Бременни мами 2013 в квартал Красна поляна София

  • 9 922
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 48
Здравейте мами Simple Smile Аз сега се прибирам от лекар, ходих за талон № 7 и да видя как са ми изследванията от цитонамазката оказа се, че имам двойна инфекция едната е кандида, а другата анаеробна инфекция.Сега малко вагинални таблетки ще слагам и се надявам да мине.
einhorn_bg Къде е тази аптека където имам евтина козметика на Мустела? Там до детския магазин ли?

# 76
  • Мнения: 55
В безистена на пазара има банкомат, зоомагазин и до зоомагазина е аптеката.До нея май имаше магазин за обувки, после детски магазин,може и да бъркам малко поредността Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 700
Здравейте момичета,
у нас ремонтът още не е приключил ooooh! Да ви се оплача, нищо не стана както го исках. Спаляната я направих в лилаво, но стана адски наситено и циганско, но вече няма за кога да я боядисваме пак Sad В хола исках едната стена да е зелена и се оказа, че съм избрала едно неоново зелено-жълто направо отровно. Днес ще я боядисват отново. Радиаторът в хола е тръгнал да се откача и протече  Crazy Имаме един шкаф закачен на стената и той тръгнал надолу, та днес ще оправят и тези неща. В събота харесахме в АИКО един комплект шкафове за банята и струваше 600 лв., отиваме вчера да го купим - 830 лв., просто вече ми идеше да ревна.... та такива неща.
Да ви кажа, че в Лидъл има промоция на течен Персил Сензитив на 6,60 лв. за 1,5 л. Мисля днес да отида да си купя, а и на памперси май имало промоции.

# 78
  • Мнения: 55
Аз взех 1 голям пакет на Памперс за новородени, и няколко голями пакета с мокри кърпи , но май за родилното трябва да взема по-малък пакет памперси и мокри кърпи. За ремонта съжалявам,че не се е получил точно така както си искала.Началото на април и ние започваме  освежаващ ремонт на стените у нас, но аз ще съм при майка ми и съпруга ми сам ще  боядисва, ще видим дали няма да се изненадам след това Simple Smile Аз търся да купя няколко тензухени пелени,но никъде не намирам. Вие знаете ли къде продават?

# 79
  • Мнения: 1 700
Да, аз си купих от Вис Виталис. Моите са в комплекти по 2бр. бархетни и 2бр. тензухени, но има по отделно.

# 80
  • Мнения: 55
Памучни имам 4 бр в комплект от Джъмбо. И на мен ми казаха за Вис Виталис, но само там ли продават такива пелени  newsm78

# 81
  • Мнения: 1 700
Не, има и в Хиполенд, онзи ден от магазина на Чиполино си купих само бархетни, та общо взето навсякъде има.
Имате ли списък на Тина Киркова какво трябва?

# 82
  • Мнения: 55
Свалила съм си файла " Прием болница". Бях накарала 1 колега да ми вземе тензухени пелени от Вис Виталис, но ми се обади преди малко,че  са свършили.
Аз днес си занесах резултатите от секрета на доктора и сега съм на вагинални капсули Fluomizin ,после на Арилин. На 28ми ще ми  напише болничния и каза,че от тогава всяка седмица ще ходя на тонове.Не е ли много рано за тонове. Др седмица ще съм в 33 седмица. Вие ходите ли вече на запис на тонове.

# 83
  • Мнения: 1 700
На мен и двамата доктори ми казаха след 36-та седмица. От следващата започвам да ходя Simple Smile

# 84
  • Мнения: 55
И аз така знам,че от 36-та седмица започва измерването на тонове, а и имам планова да замина на 29-ти при майка ми и да се прибера на 7-8.04 . Момичета трябва да се разберем да се видим преди голямото събитие.

# 85
  • Мнения: 48
Добро утро Simple Smile На мен вчера ми измерваха тоновете за 2-ри път,когато бях 33-та седмица въобще не са споменавали че трябва да се мерят.Но вече всяка седмица ходя. Вчера лекарката ми каза една седмица да лежа за да стана поне 37 седмица ,вече имам контракции от време на време ,корема ми е твърд,имам си и разкритие 2 см  Laughing ,така че скоро ще се похваля с добрата новина. Единственото нещо което ме притесни е,че ми каза че пъпната връв е увита един път около врата,но за сега няма проблем  Praynig

# 86
  • Мнения: 55
Аз да се оплача от ноември не бях повръщала, сутринта нещо ми беше криво и повърнах. Сигурно е от многото киселини ,които имам последно време. В момента бебо е много активен и от време на време като ме подритва чувствам някаква странна болка .  ooooh!  Дано да е добре  Praynig

Още малко ми остана до 28-ми. И въпреки,че остана малко време на работа ме товарят с ужасно много задачи Sad

# 87
  • Мнения: 55
iremka - и аз като съм се родила съм била с оплетена пъпна връв около вратлето,  а даже и сраснала малко с дясното ухо, майка ми малко ме е преносила, и имам белег на ухото,където са я резнали. Малко ти остава, лежи и си почивай .Трябва много спокойствие.

# 88
  • Мнения: 48
Аз да се оплача от ноември не бях повръщала, сутринта нещо ми беше криво и повърнах. Сигурно е от многото киселини ,които имам последно време. В момента бебо е много активен и от време на време като ме подритва чувствам някаква странна болка .  ooooh!  Дано да е добре  Praynig

Още малко ми остана до 28-ми. И въпреки,че остана малко време на работа ме товарят с ужасно много задачи Sad

Ооо аз спрях работа още като бях 4 месец и не съжалявам честно казано.
И сестра ми ми каза,че един път оплетена не е проблем, тя като ражда миналата година и малката е била с оплетена пъпна връв тогава израждащия и казал ,че 90 % били така.
А вие ще избирате ли екип да ви изражда или който се падне на смяна?

# 89
  • Мнения: 55
Kойто се падне на смяна ,не познавам никой в Болницата. Моя доктор ми каза,че работил там,но не го видях в листата с лекарите в сайта. newsm78
Може да е имал предвид - Света София,която е на бул.България.

Общи условия

Активация на акаунт