект за количката, няколко пелени, стерилизатор, креватче, дюшек и козметика. Ама тепърва ще правим ремонт ooooh!

# 43
  • Мнения: 55
Ч.Б.М , МОМИЧЕТА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ , РАДОСТ И ЛЕКО РАЖДАНЕ!БЪДЕТЕ ВИНАГИ УСМИХНАТИ И ПОЛОЖИТЕЛНО НАСТРОЕНИ ДОРИ И В ТРУДНИТЕ МОМЕНТИ ПРЕЗ ГОДИНАТА!!!!!

# 44
  • Мнения: 1 700
Ч.Б.М , МОМИЧЕТА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ , РАДОСТ И ЛЕКО РАЖДАНЕ!БЪДЕТЕ ВИНАГИ УСМИХНАТИ И ПОЛОЖИТЕЛНО НАСТРОЕНИ ДОРИ И В ТРУДНИТЕ МОМЕНТИ ПРЕЗ ГОДИНАТА!!!!!
Благодаря  bouquet Да ти се връща.
Бъдете живи и здрави и нека родим най-здравите и засмени бебчовци  ylinfant

Общи условия

Активация на акаунт