Ин витро- клиника Селена №7

  • 43 413
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 693
милички  Hugв понеделник съм при Ставрев да ме види,аз миналата седмица бях на вливки в Селена,много ми е трудно защото започнаха да ми се появяват контракции и само се моля да устискам до края на февруари,за да поранат бебките Praynig Praynig Praynig

# 61
  • Мнения: 1 098
kamito24, почивай си повечко, слушай доктора и скоро ще гушнеш най - сладките бебчета Hug

marina1111, чакаме в събота да се похвалиш с най - хубавия резултат.  Praynig

Ох, момичета аз малко се успокоих. Whistling
ЧХГ на 23.01.2013 - 37, 47
ЧХГ на 28.01.2013 - 162

В сряда съм на преглед  newsm17


# 62
  • София
  • Мнения: 16 691
Пипи, честито!
За прегледа, имай предвид, че ЧХГ-то трябва да е над 1000, за да се види точка. Peace
Лека и безпроблемна бременност  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 553
pi_pi , честито и от мен!
Ками, стискай, малко остана Hug

# 64
  • UK
  • Мнения: 5 999
kamito24, почивай си повечко, слушай доктора и скоро ще гушнеш най - сладките бебчета Hug

marina1111, чакаме в събота да се похвалиш с най - хубавия резултат.  Praynig

Ох, момичета аз малко се успокоих. Whistling
ЧХГ на 23.01.2013 - 37, 47
ЧХГ на 28.01.2013 - 162

В сряда съм на преглед  newsm17

[color=blue]Пипи много се радвам за теб миличка  Hug Утре ли си на преглед или другата сряда? Малко раничко е ако е за утре :crazy:
Ками
мъничко ти е останало, стискам палците  bouquet Hug[/color]

# 65
  • Мнения: 1 098
Утре ли си на преглед или другата сряда? Малко раничко е ако е за утре :crazy:

Сряда - вдругиден  Peace

# 66
  • UK
  • Мнения: 5 999
Утре ли си на преглед или другата сряда? Малко раничко е ако е за утре :crazy:

Сряда - вдругиден  Peace
Оф, ами аз вървя с един ден напред Joy  незнам защо така ooooh! Пипи Hug пак е рано за точица миличка Hug

# 67
  • Мнения: 1 498
kamito24, почивай си повече. Ще устискаш до когато трябва  Praynig

# 68
  • Мнения: 615
Пипи честито и от мен Grinning

# 69
  • Мнения: 372
Ками миличка пази се  още малко да удържиш  и те чака най-прекрасна среща с малките съкровиша .  Hug Peace
Пипи супер ти е ЧХГ-то , но е раничко за  точица ако не греша.
Маринче  и на теб стиснати палци  за  теста .

Шанел ти докъде стигна с ЗЕТ?

Чакаме само положителни новини в нашата темичка  Praynig Praynig Praynig

# 70
  • Мнения: 173
Здравейте момичета  Hug
Честито на всички успели бъдещи мами   bouquet Дано все хубави новини се четат в новата темичка. На стартиращите сега - също много късмет  Praynig
Ками ще издържите мила, няма как бебките да не са взели от борбения ти характер. Всички ще се молим за това и ще стискаме палци Praynig
Има ли момичета тук, които са подали документи по фонда миналата година? Получавали ли сте обаждане за попълване на новата декларация, че сме с непрекъснати здравно осигурителни права? От Селена казвали ли са ви нещо, че трябва да я изпращаме сега? Чета различна информация в различните теми и се чудя коя е вярната...
Успех на всички  Praynig

# 71
  • Мнения: 336
Пи-пи ще ти стискаме палци за сряда. Доктора какво ти казва, бременна ли си. Пази се много и ще видиш колко ще е пораснало ЧХГ-то.
Ками Praynig  bouquet Heart Eyes Hug Praynig
И на всички останали newsm17

# 72
  • Мнения: 77
Здравейте момичета аз вчера бях на преглед и за сега подготовката за зет върви добре утре съм пак на преглед и ще е окончателно решението трансфера да е в неделя.Стискам на всички палци при тях всичко да е о.к.

# 73
  • Мнения: 289
Пипи честито още веднъж стискам палци за сряда.
Ками не се тревожи - малките снежинки доказаха вече колко са борбени ще удържат и сега.Ти само трябва да си спокойна и позитивно настроена.
Мария - успех и на теб.
Марина чакаме те и теб с хубави новини,не търси симптоми, всичко е толкова иднивидуално.
Аз в момента съм на оргаметрил за да удължим малко цикъла че док. ще е извън страната в началото на месеца.Около 10 февруари се надявам че и аз ще стартирам за ЗЕТ.
Стискам палци на всички за успешни процедури.
 

# 74
  • Мнения: 77
момичета сега се върнах от минев и пак не му хареса размера на лигавицата не е достигнала утре съм пак на преглед да решим какво да правим .

Общи условия

Активация на акаунт