Филорга - красива всеки ден!

  • 86 960
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
опиши кожата  Peace

# 91
  • Мнения: 87
Бивша смесена, настояща по-скоро суха, вероятно дехидратирана, зряла.

Искам и за моята да пробвам - смесена, чувствителна, с акцент за около очите.

# 92
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
не съм най-големия спец, но бих ти предложила да опиташ с Optim Eyes за около очите и Hydra Filler за лицето  Peace

# 93
  • Мнения: 87
не съм най-големия спец, но бих ти предложила да опиташ с Optim Eyes за около очите и Hydra Filler за лицето  Peace

  bouquetБлагодаря ти, Алена.
Чета прекрасни отзиви за тази козметика и ще пробвам.

# 94
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Успех!  Hug

# 95
  • Мнения: 0
Здравейте! Можете ли да ме посъветвате кои кремчета на Филорга са подходящи за 26-годишна възраст...  Praynig

# 96
  • София
  • Мнения: 36 042
Здравейте! Можете ли да ме посъветвате кои кремчета на Филорга са подходящи за 26-годишна възраст...  Praynig

Sleep&Peel - нощен, леко ексфолиращ кожата, със силно антиоксидантно действие, коригира малките несъвършенства - петна, бръчки, белези, стимулира обновяването на кожата, придава и блясък, свежест
Много хубав продукт, винаги гледам да ми е наличен /заедно с маската/ - ако нещо не си харесвам кожата/ ако е по вяла, с намален тургор, без блясък/ - достаъчно е 7-8 дни да го ползвам подред и кожата ми си връща нормалния  вид
Много добре /нежно и деликатно/ почиства кожата - няма запушени пори, черни точки и т.н.

Hydra-Filler - като най-лек и подходящ за превенция на първите бръчки. Хидратира кожата в дълбочина, изравнява тена , с лека текстура с фин аромат на зелен чай Simple Smile
Може да се ползва сутрин и вечер

# 97
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Присъединявам се към вас, смятам това да е следващата серия козметика за лице, която да си купя. В момента ползвам Ланком промордиале и съм много доволна, но обичам да експериментирам

# 98
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
denis_d  Heart Eyes чудесно представяне им направи и на двата продукта  Blush Sleep&Peel трябва да е следващата ми покупка  Hug

До колкото разбирам не го ползваш всяка вечер, а когато прецениш, че е нужно  newsm78

Непосредствено преди лягане ли го прилагаш - или след като се прибереш от работа и почистиш лицето  Rolling Eyes замислих се, защото аз се прибирам, почиствам, ползвам бялата козметика и преди лягане не предприемам нищо в тази посока  Hug

# 99
  • Мнения: 2 805
Аз дори от мостарта на sleep and peel останах доволн, а я ползвах около 4-5 дни. Това ще е следващият ми крем.

Аленка, ми то името на крема, според мен  посочва кога се ползва - преди сън  Hug

Искам да похваля и Мезо Уайт - който има какво да избелва/ изчиства по лицето си крема е точно в 10-та   Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 36 042
  a.l.e.n.a 

За Sleep&Peel - не го ползвам всяка вечер, защото основно го ползвам за почистване на кожата в дълбочина. Въпреки, че ексфолацията заличава фините бръчки Simple Smile и ако кожата е млада, той може и да е достатъчен, но аз залагам повече на Тайм-Филъра, който ползвам нон-стоп
 
Преди сън нанасям крема винаги 1 час преди да си легна.

# 101
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Благодаря, denis_d  Hug т.е. като измиеш лицето след работа (като си се прибрала) тайм филъра, а чат-пат вечер 1 час преди лягане sleep and peel  Rolling Eyes



Самсара  Hug благодаря и за твоите отзиви  Hug замисляш ме за мезо-то, защото  newsm78 нямам кой знае какво да избелвам  newsm78 и  не съм убедена нужна ли ми е?

# 102
  • Мнения: 2 805
Според мен нямаш никаква нужда от Мезо-то, поне от това, което виждам от снимките  Hug

# 103
  • София
  • Мнения: 36 042
Благодаря, denis_d  Hug т.е. като измиеш лицето след работа (като си се прибрала) тайм филъра, а чат-пат вечер 1 час преди лягане sleep and peel  Rolling Eyes

........

Когато се прибера - измивам лицето с пяната на Филорга / която много ми харесва Simple Smile/, след това минавам с почистващата вода на Дарфен / с цвят от  Азахар, портокалови цветчета / и оставям кожата да подиша.
Около час преди да си легна нанасям само един крем  - по избор, или Sleep&Peel  или Тайм-Филър

 

Последна редакция: чт, 07 мар 2013, 17:18 от denis_d

# 104
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Мерси denis_d  Hug сега ми е напълно ясно  bowuu

Самсара  Embarassed и аз така мисля  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт