Филорга - красива всеки ден!

  • 86 731
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

Какви са впечатленията Ви от козметиката на Филорга?

Опции:

# 210
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
то е доста гъсто, като паста и се маже някак особено, за контура си представям по-лека консистенция  Peace

подобно е на изглаждащата база за грим Кларинската база за грим - като консистенция - ако си я ползвала и имаш идея  Peace

# 211
  • Мнения: 3 248
Днес си взех Optim Eyes. Да видим как ми понася и може да пробвам и нещо друго за лицето..., но какво? Има ли нещо за белези от акне, хидратация, първи бръчици?

# 212
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
за хидратация и първи пръчки - хидра филър или изо ейдж  Peace за белезите - мисля мезото и sleep & peel  newsm78

аз да споделя финалните си впечатления от deep fill - в назолабиалната област - намаляване на "бръчката" до 1/4 (ако е била 4/4 - то 3/4 е запълнено и е останало 1/4 вдлъбване) - прилагано 12 дни, в областта над скулите към окото - много видимо заличаване ан фините линии

не знам да има такъв тип продукт, който толкова много да ме е изненадвал - да припомня, че започнах да ги ползвам след продължително боледуване с редуциране на теглото (грип), зоната над устните ми беше станала леко, като отпусната мембрана, някак неопънато, започнах да прилагам пастата именно с идея - някак да се уплътни и понеже на първите изкарвания на продукт - не можех да преценя колко е нужно - изкарвах повече - започнах да прилагам и под очите - към скулите

паралелно - за подсилване - от хидра филър - минах на тайм филър, може би се сработиха двете, но ефектът е поразяващ, без изобщо да очаквам ми се изпълниха назоалбиалните линии, не са били дълбоки, но все пак

сега да видим, като не го ползвам (има още, но спрях) - до кога ще има ефект  Mr. Green

една снимка от днес за назолабиалните

Скрит текст:

# 213
  • Мнения: 295
Аленка,изгеждаш страхотно!Малко извън темата,за което се извинявам,би ли споделила какъв фон дьо тен ползваш?! Hug

# 214
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
ами не ползвам, тук на тази снимка съм с ББ крема на филорга  newsm44 newsm68

на снимката от аватара съм с ФДТ - като за снимки - на криолан, той наистина полира кожата - може да ти пусна една снимка отблизо да видиш, но за под очите не става, защото кожата се пресушава някак и при мимики се подчертават линиите  newsm78

# 215
  • София
  • Мнения: 35 819
Днес си взех Optim Eyes. Да видим как ми понася и може да пробвам и нещо друго за лицето..., но какво? Има ли нещо за белези от акне, хидратация, първи бръчици?

За белези  много хубав просукт е  NEOCICA  на FILORGA - епидермален реконструктор -подтиска възпалението, възстановява тъканите, обновява, хидратира в дълбочина, укрепва кожата, стимулира регенерацията на кожата - на колагена и еластина. Идеален е дори за свръх чувств. кожа.



За проблемна кожа може да пият добавки, напр.
НА табл - идеална е за белези и акне
Мултивитамини - А, Е, Д, С, В, Биотин, ФК, цинк, селен и т.н.
Пробиотици
АК - вкл. пролин, лизин
Коластра с Пролин

Омега 3 с повече DHA,
Omega 7
Масло от Пореч
coQ10
Астаксантин
Силика
МСМ
Антиоксиданти и Биофлавоноиди - всякакви

# 216
  • Мнения: 58
Моля за съвет-от къде могат да бъдат закупени професионалните продукти за домашна грижа на Филорга?

# 217
  • София
  • Мнения: 35 819
Моля за съвет-от къде могат да бъдат закупени професионалните продукти за домашна грижа на Филорга?

От медицински и козметични центрове
Помолихме Фармашоп да ги включат в асортимента си, ще говорят с Филорга и ще ни пишат

# 218
  • Мнения: X
Моля за съвет-от къде могат да бъдат закупени професионалните продукти за домашна грижа на Филорга?

Ето тук ги има, но не са на особено добра цена - http://beautyshop.bg/manufacturer/35/filorga-laboratoires.html.

Направи ми впечатление, че в Ремедиум имат 2 комплекта от по 3 крема, които излизат почти на цените от Фармашоп и предполагам доставката е доста по-бърза - http://www.remedium.bg/?page_id=18&record_id=635.

# 219
  • Мнения: 3 248
Алена, Денис, мерси, ще ги погледна!  Hug

Погледнах и PIGMENT PERFECT - как се сравнява с NEOCICA?

А иначе добваки пия, при дерматолози съм правила всевъзможни изследвания (бактериални, хормонални и т.н.), но причината за акнето не може да се открие...

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 15:57 от Епона

# 220
  • София
  • Мнения: 35 819
Алена, Денис, мерси, ще ги погледна!  Hug

Погледнах и PIGMENT PERFECT - как се сравнява с NEOCICA?

 

Това са различни продукти, за различни проблеми  с различно действие
PIGMENT PERFECT  -  за корекция на пигментациите / кафяви петна по кожата/, заличава стари и предпазва от образуване на нови, изравнява тена
NEOCICA - за заличаване на белези / цикатрикси от различно естество, вкл. и след естетични корекции/, противовъзпалително и регенериращо действие/

NEO - CICA,  или нов, нова - белег /цика, от цикатрикс/ , т.е да обнови кожата като премахне/заличи белега 

# 221
  • Мнения: 3 248
Ясно, мерси много!

# 222
  • Мнения: 2 804
Денис, каква е разликата между пигмент перфект и мезо уайт?

# 223
  • София
  • Мнения: 4 005
Дами, колебая се в избора на крем.
За каква възраст е подходящ Hydra-filler ? Кожата ми по принцип е нормална към мазна, но в последно време силно се дехидратира. Не знам защо, нямам обяснение и сега се опитвам да я възстановя. Преди време тествах Iso-age , но не ми хареса. Тежък ми беше някак си, нищо , че съм над 35. Та мисълта ми е има ли смисъл да пробвам Hydra-filler , защото оставам с впечатление, че е за млада кожа? Или да търся нещо друго?

# 224
  • София
  • Мнения: 35 819
Денис, каква е разликата между пигмент перфект и мезо уайт?

 MESO-WHITE е крем с твойно дейсвие, /едно от които е насочено към пигментациите на кожата/:
- коригира пигментациите и има избелващо действие
- незабавно изглажда бръчките, като  стимулира фибробластите и подпомага производството на нови клетки
- възстановява блясъка на кожата /хидратира и тонизира кожата/

Предназначен е за по-млада кожа, с по-малко пигментни петна, съчетава ежедневна със специфична грижа.


 
PIGMENT PERFECT е ултра концентриран серум /с действие по-силно и по-ефективно от крем, той е със силни концентрирани съставки/,  специфична грижа за кожата, който:
- намалява съществуващата  пигментацията на кожата,
- активно предпазва от поява на нови пигментни петна
- изравнява тена на кожата
Основната му цел са Хиперпигментациите, резултат от стареене на кожата, прекомерно излагане на слънце, хормонален дисбаланс – премено -, менопауза, бременност, кожни заболявания вкл. екзема и акне, различни процедури като химически пилинг и лазерна терапия


*** Борбата с пигментните петна и хиперпигментациите е много трудна и продължителна. Ако причината за тяхната поява е някакво по-сериозно заболяване – напр. ССЗ / висок холестерол и т.н./ , проблем с далак, черен дроб, проблем с ЩЖ, кожни заболявания – микози  и т.н. – бялата козмерика, било то и специфична грижа/лечение – няма да помогне много

Общи условия

Активация на акаунт