Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 179

  • 52 953
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22


Добро утро 

Дени каквото е било е било .Дали има нещо между Туба и Джансел  само те си знаят и това е достатъчно.Важното е ,че създадоха един филм които ни плени и лично мен ме накара да изкарам много безсънни нощи прикована към лаптопа.Гледала съм филма няколко пъти а някои серии N пъти и сега когато нямам настроение пак гледам някои от тях/особено последните/.

# 31
  • Мнения: 10 012
Никол  Hug аз пък все още се приспивам с тях, и като зазвучи музиката по Диема фемили, започвам да заспивам.  Joy Joy Joy Май си създадох условен рефлекс!  Laughing Много добре ми се отразяват на съня!  Laughing



Днес е денят на родилната помощ!  Hug
И понеже всички тук сме жени, едни вече раждали, на други им предстои, да поздравим лекарите и акушерките с празника и да им пожелаем здраве и успешна работа!

Скрит текст:

# 32
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning Нов ден, нов епизод Party Peace Пътешествието ни от снимка А, до снимка Б продължава Grinning Тази седмица малко ще се Cry Mr. Green  #2gunfire, но нали си знаем финала ... Wink

Хубав ден! Hug Heart Eyes

# 33
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Момичета,  Peace вярно е, че когато един филм толкова силно впечатлява си е съвсем нормално да смесим историята с действителността, а и когато се намират допълнителни ''факти'' е още по-лесно, но... рано или късно ''слизаме на земята''!  Laughing
Аз, също съм гледала и продължавам да гледам сериите, но... вече само, като история! Толкова я обичам, че продължавам да си я следя, дори и да знам какво ще стане.  Peace



И сега преди да поема към реала - да поздравя и аз всички, които празнуват на днешният ден, те го заслужават и освен здраве, им пожелавам да имат все повече работа - много бебета да посрещат!   bouquet

Хубав ден на всички и до довечера!  Hug

# 34
  • Мнения: 22
Честит празник на всички с призванието да помагат един живот да сложи своето начало.

# 35
  • Мнения: 4 535


Doğum günü mesajı
Tuba Büyüküstün’ün Facebook’taki fan sayfasında dün ikizleri Toprak ve Maya’nın doğum günü kutlandı.

1 milyon 669 bin 587 kişinin takip ettiği sayfada “İki küçük meleğin doğum gününü kutluyor, ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyoruz” yazıldı.

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=65125& … rid=2368&p=23

Същото и в "gecce" : http://gecce.com/magazin/haber/tuba-buyukustunden-dogum-gunu-mesaji

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 10:29 от nadine1111

# 36
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

Трябва да сме благодарни  на онези, които измислят и преизчисляват календарите  - вместо един път празнуваме по два пъти по нов и по стар стил Laughing  И днес е такъв бабин ден по стар стил.
Но какво по-хубаво да имаме повече поводи за усмивки и излъчване на положителна енергия!

Здраве и живот и много много работа на всички, които празнуват на този ден  bouquet  bouquet  bouquet

А по въпроса, по който виждам, че всички сме на едно мнение - наслаждавахме се на една приказка и всичко около приказката беше приказно. Както Туба казваше: "пресъздаваме приказен свят и трябва да се съобразяваме с това." А ние да не забравяме, че гледахме приказка.  Wink Имаме късмет, че сме попаднали  на точните актьори. А Туба досега не ми е опровергала това усещане Peace

# 37
  • Мнения: 0
Здравейте на всички фенове на "Пленителката на сърца"!

Аз по принцип не съм от тези,  които гледат постоянно турски сериали, но даден сериал хване ли ми окото няма край. Обезателно трябва да го гледам. Така преди време следих "Гордата Аси" и от любопитство какъв ще бъде този нов филм гледах  в един от форумите първата серия, която веднага ме грабна. Харесва ми играта на Туба. Джансел до този момент не съм го гледала в нито един филм ( от малкото, които съм гледала до момемта), но ми хареса двойката на екрана. Преди мислех, че "Аси" е за мене филма, но съм грешала. Този е, защото има и страхотна музика. Нещо, което ти докосва душата. Малко се попресилих в изказването си. Но в случая е така. Превъплъщението на актрисата като циганка е много сполучливо. Изтеглих целия филм и го гледах наведнъж, до колкото ми е възможно, защото имам малко дете. Но толкова ми хареса, че не исках да спирам. И въпреки това след края на сериала си пускам по някоя серия, която ми е грабнала вниманието. Просто за мене това е №1 сериал.

Колкото до двойката, която изпълнява главните роли не ми е работа да обсъждам с кого са или не са и дали са заедно. Това ис е тяхна работа. Били ли са или не са били заедно и защо са се разделили само те си знаят. Аз казвам, че играха страхотно и ме завладяха. Ето такива филми трябва да се правят. Хем е като приказка, хем е като реалност, Че къде тоя късмет да те намерят в най-затънтените квартали на Истанбул и да те направят звезда №1 на Истанбул.  Но приказката е много добра.

Е, това е от мене. Май много се отнесох. Който не го е гледал, ако има възможност да го гледа. Приятно гледане тогава.

Marionn  Grinning Hug Позволявам си да цитирам в тази тема поста ти, за да го прочетат повече хора Peace Радвам се, че сподели Grinning

МАРАБА
 Laughing
marionn си задава въпроса : Защо са се разделили? ,което показва ,че подсъзнанието
и е отговорило категорично на въпроса : Били ли са заедно?
Тя дори не го осъзнава ,но милионите зрители на филма открито се довериха на инстинктите си

Подържащите тази тема 4-5  ОТСЯКОХА мотото и:
 hahaha
Любовта е възможна и задължителна САМО ,ако има брак

Лошото е ,че се очерня Туба и се обвинява ,че е разигравала позорен театър с личния си живот  пред медии и публика с  близостта си с Джансел извън работата им,за да се подкрепи "важното"  Joy лого.
 
Според тази hahaha "логика"  сега следва Туба/ hahahaкато професионалист / да прекарва личното си време с Илкер  и да демонстрира публично близост с него за да е убедителна в новата си роля Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 11:00 от handsome

# 38
  • Мнения: 2 195
За да стигнем до днешния празник трябва да минем през  . И хората са й отдали дължимото в световен мащаб. Днес е ден на прегръдката. Можем и ние да го отбележим - кадри не ни липсват:


А тези няма как да ги подмина:




А този кадър дали се брои newsm78

Прегръщайте и прегръщайте се Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 39
# 40
  • Мнения: 2 195
и друг вид прегръдка:

# 41
  • Мнения: 10 012
Баги  Hug пак ли е ден на прегръдката, бе!  ooooh!

Мине не мине една седмица и има ден на прегръдката!  Joy
Ама така е, като прегръдката сваля стреса, хората често трябва да се прегръщат.  Peace

Една прегръдка и от мен!  Hug

# 42
  • Мнения: 10 012


Това също е прегръдка, нали?  newsm78
Какви видове прегръдки има, мисля да направя проучване...
Чакайте научни резултати! Laughing Laughing

# 43
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


 
newsm53Добър ден мили приятелки!

В деня на прегръдката ви  Hug Hug Hug Hug Hug Hug и с обич ви изпращам цялата си положителна енергия.

Приказката "Gonulcelen" e моето "убежище" от ежедневието и така ще бъде. Хубаво ми е да съм с вас. Много пъти съм го "казвала"  "... най добре човекът се чувства сред единомишленици ...".

# 44
  • Мнения: 2 195
Линка, докато чакам научните ти проучвания, да сложа още някоя от реала:


Гуга Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт