Филорга - красива всеки ден!

  • 87 024
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Lodsi  Hug

какво поръча  Rolling Eyes

# 301
  • София
  • Мнения: 1 936
Поръчах ББ, околоочен и измиващата пяна. Общо взето пяната ще присъства във всяка поръчка, много бързо ми свършва Simple Smile
А понеже във Pharmashopdiscount беше свършил околоочния на Филорга си купих Delarom и сега съм с него. Но обичам да имам резервна бройка Simple Smile
Планирам да си купя Meso White и Deep Fill, казаха, че скоро ще имат наличен Meso White, та чакам засега....

# 302
  • София
  • Мнения: 3 885


Аз да си изплача мъката - ужасно ми липсва Optim Eyes, това е коят крем за очния контур  Blush



а аз намерих по-добър от него и съм по-доволна от:


сега дочетох темата докрая и видях снимките ти, Алена.
уникална кожа имаш, наистина, прекрасен равен тен, поздравления за гена ти Wink

Последна редакция: пт, 12 апр 2013, 17:26 от Aurora

# 303
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Благодаря Aurora   Hug винаги ми е много драго да получавам отзиви за хубави благости  Hug

С какво това кремче ти харесва повече? Ако е удобно да снимаш състава от кутийката  Rolling Eyes и аз ще погледна на сайта на Диор - дали са упоменати съставките  Hug

# 304
  • Мнения: 2 843
Алена, аз все се каня да те питам дали пък хубавият ефект върху кожата ти не се дължи на GUERLAIN Orchidée Impériale (помня, че си беше купила кремове от тази серия). Чета, че околоочният не ти е понесъл съвсем, но какво стана с другия?

Смяташ ли, че Филорга има по-голям ефект от Герлен?

Аз най-после си взех мостра на Time-Filler. Това ще е първото нещо, което ще пробвам на марката, с големи очаквания съм, като чета отзивите ви.

# 305
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
другото на герлен - от серията с имперската орхидея беше маска  Peace  Peace

поне за мен - моята кожа, възраст и т.н. филорга ми действа по-добре, от няколко дни минах на хидра филър (от тайм филър) и днес като се прибрах - ми се струва, че пак кожата ми започва да се отпуска - около устата, може и да си въобразявам, много съм изморена, спя малко, адско напрежение, но  .... май за себе си съм категорична, че тайм филър е моят крем и ми дава това, от което има нужда  bowuu поне на този етап

много ми се иска да пробвам iso-structure, поръчах го и дойде ли - се нахвърлям; а от месец близо - от както боледувах не пия и никакви добавки, може би е време да прекратя "почивката"  Blush

хидра филър ми действаше добре, но с тайм филър ми е по-добре, явно действително хидра филър е за по-млада кожа, може да помисля за размяна  Peace или ще го ползвам за клепачи - там ми е идеално с него  bowuu

# 306
  • Canada
  • Мнения: 3 469
a.l.e.n.a , адмирации и от мен   bouquet И за гена, и за усилията, които полагаш да го поддържаш  Flutter

Моята доставка на Sleep&Peel се забави, другата седмица се надявам да го шипнат. Междувременно, ровейки за Time filler попаднах на страхотна оферта, която искам да споделя с вас  Crazy
При покупка на продукт на Филорга над 40 GBP от сайта на Marks and Spencer има подарък - безплатен Filorga Optim-Eyes Contour. Като в момента за САЩ и Канада доставката е безплатна, за България е 15 лири, но мисля, че има и опция с посредник  Peace Промоцията е до 1 май, и е приложима за някои, не всички продукти  Peace При мен с Time filler се получи  Peace
Ето го и сайтът: http://www.marksandspencer.com/gp/search?field-keywords=filorga& … amp;node=42966030
Офертата излиза в малко червено каренце горе в дясно над разглеждания продукт, когато е валидна   bouquet

# 307
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Foncé  Hug благодаря и за милите думи и за офертата  Hug

И аз да споделя, че поръчах пакет sleep & peel, optim eyes и iso structure - с пакетна цена и 20% на нея  Blush , отделно си взех втори optim eyes (резерва) и бб крема - по единични цени

# 308
  • Мнения: 20 214
Момичета, в тази тема бях чела преди време за някаква оферта по нашите аптеки, като си купиш няколко продукта, получаваш един безплатен. Дали е валидна още и за колко точно продукта беше, помни ли някой?

# 309
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
беше, че ти се прави паспорт и като си купил 3 или 4 продукта - следващият е безплатен  Peace

# 310
  • София
  • Мнения: 3 885
беше, че ти се прави паспорт и като си купил 3 или 4 продукта - следващият е безплатен  Peace

за съжаление беше...защото наскоро питах и са прекратили тази практика.

във връзка с по-преден пост - ще опитам да намеря кутийката със съставките за околоочния крем. моят проблем около очите са леко подпухване отдолу, което се появява напоследък често и трудно намирам крем, който да има ефект срещу това. кремчето на Диор се оказа по-ефективно за мен в борбата с подпухването на очите от Оптим-а.

# 311
  • Мнения: 3 827
най-добре открий причината за задържането на вода ...

# 312
  • Мнения: 776
Мажа Optim eyes от около 2 седмици и на първо четене не съм доволна Embarassed Събуждам се с "неомекотени" линии и още по-вдлъбната бръчка под едното око (точно под лявото имам едно "бръчище" Embarassed, голяма "болка" ми е Whistling)

Вие последно как го съхранявате? В хладилника или на стайна температура? Аз на стайна, но се притеснявам да не би да си губи "полезните съставки" и ефективността по този начин Peace

# 313
  • Мнения: 2 297
Ама каква съм шматка не е истина чак! Laughing Laughing Laughing

Чак като взех да плащам се светнах, че мога да си поръчам двата крема в две различни поръчки ида си взема два Optim-Eyes Contour крема.

Но пак навреме се сетих! newsm44
Ще видим колко ще се бавят от там поръчките.

Хиляди благодарности наFoncé   за информацията!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 314
  • Canada
  • Мнения: 3 469
Melany99 , радвам се че съм била полезна и е хубаво, че си се сетила на време да разделиш поръчките bouquet Между 7 и 10 дни предвиждат за   доставката, в ордера ми пише да го очаквам на 23 април  Peace Благодаря и за предложението за продукта на Шанел в темата за ББ-тата, ще го имам предвид   bouquet

kiora , кремът ми е в банята, опаковката е толкова конспиративна, че не мисля, че нещо може да му повреди ефективността  Mr. Green
По-скоро, ако си с толкова сух контур като моя не ти е достатъчен. В началото, когато ползвах само него и аз се събуждах с врязани линии. При мен Optim Eyes е чудесен за стягане и изглаждане на кожата, но не и за подхранване и хидратиране  Tired Просто го изчаквам известно време и отгоре нанасям друг - моето лично козметично откритие за тази година е този продукт  Heart Eyes С масло от пореч, много по-ефикасен от пет, че и десет пъти по-скъпи кремове, който съм ползвала  Peace
Не знам колко е правилно това, което правя, но контурът ми е във видимо по-добро състояние от преди  Peace
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт