Ин витро- клиника Селена №7

  • 43 410
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 74
Тачи-па  Laughing и при мен беше така,понеже на мен ми беше първи трансфер и бях решила да си лежа повечко,в къщи се грижеха много за мен,майка готвеше и от миризмата ми ставаше лошо,особено от кромида,а сестра ми ми носеше кафето сутрин и не можех да го пия,чак ми се повръщаше от него.Те ми викаха,че това са симптоми на бременна,а аз им се смеех и им виках, че толкова рано няма как да се отрази,нали при повечето жени тези симптоми идват след закъснението на цикъла по принцип, но уви, бяха прави.Така че всичко е възможно и чакаме тлъсто ЧХГ от теб  Praynig

Rummmy добре дошла и на теб   love001

# 706
  • Мнения: 218
тачи-па....вярвай,че си бременна,защото най-вероятно наистина си.Малко остана

# 707
  • Мнения: 89
само да добавя -цитонамазката е валидна 1 година(така,че ако имаш ще ти я уважат),а микробиологията е сами 1 месец

Ооо това е страхотно, ами май че имам само да я изровя Crazy
Много благодаря!   bouquet

[/quot

На мен ми казаха,че е валидна 6 месеца.Най-добре ще ти кажат в клиниката.

# 708
  • UK
  • Мнения: 5 999
Dara 73 благодаря   bouquet Ще си ги направя тук на местно ниво, реших аз Hug

# 709
  • Мнения: 289
Снощи получих кървене и днес пак имам newsm45 newsm45 newsm45.

# 710
  • Мнения: 553
Снощи получих кървене и днес пак имам newsm45 newsm45 newsm45.
Обади ли се на доктора? Спряхте ли аспирин и фракси/ клексан?Обилно ли е кървенето? Съмнявам се, че си имала една хубава имплантация  HugНе плачи, тестът не е минал! Тачи, стискам ти палци. Аз бях по същия начин, успокой се Hug

# 711
  • Мнения: 285
tachi-pa, при мен това беше единия от симптомите за бременност... виждаш в подписа ми - двоен симптом (ревящ, мрънкащ, гукащ и усмихнат)  Crazy ... вярвам, че и при теб ще е така  Hug ... процапа ми на 9 ден от трансфера и така бях до края на 2 месец - не се притеснявай ... хванаха и се и трите ми ембриончета ... гушкаме те силно с моите мишоци и ще чакаме да ни зарадваш с положителен тест тези дни
ПП: Звънни на доки, ако все още не си го направила

# 712
  • Мнения: 289
Много ви благодаря момичета за подкрепата.Говорих с една акушерка и тя ми каза да не си слагам днес фраксипарина и да пия витамин С-ефервесцентни таблетки 2бр.по 500мг. и да и се обадя довечера.Всичко съм изпълнила и сега лежа и се моля.Надявам се че в неделя ще се похваля с много голямо чхг.Кървенето не бих казала че е обилно но червено,направо си е кръв не е розаво зацапване което съм имала в един от опитите ми и затова се притесних.

# 713
  • UK
  • Мнения: 5 999
Много ви благодаря момичета за подкрепата.Говорих с една акушерка и тя ми каза да не си слагам днес фраксипарина и да пия витамин С-ефервесцентни таблетки 2бр.по 500мг. и да и се обадя довечера.Всичко съм изпълнила и сега лежа и се моля.Надявам се че в неделя ще се похваля с много голямо чхг.

Тачи-па миличка Hug
при всичките ми забременявания досега съм имала кървенета или зацапвания  Rolling Eyes Може би  и един прегнил биха ти сложили, но сигурно изчакват ЧХГ-то Thinking
Лежи и кротувай! Стискам силно палци за неделя!!! Praynig

# 714
  • Мнения: 372
Тайчи-па спокойно мила  ,  това е на хубаво  !
може освен  витамин с и   калции разтворим *500 мг. ,но най-добре  се обади на твоя лекар  .почивай повечко . Praynig Hug

# 715
  • Мнения: 289
Здравейте момичета днес съм по-добре,вече нямам кървене само съвсем малко кафеникаво зацапване.Вчера много мислех дали като си купувам витамин С да не си взема и един тест,но не събрах смелост.Така че утре е моя голям ден,стискайте палци.

# 716
  • Мнения: 693
Здравейте момичета днес съм по-добре,вече нямам кървене само съвсем малко кафеникаво зацапване.Вчера много мислех дали като си купувам витамин С да не си взема и един тест,но не събрах смелост.Така че утре е моя голям ден,стискайте палци.
newsm17 newsm17 newsm17

# 717
  • Мнения: 77
Тачи  Praynig Praynig Praynig Hugвсичко ще е наред и утре да се похвалиш с едно огромно ЧХГ. Hug

# 718
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте момичета днес съм по-добре,вече нямам кървене само съвсем малко кафеникаво зацапване.Вчера много мислех дали като си купувам витамин С да не си взема и един тест,но не събрах смелост.Така че утре е моя голям ден,стискайте палци.
Супер! Чакаме те утре с новини  Hug
Скрит текст:
за  newsm32 newsm32 newsm32 EFP

# 719
  • Мнения: 975
Тачи па,стискам палци и вярвам 4е това зацапване е било за хубаво .И аз го имах преди теста.

Общи условия

Активация на акаунт