Филорга - красива всеки ден!

  • 86 760
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 697
Момичета, много се радвам, че ви намерих Heart Eyes Подариха ми наскоро Hydra filler крема и много се колебая дали да го започвам изобщо - аз съм на 31, не забелязвам да имам бръчици по кожата, максимумът са фини бръчици около очите при гримасничене (пропускам факта, че кожата ми напоследък не изглежда особено добре заради малкото сън покрай бебето, все пак това е временно), та... много се колебая. Знаете ли за каква възраст (приблизително) се препоръчва този крем? Определено ще ме е яд да продам (евентуално) такъв хубав крем, но пък ако ми е рано за него, не знам Thinking

# 181
  • София
  • Мнения: 1 936
На 31г. изобщо не ти е рано за него, дори може да се окаже, че ти е късно в зависимост от състоянието на кожата. Хидра филър-а е най-лекия крем, ако не се лъжа е за около 25 г. възраст.

# 182
  • Мнения: 2 697
Lodsi, мерси много за отговора - е, значи спокойно да си го отварям и да действам, ще се отчета как ми е повлиял Wink

# 183
  • Canada
  • Мнения: 3 451
Lodsi , a.l.e.n.a , благодаря за отговорите, момичета  Hug Поръчах го вече, но ще почакам докато пристигне, че маршрута е дълъг - Франция - САЩ - Канада Mr. Green
Леле, къде се бутам тогава аз с Хидра-филъра и моите 34 години  Mr. Green Нищо, важното е, че има ефект  Blush

# 184
  • София
  • Мнения: 35 912
Foncé  

Продуктите /кремове, серуми, терапии/  на Филорга не са строго обвързана с възрастта  -  годините се посочват най-вече  заради клиента - водещи са нуждите на кожата и нейното състояние в момента.

Ако твоята кожа се нужда предимно  от хидратация - Хидра-Филъра е идеален за теб.


Когато се ползва Филорга - трябва да се пие много вода
 / за да има какво да задържат молекулите НА  Simple Smile/

# 185
  • София
  • Мнения: 1 936
И аз съм на 34 и поръчах и Hydra Filler освен Iso Age Simple Smile Все пак трябва да имам база да сравнявам  Wink

# 186
  • Canada
  • Мнения: 3 451
Foncé  

Продуктите /кремове, серуми, терапии/  на Филорга не са строго обвързана с възрастта  -  годините се посочват най-вече  заради клиента - водещи са нуждите на кожата и нейното състояние в момента.

Ако твоята кожа се нужда предимно  от хидратация - Хидра-Филъра е идеален за теб.


Когато се ползва Филорга - трябва да се пие много вода
 / за да има какво да задържат молекулите НА  Simple Smile/

denis_d, благодаря за уточнението, беше ми полезно  Hug Трябва вече и за фините линии да помисля Flutter
Иначе аз съм навсякъде с бутилката с вода, пия и добавки с ХА Peace

# 187
  • София
  • Мнения: 35 912
Само да вметна:
Добавките с НА за кожа, трябва да са с разбита молекула, по т.н. метод Injuv.
Ако НА не е с ниско молекулярно тегло / 5000Da/, не може да се усвои и да достигне кожата, за да окаже там своето въздействие

# 188
  • Canada
  • Мнения: 3 451
Извинявам се предварително, че ще отклоня още малко темата към добавките с ХК, но питам тук защото може да е полезно за още някой Hug Пък и определено смятам, че добавките подсилват ефектът от Хидра-филър при мен Peace
denis_d , точно такъв тип приемам, но съм в чуденка за дневната доза ХК newsm78 В нета намерих инфо от 20 до 120 мг Shocked Ти каква доза смяташ, че е препоръчителна или е индивидуално в зависимост от състоянието на кожата и търсения резултат?
Също така каква е схемата на приема - 3 месеца, последвани от 3 почивка или?

# 189
  • София
  • Мнения: 35 912
Извинявам се предварително, че ще отклоня още малко темата към добавките с ХК, но питам тук защото може да е полезно за още някой Hug Пък и определено смятам, че добавките подсилват ефектът от Хидра-филър при мен Peace
denis_d , точно такъв тип приемам, но съм в чуденка за дневната доза ХК newsm78 В нета намерих инфо от 20 до 120 мг Shocked Ти каква доза смяташ, че е препоръчителна или е индивидуално в зависимост от състоянието на кожата и търсения резултат?
Също така каква е схемата на приема - 3 месеца, последвани от 3 почивка или?

Аз пия по 140 mg/дн. нон-стоп / от 6-7 години/ - питала съм / и все още го правя/ много дерматолози, естетични хирурзи, специалисти в тази област - няма проблем да се приема постоянно. Ако някой иска може да прави на 2 месеца - 2 седмици почивка, но на мен не ми се отразява добре тази почивка Simple Smile - тялото ми я дърпа и за да започна пак прием трябва да е с по-високи дози.  Е, аз съм на 40+ Simple Smile

Хиавита на Актавис ли пиеш, те посочват тази схема на прием Simple Smile - патента е на Софт-Гел САЩ

# 190
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Аз да докладвам как се развива при мен във времето - ползването на deep fill - ами доста ми позаглади назолабиалната зона, нямамизразено врязване, но все пак има някакви черти и те са доста по-меки  Peace

Чудя се дали да продължавам, защото целта, с която започнах е изпълнена (отпускането на кожата в зоната след рязко отслабване). Сега кожата е ОК, явно малко е трябвало  Rolling Eyes

# 191
  • Canada
  • Мнения: 3 451
denis_d , благодаря  smile3525
Аз приемам по 120мг/дн. По една капсула от тези:
http://www.vitacost.com/doctors-best-hyaluronic-acid-with-chondr … 00-mg-60-capsules и
http://www.vitacost.com/source-naturals-injuv-hyaluronic-acid

# 192
  • София
  • Мнения: 35 912

Втората, на Source Naturals, е за кожа и аз я ползвам

Аленка извинявай за спама  Simple Smile

# 193
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
За мен никак не е спам, защото въпросните добавки допълват действието на кремовете, бих казала дори, че има форма на синергия  Hug

Ще се радвам дори да споделиш с всички - твоето виждане за добавки за кожа, които биха били полезни  Peace и пак да споменем колко е важно да се внимава с вит.Б2, когато опитваме да натрупаме и задържим ХК

# 194
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Извинявам се предварително, че ще отклоня още малко темата към добавките с ХК, но питам тук защото може да е полезно за още някой Hug Пък и определено смятам, че добавките подсилват ефектът от Хидра-филър при мен Peace
denis_d , точно такъв тип приемам, но съм в чуденка за дневната доза ХК newsm78 В нета намерих инфо от 20 до 120 мг Shocked Ти каква доза смяташ, че е препоръчителна или е индивидуално в зависимост от състоянието на кожата и търсения резултат?
Също така каква е схемата на приема - 3 месеца, последвани от 3 почивка или?

Аз пия по 140 mg/дн. нон-стоп / от 6-7 години/ - питала съм / и все още го правя/ много дерматолози, естетични хирурзи, специалисти в тази област - няма проблем да се приема постоянно. Ако някой иска може да прави на 2 месеца - 2 седмици почивка, но на мен не ми се отразява добре тази почивка Simple Smile - тялото ми я дърпа и за да започна пак прием трябва да е с по-високи дози.  Е, аз съм на 40+ Simple Smile

Хиавита на Актавис ли пиеш, те посочват тази схема на прием Simple Smile - патента е на Софт-Гел САЩ

Denis, аз пия Хиавита, тя по тази технология ли е?

Общи условия

Активация на акаунт