Ин витро- клиника Селена №7

  • 43 395
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 894
Тачи, убедена съм, че утре ще си много щастлива.  Peace Два дни преди теста и аз имах кървене, че и главоболие, което ме докара до рев, а в деня на теста дори док се изуми от космическото ЧХГ.
Момичета, благодаря за стиснатите палци за моята приятелка! Днес беше на тест в клиниката /при д-р Ставрев е/ и е бременна. Hug
Ками, как сте с малките бубки? Кърмите ли се? Heart Eyes

# 721
  • Мнения: 553
Тачи, вече сигурно си пуснала теста. Тръпна в очакване за щастливото ЧХГ Hug
lali bali , много се радвам за дружката ти.
Повече такива хубави новини в темата    bouquet

# 722
  • Мнения: 289
Сега се прибирам момичета,сега останаха и най-мъчителните часове.Много ми е притеснено.

# 723
  • UK
  • Мнения: 5 999
Сега се прибирам момичета,сега останаха и най-мъчителните часове.Много ми е притеснено.
Praynig Praynig Praynig Praynig Споко Тачи-па Hug
Момичета, по принцип клиниката и доктор Ставрев работят ли в уикендите? Питам защото незнам как ще се падне 2 ден от МЦ (ами, ако е уикенда Rolling Eyes) Crazy

# 724
  • Мнения: 1 097
Момичета, по принцип клиниката и доктор Ставрев работят ли в уикендите? Питам защото незнам как ще се падне 2 ден от МЦ (ами, ако е уикенда Rolling Eyes) Crazy[/color]

Работят и в събота и в неделя. Няма значение кой ден от седмицата ще ти се падне втория ден от цикъла.

Тачи, вярвам, че ще се радваш на положителен резултат  Praynig Praynig Praynig

# 725
  • Мнения: 289
Момичета ЧХГ 105, не е малко мъничко какво ще кажете?

# 726
  • Мнения: 1 097
Супер е!!!  newsm44 newsm44 newsm44

# 727
  • Мнения: 558
Момичета ЧХГ 105, не е малко мъничко какво ще кажете?
Много е добро ЧХГ-то,мила!Честито!Лека и безпроблемна бременност до термин ти желая! Hug Hug Hug

# 728
  • Мнения: 894
Тачи, честито ти бременелско ЧХГ! Спокойна бременност до термин ти желая!  bouquet
Май на теб се пада честта да започнеш новата темичка? Hug

# 729
  • Мнения: 1 498
Честито, лека бременност   bouquet

# 730
  • Мнения: 693
Тачи па,честито миличка.ей тъкмо мислех да попиша повече отивам че едната беба плачка Hug

# 731
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета ЧХГ 105, не е малко мъничко какво ще кажете?
Не е, много си е хубаво даже  Hug Честито Тачи-Па  Hug
pi_pi  благодаря   bouquet  Hug

# 732
  • Мнения: 372
Честито Тайчи-па   Praynig Praynig Praynig  и лека бременност !!!!!!!!!!!!

# 733
  • Мнения: 975
Честито Тачи-па Hug.
Коконче ,хайде скоро и на теб ти е ред за хубави новини.Стискам палци на теб и всички момичета тук.
Ками,Лали,Иве целувки на бебоците.И всички други беборанчовци селенски Simple Smile.
Ивето,ти къде се изгуби мила?

# 734
  • Мнения: 246
тачи-па, честитооо! Много се радвам за теб! Ето, виждаш ли, че щастието ще споходи всеки! Hug
Много да се пазиш сега и да изкараш една чудесна лека бременност.
Аз забременях точно по същото време миналата година. И ти ще си имаш коледно подаръче!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт