Бременни мами 2013 в квартал Красна поляна София

  • 9 871
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 700
Добро утро от мен! Ужасно съм кисела. Съпруга ми лепи плочките, и аз не мога да се изкъпя, даже и пералня пуснах ,а той спря водата,все така прави.Уж сме се разбрали 1во да пие кафе, да изпере пералнята и тогава, но ето ,че е окупирал банята, а се оказа,че трябва да изляза в 11ч.  ooooh!
Не ме слуша и това е .
Радвам се,че си си изкарала добре. И моя иска да ме води довечера в негови приятели, повечето са семейни с деца, и понякога децата ме побъркват- от скачането и пищенето, пък и да си призная не харесвам много приятелите на съпруга ми.Нямам много общи теми на разговор с тях.Но сам не иска да отиде  smile3511
Моята коса расте със скоростта на светлината, почти не е нацъфтяла ,а от 8 месеца не съм я подстригвала.Има нужда от освежаване.По принцип и аз си боядисвам косата, но бях чела статия,че не е хубаво по време на бременност, заради някои съставки в боите и спрях.
Сега ви оставям, да си оправя тоалета за излизане  Laughing
Какъв цвят ще боядисвате?
Спалнята ни е лилава #Crazy Laughing, холът ни е кафяво и зелено, кухнята и тя зелена, а коридорът сив hahaha hahaha hahaha Баси циганията Joy Заминавам сега до Зоната да зяпам за скрин и се чудя дали да разбием и банята, ама май ми идва множко Whistling

# 61
  • Мнения: 55
Аз си мисля за млечно лилаво и жълто, топли цветове, но ще видим. Моята приятелка, която трябваше да роди на 2-ри ми изпрати смс,че е родила сутринта- момче, а очакваха момиче ,и в сичко е купено за момиче. newsm12
Направо не повярвах ...

# 62
  • Мнения: 1 700
Аз си мисля за млечно лилаво и жълто, топли цветове, но ще видим. Моята приятелка, която трябваше да роди на 2-ри ми изпрати смс,че е родила сутринта- момче, а очакваха момиче ,и в сичко е купено за момиче. newsm12
Направо не повярвах ...

Хаха, лелееее #Crazy
Да им е живо и здраво, пък другото не е толкова важно.
При мен такава вероятност няма Wink Имаме поне 3-4 снимки само на тъй важния атрибут  Laughing

# 63
  • Мнения: 48
Здравейте и от мен Laughing
Ще се радвам да се присъединя към вас живея в първа част на Красна Поляна до 123 СОУ.

# 64
  • Мнения: 55
iremka добре дошла!Тук се събрахме само мъжки мами Simple Smile Малко ти остава. Но си по-напред в материала ,имаш и малка госпожица.Нещо не се сещам къде се намираше 123 СОУ  newsm12
Разкажи ни за себе си? Къде ще разждаш?

sisiSis изгуби се? Как е бебчо расте ли?

alvelina как върви ремонта? Купи ли скрина вече?

# 65
  • Мнения: 48
Добро утро мами! Simple Smile Вече почти не мога да спя само се въртя и ставам и ми е тежко. 

iremka добре дошла!Тук се събрахме само мъжки мами Simple Smile Малко ти остава. Но си по-напред в материала ,имаш и малка госпожица.Нещо не се сещам къде се намираше 123 СОУ  newsm12
Разкажи ни за себе си? Къде ще разждаш?

Ще раждам в I-во АГ Св. София, естествено нормално ако всичко е наред  Praynig Извор на екип не сме избирали.
Вече нямам търпение да се роди малкия мъж,каката е много щастлива за сега ама ... като се роди не знам как ще е като види,че ще се обръща малко повече внимание на бебо Laughing

# 66
  • Мнения: 1 700
Здравей Иремка, добре дошла в нашата скромна групичка  bouquet
С теб разликата в термините ни е само няколко дни! Живот и здраве и аз ще раждам в тази болница.
Аз ходя (ходех) на танци в 123-то училище, но си е доста далечко от нас.

einhorn_bg, не питай за ремонта #Cussing out

# 67
  • Мнения: 48
alvelina  далечко си е от трета част да.
О ние миналата седмица приключихме  с ремонта ,боядисахме,освежихме сега пълна почивка до раждането  Laughing

# 68
  • Мнения: 1 700
alvelina  далечко си е от трета част да.
О ние миналата седмица приключихме  с ремонта ,боядисахме,освежихме сега пълна почивка до раждането  Laughing

Само ако знаеш как ти завидях... Embarassed

Какво ще е вашето бебче? Приключила ли си с покупките?

# 69
  • Мнения: 55
И аз съм се насочила за I Аг Света София, но ми се иска да отида на ден на отворените врати, за съжаление този месец обявените дни  не ме устройват , защото не мога да отсъствам от работа и ще го отложа за април.
Аз имам още много  неща за купуване.Вчера купих прах за пране Тео бебе с лайка, мисля в почивните дни да изпера одеалцата и комплектите за кошарата - да са чистички и прибрани.

# 70
  • Мнения: 48
alvelina чакаме момче.Сега наред е името не знаем Теодор или Кристиян да е  Rolling Eyes
С покупките сме почти готови -дрехи,комплекти за изписване, чаршафи,одеалца, са ни купили бабите.Взехме си количка,легло,памперси,прахове за пране единия Тео бебе с лайка, а другия е Rex baby, да го пробвам и него.
Остана ми само шишета,биберони и козметика за бебо ,но тия дни мисля да ходя да ги взема, но не знам още какви при каката ползвах Avent и не знам дали да не взема пак от тях. newsm78

# 71
  • Мнения: 1 700
alvelina чакаме момче.Сега наред е името не знаем Теодор или Кристиян да е  Rolling Eyes
С покупките сме почти готови -дрехи,комплекти за изписване, чаршафи,одеалца, са ни купили бабите.Взехме си количка,легло,памперси,прахове за пране единия Тео бебе с лайка, а другия е Rex baby, да го пробвам и него.
Остана ми само шишета,биберони и козметика за бебо ,но тия дни мисля да ходя да ги взема, но не знам още какви при каката ползвах Avent и не знам дали да не взема пак от тях. newsm78
Аз прах още не съм купила, като свършим с ремонта ще започна да пера. А ако знаете аз колко шишета имам... над 10 съм купила  ooooh! на Томи Типи, това щото съм много умна. Ама понеже бяха на промоция с 40% намаление и аз нали съм си луда.... та така. Мисля да пусна половината в продавалника, като са на тази цена мисля, че ще успея да ги продам, ако не, ще ги раздавам по-натам на приятелки, които раждат.

# 72
  • Мнения: 55
iremka - Теодор е гръцко име, моя мъж е Тодор. Да призная Теодор звучи по -добре от Тодор , но Кристиян ми харесва повече като име. Избора е ваш.
И ние със съпруга ми сме избрали име, което не подлежи на промяна- Йоан. Баща ми почина преди 4 месеца и половина и сме решили,че ще го кръстим на него.Пък и е хубаво да е българско име, детето да има имен ден.
alvelina -много шишета си купила. Аз още не съм.Утре ще правя списък за покупки, и се чудя дали да не отидем с мъжа ми до пакостник. newsm78
Сега съм малко притеснена.Излезе ми резултата от вагиналния секрет.
Вид материал :
Вагинален секрет    Микроскопски материал :
левкоцити - 25-30 Lactobacillus spp - (++++) епителни клетки ядра на епителни клетки
Културелно изследване:
1. Банална флора
2. Кандида
3. Микоплазми
4. Уреаплазма
5.    Състояние :
1. не се изолира
2. не се изолира
3. не се изолира
4. не се изолира
5.
Препоръки :
Частична цитолиза


И не знам да се притеснявам ли . newsm45

Няколко месеца преди да забременея пак имах епителни клетки с ядра, и бях на капсули, антибиотици и лекарства.  newsm45
Във вторник съм при лекаря да види резултатите.

Вие как сте?Ходихте ли скоро на консултации?

# 73
  • Мнения: 48
Аз в понеделник и вторник съм на консултации и тогава ще видя моите резултати от секрета.
einhorn_bg честно казано не знам дали да се притесняваш за резултатите си, лекарят ти ще прецени. Стискам палци всичко да е наред  Hug

# 74
  • Мнения: 55
За прах за пране бях купила Тео бебе с лайка,пуснах 2 перални с него,но се оказа,че мъжът ми явно е алергичен към него и вчера купих персил сенситив, има го на промоция в Dm - 3.2 кг за 15лв.  За козметика купих - Мустела- шампоан и гел за глава и тяло, лосион за тяло и крем за подсичане, ходихме в пакостник вчера ,купихме някои и др неща, и после като видях в 1 аптека на пазара - козметиката на Мустела мн, мн по-евтина и ми призля.  ooooh!
Но поне ще знам от къде да купя като свършат Simple Smile

Как сте момичета?Нищо не пишете.

Общи условия

Активация на акаунт