Ин витро- клиника Селена №7

  • 43 409
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 975
Момичета,в Селена прави ли се тест SDI тест за мъжа Embarassed,незнам дали така се казва теста,но мой приятели им предстои и затова не съм запозната с точното наименование.Но сякаш наскоро някой питаше за същото newsm78.

# 691
  • Мнения: 372
пантерка в селена  не правят СДИ тест  ,ние миналата година ходихме в Щерев в София  ,но първо трябва да  си запишеш час   има определени  дни ако  не греща  понеделник ,сряда и петък  до 11 часа 

# 692
  • Мнения: 71
Здравейте  Simple Smile От доста време чета форума и реших да се включа и аз! До нашият номер има около 100-тина номерца и вече ми се свива сърчицето - 1-ви опит , надявам се и успешен. Успех на всички!

# 693
  • Мнения: 553
Здравейте  Simple Smile От доста време чета форума и реших да се включа и аз! До нашият номер има около 100-тина номерца и вече ми се свива сърчицето - 1-ви опит , надявам се и успешен. Успех на всички!
Rummmy, желая успех. Ще се получат нещата, трябва да вярваш силно Hug

# 694
  • Мнения: 693
Здравейте милички,ние сме добре.спинкаме,папкаме,акакме,общо взето куклите ми са кротички twin_neutral,щом успявам да  newsm64 newsm64 newsm28 1ironing washза денонощие ми се събират 6 часа сън,което засега ми е добре. newsm10

# 695
  • Мнения: 291
Момичета,в Селена прави ли се тест SDI тест за мъжа Embarassed,незнам дали така се казва теста,но мой приятели им предстои и затова не съм запозната с точното наименование.Но сякаш наскоро някой питаше за същото newsm78.


Пантерче, и аз като llana* да кажа, че не се прави SDI тест. Ние в предишната клиника сме правили няколко пъти и резултатите бяха доста лоши. Когато се прехвърлихме в Селена първо питах за този тест, но казаха че не е необходимо да се прави. Най-общо казано това е тест за ДНК фрагментации на сперматозоидите и всъщност ако има увредени спурматозоиди /повече от определен процент - да не утежнявам темата/, няма как да се коригира това с лекарства. Това каза на мъжът ми д-р Кацаров - андролог, при едно от посещенията при него, въпреки че се изписват витамини и антиоксиданти. Тук имат думата ембриолозите при избора на най-добрия сперматозоид.

Rummmy, добре дошла в тази късметлийска темичка Simple Smile

# 696
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте момичета  Hug
 Rummmy добре дошла Hug
Искам да ви попитам, влагалищен секрет това микробиология ли е? И каква е цената им заедно с цитонамазката в клиниката? И има ли, определен ден (до кой ден от МЦ) трябва да се направят или е без значение newsm78
  bouquet

# 697
  • Мнения: 50
 Kokona20, цената на влагалищния секрет е 25лв, а цитонамазката - 15лв. Правят се на чист ден, без цикъл.

# 698
  • UK
  • Мнения: 5 999
Kokona20, цената на влагалищния секрет е 25лв, а цитонамазката - 15лв. Правят се на чист ден, без цикъл.
Благодаря   bouquet Hug

# 699
  • Мнения: 218
само да добавя -цитонамазката е валидна 1 година(така,че ако имаш ще ти я уважат),а микробиологията е сами 1 месец

# 700
  • UK
  • Мнения: 5 999
само да добавя -цитонамазката е валидна 1 година(така,че ако имаш ще ти я уважат),а микробиологията е сами 1 месец

Ооо това е страхотно, ами май че имам само да я изровя Crazy
Много благодаря!   bouquet

# 701
  • Мнения: 218
Ние седнахме с Д-р Матев да прегледаме всички изследвания кое е валидно и кое не....опита ми беше декември...и се стягам за май.
Серологията(спин,васерман и другите) е валидна 3месеца

# 702
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ние седнахме с Д-р Матев да прегледаме всички изследвания кое е валидно и кое не....опита ми беше декември...и се стягам за май.
Серологията(спин,васерман и другите) е валидна 3месеца

Значи през май Crazy може би, ще се засечем и дано заедно да preggo  Praynig Hug

# 703
  • Мнения: 218
чак ме е страх да го кажа на глас...

# 704
  • Мнения: 289
Добре дошла Rummmy желая ти много късмет.
Момичета на мен днес ми е 8 ден от трансфера,продължавам да се чувствам добре,но от два дни изгубих апетит манджички които преди обужавах сега направо немога да понасям,рядко огладнявам и то ме блазнят само някакви сандвичета,които като изям и пак ми сава гадно мислите ли че е от многото лекарства които вземам защото невярвам да признак за положителен тест толкова рано?

Общи условия

Активация на акаунт